13 תשובות
כן אתה אמור להרגיש כועס..היא שיקרה לך במשך שנה שלמה
אם זה לא מפריע לך העניין הזה תדברו על זה אבל אם זה מפריע לך תפרדו
הבעיה היא שהיא שיקרה לך. בךי קשר למה שהיא היתה. היא הייתה צריכה להיות כנה ולהגיד לך מראש. תחשוב ששנה שלמה היא נתנה לך לחיות בשקר... זה לא הופך אותך להומופוב. אם היא היתה מספרת לך מראש היתה לך את זכוץ הבחירה בעניין ואז אף אחד לא היה נפגע.
תבין, היא פחדה
פחדה שתצחק עליה
פחדה שתשאיר אותה לבד
פחדה שתאנוס אותה
פחדה שתרביץ לה
אלה דברים שקורים לנו, הקהילה הטרנסית, המון
ככה נראה כל יום שלי בבית הספר
זה לא בסדר שהיא הסתירה את זה ממך כל כך הרבה זמן אבל היא פעלה מתוך פחד
נורא קשה להגיד למישהו שאתה טרנס, אתה לא יודע איך הוא יגיב, אתה פוחד, אין לך מושג בכלל האם אתה בסכנת חיים באותו רגע אפילו.
אנונימי
לדעתי זה לא שהיא שיקרה, היא לא נתנה לו לחיות בשקר, איזה שקר בדיוק? זה לדעתי לא אמור לשנות את הכל אם הוא לא שם לב בכלל אז למה שזה יפריע לו? כן היא הסתירה את זה יותר מידי זמן והיתה צריכה להגיד לו אחרי כמה חודשים, אבל אפשר להבין, זה דבר מלחיץ מאוד, היא פחדה שתעזוב אותה. תעשה תשיקולים שלך אבל לדעתי זה לא אמור לשנות כלום, אם אתה אוהב אותה.
MCR
יוםי שהיא פחדה, זה לא אומר שהיא לא שיקרה לו. זה שלדעתכם כולם צריכים לקבל טרנסים זה לא אומר שהוא חייב, צריכה להיות לו זכות בחירה בעניין. ברור שזה לא משנה שהוא אוהב אותה, אבל היא עדיין שיקרה. מערכת יחסים מבוססת על כנות. איך הוא יוכל לסמוך עליה עכשיו?
יש הבדל בין לשקר ולהסתיר דברים, יש דברים שלא אומרים לכל בנאדם שאתה פוגש ישר על ההתחלה. כן היתה צריכה לחכות פחות זמן כדי להגיד לו אבל היא לא שיקרה.
MCR
להסתיר זה לשקר חד משמעית.
זה שהיא פחדה לא מצדיק את זה שהיא שיקרה, אהבה אמיתי מנצחת הכל, אם הוא באמת היה אוהב אותה היא לא היתה צריכה לדאוג לגביי זה והיתה מספרת לו מראש.
אם אתה מתחיל לצאת עם מישהו אתה ישר אומר לו הכל עליך? את כל הסודות שלך וכל מה שעברת בחיים? להסתיר ולשקר זה שני דברים שונים. חוץ מזה שאולי אם היתה אומרת לו בשניה הראשונה שהיתה רואה אותו זה כנראה היה מרתיע אותו והוא אולי לא היה ממשיך לצאת איתה, עוד לפני שהוא התאהב בה.
MCR
זה פשוט דוחה שהיא שיקרה לך והעמידה אותך במצב ללא בחירה. זה כבר מעבר להעדפה מינית או זה שאתה יוצא הומופוב זוהי זכות הבחירה שלך והיא שללה לך אותה, עשתה מה שהיא רוצה ולא סיפרה לך את האמת. אוקיי, אמנם בהתחלה לא חייבים לספר, אבל כעבור שנה?!
MRC^
יש הבדל בין להגיד הכל לבין להגיד פרט כזה חשוב. וזה לא *כל* מה שהיא עברה בחיים זה פאקינג שינוי מין. מאיפה לך לדעת במה הוא מאמין? אי אפשר לקבוע לאדם שאם הוא אוהב איתה אז הוא צריך להישאר איתה למרות זאת. היא גם שיקרה וגם אחרי שנה היא רק סיפרה לו. וזכותו להיות נגד טראנסים (זה לא מה שהוא אבל אמרתי בכלליות). ויש הבדל ענק בין שניה ראשונה לבין שנה שלמה. לזה אני קוראת לחיות בשקר, כן. אני אישית לא הייתי רוצה חבר טראנס או חבר שמשקר ככה.
אבל היא לא פחדה רק מדחיה
הדבר שאני הכי פוחד ממנו כשאני אומר שאני טרנס זה אלימות, כי זה מה שאנחנו חווים בעולם שבחוץ
כל שנה נרצחים הרבה יותר מ100 טרנסים במדינות עולם ראשון (כי אף אחד לא טורח לספור כמה נרצחים במדינות עולם שלישי) ולאף אחד לא מתחשק להופיע ברשימה של יום הזיכרון
אנונימי
הוא לא היה מרביץ לה -_-
אי אפשר לדעת
אף פעם אי אפשר לדעת
כבר קרו מקרים
יותר מידיי מקרים
אנונימי