30 תשובות
0
עושה בבית לעצמי.
עשיתי איזה 4 פעמיים אז תעשי 60 4
אנונימית
אני עושה לעצמי בבית, לא מתכוונת לבזבז 100 שקל שמישהי תעשה את מה שאני יכולה לעשות.
60 שקל כל פעם
הייתי עושה במשך חצי שנה אבל הפסקתי כי הרס לי את הציפורנים
החזיק לי לשלושה שבועות
אני עושה כבר יותר משנה, כל שלושה שבועות, כל תור 80 שקל. תחשבי לבד
עשיתי פעם אחת
אז 60 שח.
90
עושה כבר יותר משנה וחצי
אני עושה בערך שנתיים, כל פעם 80-100 שקל, כל שלוש שבועות. הלך הרבה כסף אבל לא מתחרטת שהתחלתי לעשות.
0
אנונימית
לא בזבזתי. מישהי מהמשפחה עושה לי בחינם
בזבזבתי 100 ש"ח, עשיתי פעמיים והפסקתי, זה ממש בזבוז ונהרסו לי הציפורניים, הן כרגע בשיקוםXD
זה שווה את הכסף
0
אף פעם לא עשיתי
בת 17
תכלס זה יפה, אבל אני לא מבינה למה לבזבז ככה הרבה על לק.. אני אגיד לכן גם למה, כעבור זמן כלשהו הציפורניים גודלות ואז צריך לחדש את כל הלק נכון? וגם כדי להוציא את זה זה חתיכת סיפור אז בכל מקרה את צריכה לחזור ולשלם כל שבועיים שלוש. לדעתי לעשות רק באירועים מיוחדים או לקנות ולעשות בבית
לק זה מאוד יפה ומושך
זה שווה את הכסף
אבל את יכולה לעשות לק רגיל גם לבנים לא באמת אכפת שזה ג'ל
אמרתי שזה יפה אבל לדעתי זה לא שווה את הכסף כשזה קבוע
לק ג'ל מחזיק יותר זמן מעמד והוא לא מתקלף
לא שאלו על היתרונות
שאלו כמה בזבזתן
אנונימית
אז מה זה עדיין יקר
אז מה זכותי לדבר על זה
220 עד עכשיו כי התחלתי לא מזמן , ובקרוב עוד תור אז 270
אנונימית
בכללי הוצאתי 370
0
אני שמה לק לבד
עשיתי 4 פעמיים אצל מישהי שלוקחת 80
כמה עולה בניה?
לא יודעת
כל חודש זה עולה 70