10 תשובות
שור.
אנונימית
אין קשר בין מזל לבין חכמה.
עקרב מאזניים ובתולה
אנונימי
מאזניים
שור
סרטן
עקרב
סרטן
דגים
עקרב כלב ומאזניים
לפי האסטרולוגיה מקום ראשון תאומים. מקום שני דלי. מקום שלישי בתולה. (מזלות האוויר הם בדרכ נחשבים ליותר אינטלקטואלים בגלל שהתכונה העיקרית שלהם היא שהם שכלתניים ואוהבים ללמוד ולחקור). בתולה פשוט קשורה למרקורי שזה הכוכב שגם תאומים נמצא בו ומרקורי אחראי לתקשורת , חוכמה והעברת והפצת מידע.
אנונימית
בתולה, תאומים, ודלי. ובטופ שבטופ - בתולה. אבל אני חושבת שזה תלוי כי לכל מזל יש את האינטליגנציה שלו אז אני לא הייתי אומרת שיש מזל הכי חכם, אבל אם אני צריכה לבחור אז בתולה. בתולה משכלל את דלי ותאומים שהוא נוגע בהם. בתולה בעצם משכלל כל מזל שהוא נוגע בו ורק מוסיף כשרונות. אבל החיבורים ביניהם שונים וזה גורם לסוג חכמה שונה כל פעם. השילוב של שלושתם לא תמיד נותן חכמה. הוא יכול לתת אופי מגוון, קליטה מהירה, התמצאות טובה בסביבה, סולידיות והתבדלות + ביקורתיות חריפה (בתולה-דלי) וגם כמה בעיות זיכרון (דלי-תאומים קופצים מהר מדי לנושא הבא) אבל לא תמיד חוכמה. בשביל זה צריך שילובים נוספים.
חוץ מזה כדי לקבוע מה ההגדרה לחכמה צריך לשאול מה המדד לחוכמה בכלל? איך מגדירים חוכמה? בגלל שתאומים-דלי-בתולה הם אובייקטיביים משאר המזלות הם לא מדברים בהכרח על חוכמה, הם מדברים יותר על חידושים ושכלולים.
בתולה+דלי -המצאות, טכניקות, שכלול שיטות, ופטנטים.
תאומים+דלי- שכלול עובדות והבנת המציאות והקיים, מדיה וחוקים חברתיים.
לא סתם מרקורי נעלה בדלי, ואוראנוס נעלה בבתולה. יש להם תפקידים שונים.
לדעתי בתולה הכי מועיל ותורם מבין כולם לכל המזלות, כל שילוב שהוא נוגע בו הוא רק משכלל (מה שדלי ותאומים לא) הוא נותן את הפרקטיות והטעם הפרפקציוניסטי שלו לכל מזל והופך אותו למשהו טוב יותר- עם טלה תורם למיומניות וחוכמת לחימה, עם שור תורם במיומנות גוף פיסית, ריקוד, יד טובה אמנות. עם תאומים לכתיבה ועיתונאות, מחקר, קואורדינציה, עם סרטן לכישרון משחק, טיפול וייעוץ, היסטוריה, עם אריה ניהול לארגון ובקיצור אני יכולה להמשיך עם זה חחח
אז לדעתי בתולה.
אלו שלא מאמינים במזלות