10 תשובות
מי פה
אנונימי
ישנו ספרייט הנימכר בחנויות הסופר פארם נגד ריח רע מהפה
זהו ספריי מכל מיני ריחות (פירות, מנטה.) שאת יכולה להתיז לתוך הפה, ונשאר ריח לאורך זמן. תוכלי להתיז מתי שבא לך, כמה שבא לך..
אנונימי
לצחצח שיניים בכל יום (עם מי פה)
מידי פעם ללעוס מסטיק ללא סוכר,
ולשים ספריי לפה (מולמץ מנטה).
לצחצח 3 פעמים ביום תשיינים
להשתמש בחוט דנטלי
להשתמש במי פה (פעם ביום)
ועם את/ה מרגיש שיש לך ריח רע שיהיה לך למקרה חירום תמיד מסתיק אורביט בתיק! שיהיה חריף במיוחד זה עושה ריח יותר טוב והרגשה נעימה בפה :)
כל בוקר תצחצח שיניים ולאחר מכן שטוף את הפה במי פה. אותו דבר גם בערב :)
מה שכתבו - וגם תרופת סבתא-ללעוס פטרוזיליה ואז לצחצח שיניים.
כשאתה מצחצח שיניים תצחצח גם את הלשון כאילו תעביר עליה את המברשת הרבה פעמים :)
פתרונות רבים תוכל למצוא בתגית "ריח פה".
יימים גורמים רבים לריח הרע מהפה. הריח האופייני בבוקר אינו נחשב לבעייה, אלא אם כן אינו חולף לאחר צחצוח השיניים. רוב הסיבות לריח רע מהפה (שנקרא גם "באשת" ובשפה המקצועית "האליטוזיס") מקורן בחלל הפה: ריקבון שיניים, אבנית ודלקות חניכיים, כתרים לקויים, נזלת כרונית או סינוסיטיס, דלקת גרון, דלקת שקדים. למרבה ההפתעה רק חלק קטן מהסיבות נובע מבעיות קיבה

למעשה, רוב המקרים של ריח רע מהפה ייפתרו במרפאת השיניים- לדוגמא, אם מקור הריח הוא בדלקת חניכיים, חייבים לבצע ניקוי והסרת אבנית, ולבקש הדרכה בשיטות ציחצוח והיגיינה אוראלית. אם מקור הריח הוא בשרידי נזלת שמצטברים על הלשון, הברישו את הלשון ובמקביל טפלו בנזלת!
פטרוזיליה מלבינה ומנקה, גם תפוח ירוק מנקה רובד שנוצר על השיניים..
מסטיק עדיף כמה שפחות כי הוא גורם לנסיגת חניכיים... ללכת לשיננית שתנקה מקומות שלא תוכל להגיע אליהם בצחצוח רגיל בבית, ומי פה מומלצים כל יום לאחר הצחצוח ואסור לשטוף מי פה עם מים!
מקווה שעזרתי..
אנונימי