8 תשובות
אני חושבת שבעירייה.
המקום והגיל תלוי (:
מכל גיל אני חושבת , חברה שלי בגיל 14 חילקה(;
תבדקי בסופר מקווה שעזרתי.
מגיל 16 אפשר להעסיק, אבל בדר"כ בעבודה כזאת כמו חילוק פליירים המעסיקים יכולים גם קטנים יותר ככה שכעיקרון אפשר מכל גיל.
כמובן שזה תמיד תלוי ומשתנה ממעסיק למעסיק :-)
אם זכרוני אינו מטעני, ניתן להתחיל בחלוקת פליירים מגיל 16. אני ממליצה לך במקביל ללכת לעירייה ולשאול על עבודה לחופש הגדול (אני בגיל 15 עבדתי בעירייה בחופש הגדול במשך חודש).
בכל עיתון מקומי בסוף העיתון, יש מדור על עבודות וכו'. תסתכל שם בד"כ מפיצים מחפשים שם עובדים.

מה שאני עשיתי, ניגשתי כשהייתי בן 15 ככה, לפיצריה שהיתה קרובה לבית שלי
אמרתי לו שאני צריך קצת כסף ושחשבתי אם אתה מעוניין שאני אחלק פלאיירים באיזור, והוא אמר לי שבוודאי ואין בעיה, חזרתי למחרת עם תיק וקיבלתי 500 פלאיירים.. במהלך התקופה הזו חילקתי להמון בתי עסק.. כל אחד אמר לי לחלק באיזור מסויים. לבעל עסק אחד הספיקה המילה שלי שאמרתי "כן חילקתי הכל", לבחור מהפיצריה הספיקו הטלפונים מהאיזור שהוא אמר לי לחלק שהגיעו משם משלוחים. ולאיזה חנות מחשבים הוא עלה על האופנוע שלו ויצא לסיבוב באיזור הספציפי לבדוק. ורק לאחר מכן קיבלתי את הכסף.
אז כן זו עבודה קשה עם ההליכה (עם אופניים מניסיון לא קל יותר, מדרגות וכאלה) ותיק כבד (3000 פלאיירים שוקלים יותר מ12 ק"ג), ועדיף לך לא לרמות כי לך תדע אם יבדקו ואז הופ, גם שרפת 5 שעות לחינם וגם לא קיבלת כסף.. אז תהיה אמין ולגבי תשלום אין לי הרבה מה להגיד לך, כל אחד משלם אחרת. עוד משהו: אם באמת תתמיד בזה תמצא שיטות לייעל לך את העסק. קח כמות מסויימת ביד שלא תיגמר מהר אבל גם לא תכביד עליך, במקום לפתוח את התיק כל פעם מחדש. צורת החלוקה בתיבת הדואר, לקפל את הפלאייר ואז עם היד השניה לדחוף לתיבה, בתנועה חלקה הייתי מסיים בניין של 34 דירות בפחות מחצי דקה. מוזיקה כמובן חשובה לדרך. זה מעביר את הזמן ולא מייאש. אני הייתי מתאמן תוך כדי בקפיצות עם האופניים שלי על מדרגות ומעל, trial bike אם יצא לך לשמוע פעם. זה גם נחמד. בכל מקרה, תעשה את זה איך שנוח לך, ובהצלחה!
Hai
כשאני הייתי בן 13-12 היו בחירות לראשות הממשלה אז עברתי במשרדים לראות האם אפשר לחלק פליירים והם ממש זקוקים לזה. אז תזכור שכשיהיו בחירות תחפש אנשים שצריכים ילדים כמוך. אני הלכתי לשם רק ביום של הבחירות עצמו (למשרד הזה) - זה היה די מאוחר וקיבלתי בסוף 70 ש"ח, אבל ידידות שלי השקיעו בזה והיו רציניות איזה חודש הן עבדו כל יום בין 100 ל-200 ש"ח. זה משתלם מאוד, ועוד בגילנו.
אם אתה רוצה להפוך את זה קצת ליותר פשוט, אתה יכול לפנות אל החברות ישירות..

צירפתי פה רשימה של חברות שמתעסקות בכל הנושא של חלוקת פליירים. אתה יכול לפנות לאחת מהן, ולהציע את עצמך.
מניסיון, הן תמיד מחפשות עובדים.

בהצלחה
דני
אני עובד בזה קבוע יום ראשום שני שלישי וחמישי
לכל מיני בתי עסק שונים ואנח לוקח ל1000 פלאיירים 130 שקל
שלא ישלמו לכם לפי שעה כך אמורים לשלם וצאמינו לי זה קשה אבל אחלה כסף עשיתי כבר
איזה 1500 שקל מזה תעברו חנות חנות גם אם אתם חושבים שאין להם תכנסו זה שווה
רועי