23 תשובות
לכי לשירותים ותפעילי את הברז כדי שלא ישמעו
שואל השאלה:
אבל כמה שעות הברז יכול לפעול וזה לא ישמע מוזר
אנונימית
תלכי לשירותים ותסגרי את הדלת
תקשיבי את לא רוצה להיות עם האקס שלך תאמיני לי אם הוא זרק אותך אז את לא רוצה להיות איתו את צריכה גבר שישאר לצידך באש ובמים ושלא יום אחד יעזוב אותך ואת הילדים שלך
אנשים ישנים... זה לא שעומדים לך מחוץ לדלת ומחכים שתצאי. קחי את הזמן שאת צריכה.. תבכי, תוציאי את מה שאת צריכה החוצה, תרגעי, ותחזרי.
שואל השאלה:
הוא ממש לא זרק אותי קים פוסיבול....
אנונימית
שואל השאלה:
הוא לידי באש ובמים אני נפרדתי ממנו מסיבות אחרות הוא פשוט בן אדם מושלם ואני רוצה אותו אוף אני מתגעגעת ברמות
אנונימית
תפסיקי לחשוב עליו ... קודם כל תבדקי מי באמת טוב לך ... ואז תבדקי אם יש לך סיבה לבכות . הוא לא שווה שום דמעה שלך
שואל השאלה:
את לא מבינה איזה בן אדם מדהים ואיזו כימיה טובה הייתה בינינו אין עוד שני אנשים שמסתדרים יותר טוב אחד עם השני מאשר אנחנו סורי אני חייבת לפרוק...
אנונימית
הא רגע אז למה אתבוכה
שואל השאלה:
הוא הכי טוב לי אני לא יודעת למה אני עושה את זה לעצמי אווף
אנונימית
ואם אומר לך שמצבי זהה לשלך?
ושאני נמצאת לבד? בלי אף אחד שישן לצידי?

במקרה הכי גרוע אם תרגישי שאת לא מסוגלת יותר, תעירי את חבר שלך ותבכי ופשוט תגידי שחלמת על משהו שקרה לך במציאות וזה גורם לך להרגיש ממש רע.
הוא פשוט יחבק אותך וירגיע אותך, זה עדיף על לשבת לבד במיטה ולבכות בשקט לברכיים :/
שואל השאלה:
אני מתגעגעת אליו זה למה
אנונימית
אממ לא אמרתי שהוא זרק אותך..
בואי בבקשה לפרטי
שואל השאלה:
אמרת שאני לא רוצה להיות עם מישהו שזרק אותי
אנונימית
אה זאת רינה אמרה את זה
שואל השאלה:
אה אופס חח
אנונימית
אל תשארי עם מישהו שאת לא מרוצה ממנו... זאת לא דרך טובה להתמודד עם פרידה, ובסופו של דבר יהיה קשה להחליט מי יפגע יותר את או הוא.
ויש לי שאלה אלייך, תעני לעצמך ברצינות
את חושבת שאת והבן זוג הנוכחי שלך תשארו ביחד לנצח? אם לא, אל תמשיכי, ואל תכנסי למערכת היחסים הבאה שלך לפני שהתשובה הזאת תהיה חיובית.
אני באמת בטוח שנכנסת למערכת יחסים הזאת עכשיו כי הרגשת שהיא נכונה לך, וזה בגלל שהמוח שלנו ממש משתדל להוריד ערך של תכונות שליליות כשאנחנו מאוהבים. תהיי ערנית!
והכל בסדר. הכי טוב שבתקופה הקרובה תשאפי לקבל הרבה תמיכה ממנו, תוך כדי שאת מסבירה לו בצורה מעודנת מה עובר עלייך. בזמן המתאים תעשי את הפרידה הזאת בצורה הכי ידידותית לרגשות שלכם, ותמשיכי ללכת באש, במים ובכאב עד שתמצאי מישהו שתרגישי איתו ביטחון. אני אחרי פרידה גם, ואני פחות או יותר בשלב שלך לדעתי.
אני נשבע לך על אחריותי, על הדם והנפש האישיים *שלי* שהכל יהיה בסדר. את בסהכ צריכה לעשות את מה שיודעת שנכון, ולהמנע מהטעות הזאת בהמשך.. אל תתפשרי.. מגיע לך כל כך הרבה יותר טוב. ואני יודע את זה כי מאוד קל לראות כמה הערכת מערכת זוגים טובה, וכמה שזה חשוב לך. את לא אשמה...
אם מישהי אוהבת מישהו למה שהיא תעזוב אותו? דבר שני אם נפרדת כל כך מהר אז למה חיפשת זוגיות נוספת צריך ללמוד לכאוב את הדברים ורק אחרי שעוברים מים בנהר מנסים להיפתח למציאת זוגיות דבר שלי ממליצה לך להיפרד מבן הזוג הנוכחי שלך ללא קשר אחרי שתפרדו תני ללב. שלך להגיד לך מה לעשות
לפעמים זה מסובך יותר ..
יש לך חבר ואת מתגעגעת לאקס? למה את נמצאת עם מישהו שאת לא שלמה איתו
מסכן חבר שלך תעשי לו טובה ותעזבי אותו את לא אוהבת אותו את רוצה מישהו אחר
אנונימי