5 תשובות
תנסי לשים קצת איפור, טיפה סומק, להתגנדר כל הזמן. כל הזמן תנסי להראות הכי יפה בעולם. תנסי לשדר ביטחון עצמי גבוה, שאת לא מפחדת מכלום.
תטפחי את עצמך, תדברי איתם, תצחקי איתם, ותגרמי להם כל הזמן לחפש אותך. לא להידבק אליהם.
אם את קוראת את זה אז אני מניחה שכבר יש לך מישהו על הכוונת או שכבר ניסית כמה פעמים להשיג חבר ואת לא ממש מבינה למה את, מישהי שנראית טוב, מצחיקה וחמודה, לא מצליחה עם גברים. אם את בחורה רגילה אז אני מניחה שיש לך בצד כמה בנים שאת יודעת שרוצים אותך ושתוכלי בקלות רק לרמוז להם שאת מעוניינת והם מיד יקפצו על ההזדמנות. אבל, כמו כל בחורה רגילה אני בטוחה שאת רוצה דווקא את אותו האחד שלא ממש שם לב אלייך ולא מראה שום עניין, זה בסדר, זה נורמלי, זה זמני ואת הולכת עכשיו לעזור לו לראות שאת הדבר הכי טוב שקרה לו בחיים!

מכאן זה מתחלק לשני מצבים:

1. מצב שבו את כבר מכירה אותו : הוא לומד איתך, עובד איתך או סתם אתה מסתובבים באותם מקומות. מכיר אותך זה אומר שהוא בוודאות יודע את השם שלך, מי את פחות או יותר ואם תשלחי לו בקשה בפייסבוק הוא יאשר אותך.

2. מצב שבו הוא לא מכיר אותך. את רואה אותו פעם ראשונה בלימודים, בעבודה או בכל מקום אחר ואת לא רוצה שההזדמנות הזו תלך לאיבוד.


איך לגרום לו להתחיל איתך?
אם אתם בכלל לא מכירים אז את צריכה בשלב הראשון פשוט לפתוח איתו בשיחה. את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם בשביל להתחיל לדבר איתו.
רוב הבנים בכלל לא חושבים כמו בנות והוא לא יחשוב שאת מנסה להתחיל איתו, לא יתחיל לנתח את המהלך שלך, הלבוש שלך. הוא באמת יחשוב שאת מתעניינת בדעה שלו או צריכה עזרה במשהו ובכלל לא יקלוט שזה רק תירוץ בשביל להתחיל לדבר איתו.

דרכים להתחיל לדבר איתו?
אתה חושב שקר בחוץ?
אתה יודע אולי איזה אוטובוס מגיע מכאן לקניון?
אתה יכול לעזור לי לפתוח את הבקבוק? (ואז את מושיטה לו בקבוק קולה)
אם את לומדת איתו אז את יכולה בקלות לשאול משהו על החומר בלימודים.
אם את עובדת איתו אז להתחיל לדבר על סיטואציה בעבודה או סתם שאלה על תפעול הקופה, מחירים, מחלקה אחרת.
אם אתם ליד מכונת שתיה אז תשאלי אם יש לו כסף לפרוט לך 20 ש"ח?
אם אתם במועדון או פאב את יכולה לשאול אם הוא יודע איפה השירותים? (ואז בדרך חזרה מהשירותים לעבור לידו שוב ולספר לו משהו מוזר שראית שם)

יש עוד המון דוגמאות אבל בעיקרון כל מה שאת צריכה בשלב הראשון זה לפתוח איתו בשיחה, את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם שלא יהיה. המטרה שלך היא להתחיל בשיחה איתו ולמשוך את השיחה, ככל שהשיחה הראשונה תהיה יותר ארוכה כך יהיה לו יותר זמן לפתח רגשות כלפייך ולהתחיל להימשך אלייך ולרצות להכיר אותך טוב יותר.

תגרמי לו לדבר, תקשיבי לו ותגרמי לו להרגיש חשוב, תכניסי במהלך השיחה מחמאה קטנה בשבילו (אתה צודק, וואו ממש לא חשבתי על זה ככה, רעיון מעולה – מחמאות קטנות עובדות על גברים כמו קסם).
בנוסף, גברים הם עם ויזואלי, ככל שההיכרות הראשונית תמשך יותר זמן יהיה לו יותר זמן לבחון אותך פיזית ולהתחיל לפתח משיכה אלייך ולהזיל ריר.


אצל גבר משיכה ראשונית לבחורה מורכבת ממשיכה פיזית – 50%, אגו 35% ורגש 15%, בשביל להצליח עם גברים את חייבת לנצל את החולשות הללו שלהם לטובתך.
אם נתת לו מספיק זמן לבחון אותך ואת נראית טוב באותו היום הוא פיתח משיכה פיזית וכבר הרווחת 50 נקודות, נתת לו מחמאה שעזרה קצת לאגו שלו וכבר הרווחת עוד 35 נקודות, השיחה הייתה טובה ונעימה הוא כבר מתחיל לחשוב שאת מישהי שהוא יכול להיות איתה וכדאי לו לנסות והופ יש לך עוד 15 נקודות והוא שלך!

השלבים של המשיכה הפיזית וטיפוח האגו של הגבר הם שלבים קריטיים להיכרות ראשונית והם מה שגורם לגבר להתחיל איתך ולרצות להכיר אותך יותר.

תחשבי על סיטואציה שבה את במסיבה ומישהו רותצה להכיר אותך. הסיבה הראשונית שבגללה הוא מתעניין בך היא המראה שלך (הוא הרי לא מכיר אותך), הוא מרגיש משיכה מינית. בשלב השני הוא מסתכל עליך ומחייך אלייך, אם את מחזירה לו מבט וחיוך את מאשרת לאגו שלו שגם הוא מוצא חן בעינייך. ואז ברגע שיש לו משיכה מינית ותמריץ קטן לאגו הוא ייגש ויתחיל איתך!

אם תדלגי על שלב המחמאה הקטנה לאגו שלו את לא תצליחי לגרום לו לפתח עניין רגשי בך והוא באמת יחשוב שאת רק רוצה את העזרה שלו באותו הרגע.

השלב השני הוא – המשכיות! את חייבת לדאוג שתהיה לשיחה הזו המשכיות, שתהיה לכם אפשרות להמשיך ולתקשר אחד עם השניה.
אם אתם לומדים יחד, עובדים יחד או נפגשים באופן קבוע במסגרת כלשהי אז את יכולה לדלג על זה ורק לדאוג בפעם הבאה שאתם נפגשים להראות טוב ולחייך אליו ולהתחיל לדבר איתו שוב, אין לך את הסיכון שהוא ייעלם ולא תראי אותו יותר.

אם מדובר בגבר שאת לא מכירה משום מסגרת וזרת היכרות "מקרית" (מסיבה, קניון, טיול, מועדון), את צריכה לוודא שיהיה לו את המספר טלפון שלך, אפשר גם פייסבוק, אבל עדיף טלפון. את בטח אומרת לעצמך עכשיו שזה בכלל התפקיד של הגבר לבקש מספר טלפון ומה פתאום שאת תעשי בשבילו את כל העבודה?! ובכן, כן, אבל קחי בחשבון שהמון פעמים גברים טובים מאוד פשוט לא עושים את הצעד הזה כי הם ביישנים.

מתוך האתר : איך להתעסק עם גברים - דיבור של בנות.
וואו כפיר איזה אורך. אבל טוב.

אני אומר בקצרה, חד וחלק!
להיות את!

בלי יותר מידי הצגות מסביב!

את יכולה להתאפר, להתלבש יפה, אבל לא לשנות אופי.
אנונימי
בנוסף לכל התשובות שענו לך כבר,
הכל מתחיל בך - כשאת מרגישה טוב עם עצמך את משדרת את זה גם לסביבה
בן אדם שמרגיש יפה, משדר את זה וגם סביבתו חושבת כך
ככה שכדאי שבאמת תרגישי טוב עם עצמך ויפה, ושהבטחון העצמי שלך לא יתערער ובטל לא כשאת רואה בנים. תטפחי את עצמך בצורה שהכי מחמיאה לך מבחינה חיצונית - פנים - איפור, בגדים מחמיאים וכו'
ריח טוב - זה דבר שמאוד מאוד חשוב, הגיינה וניקיון. ריח טוב חובה שיהיה! - זה מושך יותר וזה גם הגיינה בסיסית.
חשוב גם שתחייכי הרבה, כלומר תיהיי חייכנית. בנים אוהבים בנות חייכניות, זה עוזר לשבור את הקרח בניהם, ומשדר עליה שהיא חמודה כזאתי, חברותית ולא סנובית, ככה שהם לא חוששים לגשת ולא מפחדים מדחייה
וכמובן להיות את, אל תשתני בשביל אף-אחד! ואל תתני לאף אחד לשנות אותך
להיות הכי את שאת יכולה. בהצלחה :-)