7 תשובות
תשמעי בבית תמיד זה הכי כואב תלכי לקוסמטיקאית
בשביל להיות יפה צריך לסבול גם תזכרי את זה לכל החיים
הבהרת שיערות, זה עושה את השיערות בלונדיות עד שבקושי אפשר להבחין בכך.
אלו שקיות הבהרבה שמוכרים בסופר פארם, אם אני לא טועה הן עולות 7-10 שקל לשקית, את תצטרכי לפחות 2 כאלו, ועוד בקבוק נוזל שעולה גם באותו מחיר בערך. אני מכירה ילדות שעשו את זה, הן אמרו לי שזה קצת מגרד כזה והן שטפו את זה כעבור כמה דקות, תשאלי את המוכרת בדיוק כמה. בהצלחה !
שואל השאלה:
תודה רבה רבה אבל אני צריכה לדעת אם זה בסדר ולא מזיק או משהו?, ואם זה יעיל?
זה יורד לאחר אמבטיה או משהו?!
אנונימית
זו מן אבקה כזו, שמערבבים אם נוזל מיוחד שקונים יחד עם זה, מורחים על המקום שאותו את רוצה להבהיר, מחכים כמה דקות ונכנסים למקלחת. זה ישאר לך בסביבות שבועיים שלוש ואז תצטרכי לעשות מחדש, נזק - זה לא יגרום נזק גדול. אני ממליצה לך לעשות רק ברגליים, כי שם זה יותר כואב בשעווה, ובידיים תעשי שעווה, זה הרבה פחות כואב מהרגליים וגם ייתן הרגשה יותר נקייה ואסתטית. בהצלחה
פשוט לא לעשות כלום עד גיל צבא (חוץ מלחמצן את השיער כולן עושות) אבל בשום פנים ואופן לא למרוט את השיער עם שעווה או גילוח, (את מחזקת אותו)
שלושה דברים: עכשיו את ילדה וכל דבר "מביך" פדיחה, זה עניין של גיל!
ודבר שני שתהיי בת 18 זה לא יפריע לך כל כך,
ושלישי השיער נושר וגודל כל הזמן ועם הזמן הוא נעשה דליל.
מקווה שעזרתי!
ליאור כהן אילת
לתגובה שלפני - זה סתם בולשיט! השיער אף פעם לא נושר.
לכותבת - אני גם בבעיה כמו שלך, אני רוצה להבהיר עוד מעט בידיים. אבל שמעתי שהבהרה לא נראית טוב על עור שחום כי אז רואים שהבהרת. זה תלוי כמה שיערות יש לך בידיים. =)
ואני חושבת שברגליים תתחילי עם שעווה! אל תבהירי ברגליים זה לא יראה משו. אני התחלתי בגיל 12 עם גילוח ועשיתי את הטעות של החיים שלי כי עכשיו יש לי מלא נקודות שחורות במקומות של השיערות. וגילוח סתם עושה את השיערות עבות ושחורות וגם אחרי שאת מגלחת גדלות יותר שיערות. תתחילי עם שעווה. אל תעשי בבית, תלכי לקוסמטיקאית. זה יהיה קצת כואב אבל זה כולה 10 דקות! את תעברי את זה :)
אז בידיים תבהירי וברגליים תעשי שעווה.
המון בהצלחה מאמי :-*
הבהרת שיער רק יותר מבליט את השערות, זה יוצר מכוער ולא יפה.
תחכי כמה שנים ותעשי טיפול בלייזר.
בנתיים תלכי לקוסמטיקאית שטפל לך בזה בצורה זמנית