14 תשובות
תשלימי עם זה שהוא לא מרגיש כמוך ותתגברי עליו
נשמע שהוא די מרוכז בעצמו.
אולי תנסי למצוא עוד ידידים?או להגיד לו מה את חושבת על המצב
להתקדם הלאה, הוא כנראה רומז לך שתתרחקי כי יש לו חברה עכשיו, והוא פחדן שהוא יודע את זה ולא פותח את הדברים, אין לך מה להתקע עליוי, במיוחד שיש לו חברה ואני בטוחה שאם היית היא לא היית רוצה שמישהי תקח לך את החבר, מגיע לך מישהו הרבה יותר טוב.
שואל השאלה:
זה הבנתי וזה בסדר אבל אפילו בתור ידידה הוא לא מתייחס גם בתור ידידים היו לנו שחנשים ארוכים עכשיו אין כלום והוא לא מתייחס ואני מרגישה שלא כלכך אכפת לו ממני התור ידידה אפילו
אנונימית
שואל השאלה:
אמרתי לו שאם אני עושה משהו שמפריע לו אז שיגיד לי ואני ישנה את זה כי אני לא כלכך יודעת איך להתנהג..
הקטע שבמקום חברה שלו אז אני ממש מבינה וגם חשבתי על זה אבל הוא לא מתייחס אליי כלכך ברמה שאני עמדתי איתו ועם חבר שלו ואז הלכתי צעד אחורה והוא פשוט התחיל לדבר על הציצי של חברה שלו מה נסגר איתו?
אנונימית
שואל השאלה:
אז אפילו בתור ידידה הוא לא מתייחס
אנונימית
הוא אפס לדעתי. במקומך הייתי מנתקת איתו קשר לגמרי, הוא אדיוט גמור.
במיוחד כשהוא מנסה לגמור לך לקנא ולדרוך לך על הנקודות הכי כואבות כשהוא מודע לזה.
שואל השאלה:
לא הוא ידיד טוב בדרך כלל פשוט מאז שיש לו חברה הוא לא מתייחס והוא לא מנסה שאני יקנא כי הוא יודע שאני אוהבת אותו והוא לא מנסה להכאיב לי אני יודעת את זה פשוט הוא חסר מודעות וכלכך לא רואה אותי ולא מבין אותי בצורה מוגזמת שזה כואב
אנונימית
אל תכחישי, בטח שהוא מודע לזה, תראי את המציאות כמו שהיא ולא כמו שאת רוצה שהיא תהיה, אל תאמיני בזה שהוא לא מודע לעצמו וידיד טוב ובלה בלה בלה. כל זה בעבר.
אני מבינה שזה כואב וקשה אבל אם את לא רוצה להפגע יותר ממנו תקשיבי לי.
כשאני שומעת על זה מהצד זה נשמע שהוא ילד חרא, בשיא הרצינות, ואני אגיד לך עוד דבר.
זה שהוא מסכים לעצמו להתייחס אלייך ככה ולך לא אכפת מראה לו שאת כמו סמרטוט בשבילו, שהוא לא צריך לייחס אלייך חשיבות.
אני במקומך לא חושבת בכלל פעמיים ומנתקת קשר.
זה מגעיל כל העניין הזה.
שואל השאלה:
הוא הידיד הכי טוב שלי.. אני יודעת שאם אני ידבר איתו על זה הוא יגיד שחשוב לו וזה אבל הוא לא יגיד לבד והוא לא יראה לי שאכפת לו אפילו בתור ידיד בשום דרך והוא לא רואה בכלל כמה קשה לי ואני לא מרגישה שהוא מעריך את זה שאני מפרגנת לו והוא ממש לוקח אותי כמובן מאליו...:/
אנונימית
מצטערת אבל מהצד לא הייתי קוראת לו אפילו ידיד.
העניין דפוק מהשורש.
עצם העובדה שהוא מודע לכך שיש לך רגשות אליו ונמצא עם מישהי אחרת פלוס מתנהג אלייך כמו סמרטוט פלוס לוקח את זה שאת מפרגנת לו כמובן מאליו שבואי מישהי אחרת הייתה מעיפה אותו מהחיים שלה ממזמן.
את ואף אחד לא צריך אנשי פוזה בחיים שלו, זה שהוא ייראה לך שאכפת לא יוריד מהכבוד שלו, יכול להיות שהוא גם לא יראה לך שאכפת כי באמת לא אכפת לו.
אל תהיי תמימה, תראי את הדברים מציאותיים כמו שהם.
את תפגעי ככ הרבה, תחסכי לעצמך את הפגיעה הזאת כי מתישהו או שאת תתפוצצי מהעניין הזה או שהוא ואז הכל יגמר רע מאוד, תחתכי את הבעיה מהשורש.
לדעתי הוא נשמע בן אדם מגעיל ולא מכבד בכלל.
שואל השאלה:
אני ישתדל להתרחק... תודה... (ובדרך כלל הוא מכבד ועוזר אבל מאז שיש לו חברה הוא לא סופר אותי בכלל) אני יוכל להתייעץ איתך בפרטי בהמשך?
אנונימית
שואל השאלה:
תודה רבה
אנונימית
באותו הנושא: