14 תשובות
אף פעם אל תאמין לכל הדברים האלה,
הכסף היחיד שעושים באתרים כאלה הוא על חשבון אחרים..

לא מכירה את האתר הזה, אך קראתי לא מזמן בפורום "עבודה מהבית" בתפוז קיטורים של אנשים שאינם מקבלים כסף שהובטח להם ע"י אתרים שונים.
כדאי מאד להזהר!
אנונימי מומחית סטיפס
אישית לא ניסיתי אתר זה אך שמעתי מאחרים שנתקלו בקשיים.

אני ממליצה בחום להצתרף לאתר PART TIME בלינק הבא:
http://www.earnparttimejobs.com/index.php?id=3394039

הוא חינמי ועוזר מאד!
כדאי מאד!
לגבי האתר שהבחורה האחרונה ציינה, אם תחפשו באינטרנט תראו שהוא סקאם לגמרי, אל תבזבזו את הזמן שם...
ואם כבר, אז, במקום זה אפשר לנסות להקים משהו אמיתי... למשל בלוג בנושא שמעניין ועם הזמן כשתגיע הרבה תנועה, פרסומות וכו', או כל רעיון אינטרנטי אחר.
בקישור למטה אפשר ללמוד בחינם איך לבנות אתר/בלוג מקצועי בוורדפרס (המערכת היא חינמית לגמרי וצריך לשלם רק על אחסון - כ5 דולר בחודש).
בהצלחה
שרון
ככלל אתרים שמציעים לעבוד מהבית תמורת צפייה או הקלקות לא תמיד שווים את הזמן שתשקיע בזה יחסית לתגמול, בהנחה שהם משלמים ומשלמים בזמן! דוגמאות טובות ומוצלחות של עסקים לגיטימים של עבודה מהבית הם כפי שציינו בנייה של בלוגים למינהם, כתיבת מאמרים או מכירת מוצרים אונליין. עבודה מהבית יכולה להיות הזדמנות עסקית של ממש ומקור איתן של הכנסה נוספת אבל היא דורשת משמעת עצמית גבוהה, יכולת למידה והרבה "ראש".
נראה לי אתר ממש לא טוב
שלחתי להם הודעה במייל לגבי כמה דברים
בהתחלה הם שלחו לי תשובה ואז שאלתי אם אפשר לקשר אותי לאנשים שעבדו שם או אם אפשר להגיע למשרד ולמה הם לא נותנים חודש נסיון בחינם למה לשלם בכלל
הם לא הגיבו וכמובן שזה תרמית
נראה לי להתרחק מריח רע זה רע!
מימי

Work from Home. Earn $2000/month. No Investment. Part Time, 1-2h/day.

Wanted Online Internet job workers. Job is only through Internet. Work from home part time jobs. You can earn $1500-2500/month working 1-2 hours/day, no matter where you live. These are genuine Data entry jobs & Internet jobs. No Investment required. Only serious enquires please. For more details visit http://www.earnparttimejobs.com/index.php?id=3976360
sol
לשים לב! כאשר אני נכנסת לכתובת האחרונה מופיע לי איום של סוס טרויאני
אלינור
אני מכירה לצערי הרב שילמתי להם - אין אף פעם תמיכה און ליין - מה שמובטח בשעות היום - שמשאירים הודעות אין תגובה- תשכחי מהחזר כספי, שמתקשרים לטלפון הישראלי שלהם הם לא עונים, באתר מובטח שאת משלמת סכום חד פעמי מה שלא נכון, הפעם היחידה שהגיבו היה בעת הרשמה, והתוכן - כל החברות מבקשות עוד כסף, ואלו שלא, כלומר הרציניות אלו עבודות עם קריטריונים של מזכירות מקצועיות - כלומר יותר קל לחפש עבודת קלדנות מהבית בארץ כי הכסף אותו כסף אבל יש תמיכה ויש גב, לשאלתך הוא אמיתי אבל לא אמין כי בשביל עבודה לא צריך להמשיך לשלם
יעל
אני כבר שנים בתחום הכסף מהבית ואני יכול להגיד לכם בודאות שכל האתרים של הסקרים והפרסומות אם הם אמינים הם בחינם ומשלמים גרושים, נגיד 50 שקל בחודש. כל השאר שטוענים שאפשר להרוויח 200 דולר ביום וגם עולים כסף - הם אתרי נוכלות ורמאות, חד וחלק!
הם שולחים לכם סקרים בחו'ל שעל רובם הישראלים לא יכולים בכלל להגיב והרווחים הם נמוכים מאוד, בעלי האתר משקרים בטקסטים שהם כותבים על עצמם שהם חברה כך וכך זה סתם המצאות הם לא באמת קיימים והם מפסיקים להתייחס אליך אחרי ששילמת
יוסף נאמן
אם את מעוניינת להרוויח כסף על ידי עבודה מהבית, את צריכה להיות יזם. הגישה שלך עדיין היא של שכיר, כך שבגישה מסוג זה יהיה קשה לך לעשות כסף בעבודה מהבית.
למה להגיד "אל תאמין לכל האתרים האלה"? אם מישהו ניסה להיכנס לתחום הזה ולא הצליח לו, זו כבר בעיה שלו.
כאחד שנמצא כבר כמה שנים טובות בתחום הכסף באינטרנט והעבודה מהבית, אני יכול להגיד לך בוודאות שאפשר להרוויח כסף, ואפילו כסף טוב. זה תלוי באיך אתה עובד.
אם אתה רוצה באמת להיכנס לתחום, מה שאני יכול לעשות זה להמליץ לך על אתר אינטרנט שמלמד הכל על כסף באינטרנט ועבודה מהבית.
אצרף לינקים למטה:

רעיונות לעבודה מהבית. מצרפת לינקים לסקירה של עבודות מכניסות מהבית.
עבודה מהבית זה משהו שצריך ממש לשבת וללמוד. קראתי באיזה אתר מציון שמסביר בדיוק איך עושים את זה