9 תשובות
לא הייתי מנתקת
לא הייתי מנתקת.
הייתי מבקשת ממנו שיסמוך עליי ויאמין בי, מבלי שיתערב במערכות היחסים שלי עם אנשים אחרים.
ממש לא. אני מבינה את הכוונה שלו והכל אבל היא מביאה למסקנה שהוא לא סומך עליי.
לא הייתי מנתקת. הוא היה צריך לסמוך עליי. כנות ואמינות זה הכל במערכת יחסים
לא.
כן.
אם אני ממש אוהבת את החבר שלי...
אם זה ממש ממש מציק לו אז אין ברירה, אכבד.
אני ניתקתי קשר עם ידיד טוב שלי בגלל חבר שלי. וגם בגללי.
הידיד הזה היה חבר טוב שלי שנים, סיפרתי לו את כל הסודות שלי, הפחדים שלי, את כל החרא שלי, את כל שטויות הרומנטיקה שלי. מנגד הוא גם סיפר לי הכל, וגם על כמה הוא מאוהב בחברה הכי טובה שלי. אני מצדי לא הרגשתי כלפיו רגשות רומנטים, והנחתי שגם הוא לא (הוא דיבר עליה המון). הייתי אחרי פרידה שהמשיכה להכאיב לי גם שנה וחצי אחר כך כשמצאתי את חבר שלי. הוא גרם (וגורם) לי להרגיש רגשות שבחיים לא הרגשתי ולהמון שמחה. הידיד הזה, פתאום, התחיל לקנא נורא בחבר שלי, עד שיום אחד (כשאני וחבר שלי כבר היינו חודש וחצי יחד) הוא בא והתוודה שהוא בעצם מרגיש אלי רגשות חזקים וכל מה שהיה עם החברה הכי טובה שלי היה שקר.
ניסיתי לשמור איתו על קשר ידידות אחרי זה, אבל הוא תקף אותי מילולית בצורה כל כך קשה כשראה אותי ואת חבר שלי ביחד, שהיינו חייבים לנתק את הקשר.
מדי פעם אני מתגעגעת אליו ולשיחות שלנו (היינו חברים מכיתה ה') אבל אני מבינה שזה לטובה. אם איך שהוא דיבר אלי ואיך שהוא דיבר עלי מאחורי הגב שלי, אני לא בטוחה שהיה ביננו קשר אמיתי כלשהו..
עברה כבר שנה מאז
זה קרה.. היה לי ידיד שחברה שלו ביקשה ממנו לנתק איתי קשר והוא ניתק איתי, לאחר די הרבה זמן הם נפרדו והוא רצה לחדש את הקשר ולא הסכמתי.
אם את מנתקת קשר עם ידיד שלך תקחי בחשבון שיכול להיות שאם תיפרדו אז הידיד לא ירצה לדבר שוב, זה לקחת סיכון