15 תשובות
תלכי אליו ותחזירי
תגידי לו שאת אוהבת אותו ותסרבי לקבל את זה
וואו איזה מתוק הוא.
ואת מהממת
שואל השאלה:
וזה יהיה מוזר, כי אם אני שנה הבאה ארצה לכתוב לו ברכה ... אז מה אז? זה יהיה מביך כאילו אני עושה את זה בשביל כסף. ואם אני לא אכין ברכה זה יצא מאכזב .

וגם אני רוצה לספר לאמא שלי על המעטפה , הסכום שיש בה, זה בסדר?
שואל השאלה:
הוא בחיים לא יסכים שאני אחזיר לו , זה יכעיס אותו
בסדר לפחות תלכי תראי שזה לא הכסף
להגיד לו בדיוק מה שאת מרגישה, הוא בטח לא ירצה שתחזירי לו והוא לא יקח את זה מימך, אבל תהיי אמיתית איתו וזהו תהני מהכסף ותמשיכי להיות נכדה מקסימה.
אני חושבת שאם הוא נתן לך את זה זה כי הוא באמת אוהב אותך ורצה להראות לך את זה בדרך שהוא בחר.זה לא רע. אין לך מה להרגיש לא נעים לדעתי.הוא בחר לעשות את זה כי את באמת חשובה לו וכנראה הוא רוצה שתהני עם הכסף ושיהיה לך כיף כי הוא אוהב אותך.
אני מבינה את הצד גם שלא נעים לך והיית מעדיפה לא לקבל כלום.אבל אין לך מה להרגיש רע.ככה הוא בחר להראות לך את האהבה שלו.
אני במקומך הייתי מתקשרת אליו ומודה לו על זה ותגידי לו אולי שהוא לא היה צריך ואת אוהבת אותו בלי גבולות ובלי תנאי.
תחזירי לו.. תתיעצי עם אמא שלך. לכי עם הלב ועםצמה שאת חושבת לנכון
שואל השאלה:
הבעיה שאני לא יכולה לראות אותו כל השבוע , זה יכול להיות רק בשיחת טלפון . אז איך להתחיל את השיחה , משהו בסגנון - סבא ממש תודה על המעטפה , ממש לא היית צריך וזה ממש שימח אותי שאהבת את הברכה ונהנתי לכתוב לך אותה
כן זה מעולה.
"היי סבא, תודנ רבה על המתנה, אבל אני לא רוצה לקחת אותה. אני ממש מעריכה אותך ואני אוהבת אותך ולכן כתבתי את הברכה, ואני מעדיפה שהכסף ישאר אצלך"
שואל השאלה:
תודה אתם כולכם כל כך עוזרים לי , אמא שלי לא רצתה להתערב אבל אני אגיד לה שהוא הביא לי הרבה ולא נעים לי.
אני מחר התקשר אליו מקווה שלא יהיה מביך
ההצלחה?XD
תגידי לו גם משהו בסגנון של לא היית צריך והייתי מעדיפה שלא היית מביא לי.. הוא בטח יגיד שלא.. תקחי תהני.. וכו' וזהו שאת אוהבת אותו ושתתראו בקרוב.
אמא את מלאכית והוא מלאך !! תגידי לו בעדינות שאת כתבת את זה מאהבה אליו וממש לא בשביל כסף ואם היית צריכה היית מבקשת. ושהמתנה היחידה שאת רוצה ממנו זה שיהיה מאושר