3 תשובות
מה המחיר של me? הוא באמת עושה עבודה טובה כמו לייזר?
אנונימית
אל תעשו הסרת שער בלייזר קוסמטיקס!
במיוחד בהרצליה!
למרות שהעובדות שם אמרו לי שאותה ביעה קיימת בכל הסניפים של לייזר קוסמטיקס. הם ייקחו מכם כסף על ההתחלה, ושאר הזמן אתם תתחננו שייתנו לכם את התור. הם מתווכחים בלי סוף על כמה זמן אתה צריך טיפול הבאה, בלי סוף עושים "טעויות" כאשר אתה בא ואומרים שיש לך פחות זמן, בעל החברה שיושב בסניף הרצליה אגב, מתקמצן על כל דבר הנדרש בזמן הטיפול.
זה פשוט בושה. אני מאוד מצטערת ששלמתי כל כך הרבה כסף על השרות מזעזע ועצבים בלתי פוסקים.
הרצליה
אזור המפשעות, מה שמכונה גם קו ביקיני, הינו אחד מהאזורים הפופולריים ביותר להסרת שיער בלייזר, בייחוד בקרב נשים.

השימוש באמצעים המסורתיים כמו גילוח או מריטה באמצעות שעווה, מתישים, אינם נעימים, ויש לחזור על פעולת הסרת השיער בשיטות אלו שוב ושוב, ובתדירות יחסית גבוהה.

הביקוש להורדת השיער בלייזר באזור המפשעות גדל מן הסתם בקיץ, אם כי מי שישכיל לבצע את הטיפול במהלך החורף יהנה גם ממחירים נמוכים יותר, וגם מהעובדה שגיע לקיץ "מוכן" לאחר סדרת טיפולים (הסרת שיער בלייזר הינה סדרת טיפולים, המשתנה בין אדם לאדם, ותלויה במספר גורמים כגון גוון השיער, והעור באזור המטופל).

לרוב, לא מומלץ להתחיל טיפולי לייזר במהלך גיל ההתבגרות, וזאת משום שהפעילות ההורמונלית הענפה, עלולה לשבש את תוצאות הטיפול. גיל 18 פחות או יותר, הינו הגיל המתאים, להתחיל בטיפולי לייזר להסרת שיער.

חשוב לדעת כי טיפולי הלייזר מפחיתים באופן משמעותי את השיער באזור המטופל, אך אינם מבטיחים הסרה לצמיתות של 100% מהשיער באזור זה. לעיתים נדרשים טיפולי "שימור ותחזוקה" אחת לשנה, או חצי שנה.

יחד עם זאת, הסרת שיער בלייזר הינה שיטה יעילה ומוצלחת, ויכולה להביא לתוצאות מדהימות ולאורך זמן, בתנאי שנעשתה התאמה מירבית ע"י הרופא המטפל, בין הנתונים האישיים של המועמד, לבין המכשור ושיטת הטיפול הנבחרת.

לפני קבלת החלטה מומלץ מאוד לבחון כמה מרפאות (מורשות) להסרת שיער בלייזר, להגיע להתרשם מהמרפאה ומהצוות המטפל, לעבור את בדיקת ההתאמה, ולהשוות הצעות מכמה מרפאות.

הסרת שיער בלייזר היא הליך רפואי לכל דבר, ועל ההצעה הזולה ביותר, אינה בהכרח ההצעה הטובה ביותר.
אלון1