9 תשובות
חחח.. גאמני לא כ"כ הבנתי,
אבל מסתבר זה כמו שלבנים ובנות חשוב שהציצי יהיה גדול,
כאילו זה יותר "קולי" הבנת? מקווה שכן =)
זה לא חשוב אך מרוב שאנשים מושפעים מפורנו הם חושבים שלכולם אמור להיות איבר מין גדול, כך שבנים לא מרוצים מהגודל שלהם ובנות רוצות גדול יותר, אל תייחסי לזה חשיבות כי זה טיפשי!
מאיר
הבנים חושבים שזה מדליק את הבנות בזמן סקס. והבנות חושבות כשהציצי שלהן גדול הבנים אוהבים אותן יותר. אבל זה מטומטם צריך לאהוב בן אדם לא בגלל איך שהוא נראה!
אנונימי
כשתגדלי - תביני
ילדה טובה
ציצי זה משהו אחר לגמרי. זה לא קשור.
בקשר לאיבר מין גדול/טבעי, העניין הוא שלא כולם יודעים איך לשכב. חלק עושים סקס, חלק עושים אהבה. כשעושים סקס סתמי ולא מרגישים מבפנים, אז מחפשים את הפיזי. הגדול. כדי להרגיש. למרות שזה לא באמת עוזר. זה אולי רק נראה טוב בסרטים (הזולים).
אבל כשעושים אהבה, עם רגש, לאט ובחיבור, האצבע ו/או הלשון לפעמים עושה את העבודה. קל וחומר איבר המין. קטן מאוד אפילו.
בקיצור רק מי שלא יודע איך לעשות אהבה, מחפש רעש וצילצולים. ומי שלא ידע זאת עד עכשיו שידע גם שזה אחד הדברים שהכי קל ללמוד. פשוט לשאול, לנסות ולהתנסות..
אלוהים
זה לא חשוב זה סתם בישביל הפוזה בישביל הבנים זה געבה שיש להם פיפ גדול והבנות לא כול כך מיתרגשות מי ציצי וביכלל היא לא שעלה על ציצי ואיך אושים סקס וכול השטיות האלו היא שאלה רק דבר אחד והתשובה היא שאין שום אבדל זה רק בישביל הפוזה
בעצם, בנים רוצים איבר גדול כי הם חושבים שזה מספק יותר טוב את האישה ובכך היא תשחרר יותר חרמניות, ואת בטח יודעת שיותר את/ה מחורמנ/ת יותר הסקס טוב. אבל כמו שאמרו לך מקודם, זה רק בשביל החומריות, לעשות אהבה פירושו באמת לשות אהבה ולתת לשני הרגשה שאתה והוא זה אחד ושאפשר לחלוק את הגופות ביחד. אז בתכלס זין גדול זה רק בשביל להשוויץ, רק חושבים שזה מספק יותר טוב. ביננו, שטויות!
סתם כי בנים חושבים שזה "קול" ובנות גם חושבות ככה.. בסך הכל אומרים שזה משפיע על הסקס כי זה יותר כואב וכיף ולוחץ על האיבר מין של הבת אבל לפי דעתי.. זה סתם בשביל להיות "קול" או להשוויץ בזה
אנונימית
תפסיקו כבר רואים שכולכם ילדות/ילדים בני 13
אני יגיד לכם למה כי בנות מעל גיל 20 כבר משועממות מזה ומחפשות ריגושים ומשהו שיותר יהנה אותם ואיבר יותר גדול יותר מהנה וגורם לאורגזמה נשית יותר במהירות ויותר שליטה
כשכולכן תיהיו מעל גיל 20 תבינו ותאמינו לי שאם לחבר שלכם יהיה קטן אתם תתבאסו
וזה לא יותר קול זה פשוט להשוויץ "אני גורם לאישה להנות יותר ממה שאתה יכול לגרום לה בצורה טבעית.."
אנונימי