20 תשובות
אני תנו לי
לא מאמינה בלהכחיד אותם,
פשוט שיניחו לנו לנפשנו.
ErO
או מטאטא ענקי שיטאטא אותם לירדן ואז מכל האפר תבנה חומה
יש שם גם חפים מפשע, לא צריך לפגוע בכולם. חוץ מזה שהעולם גם ככה חושב עלינו שאנחנו "רוצחים", לא צריך לגרום להם להאמין שזה נכון.
שואל השאלה:
הם יבינו רק דרך הרתעה.. הם עם של מפגרים, במשך שנים מנסים לבסס את עצמם וכול פעם נופלים לארגוני טרור. דיי מאסנו, לא צריכים לחיות עם ההשלכות של הטמטום שלהם והחוסר יכולת שלהם לפתח את עצמם. הגיע הזמן לבצע מהלך ולהחזיר את השקט.
אנונימי
הייתי בעד כשהייתי קטנה יותר אבל עכשיו אני די מבינה את ההשלכות..
קודם כל אני מבינה שיש שם חפים מפשע וכאלה שנקלעו למצב ושהם מסכנים אבל אני מדברת רגע על ישראל. אחרי שנפוצץ את עזה כל המדינות הערביות מסביבינו ואפילו עוד מדינות אחרות בעולם יפתחו במלחמה נגדנו וזה לא יגמר בטוב..
גם אם יורידו יבואו חדשים.. כי הראי הראשים של האירגונים האלה נמצאים רחוק לא בעזה.. (טמבלים לא מתים הם פשוט מתחלפים) וגם הם כמו עכברים מתחבאים מתחת לאדמה ואם יורידו ויהפכו לשטח חלק הם יהיו מתחת וימצאו דרך לצאת..
כן באמת מפגרים שאין רמה כזאת, אם זה היה הפוך ואנחנו היינו מבמקומם בשניה היינו עולים על תוכנית כזאת שתביא לנו את הארץ
אנונימית
נגד. תראה מה יהיה למדינה, מה העולם יחשוב עלינו. גם להם יש תינוקות ומבוגרים, ולא כולם שם חולי נפש כמו מי שבחמאס.
אם היה אפשרי לחסל רק את פעילי חמאס, אני מאמין שהיו עושים את זה
אנונימי
שמענו עליך פרימיטבי מה יחשבו בעולם ומה אתה חושב ששם אין אנשים שרוצים לחיות שוטפים להם תראש וזה חבל אבל אין צורך להשטיח את המקום ולהרוג מאות אלפים
שואל השאלה:
מעדיף ש2 מיליון האנשים שם ימותו לעומת חייל אחד משלנו.
מצטער זה מה שאני מאמין בו, קודם העם שלי אחרי זה אני אחשוב על השאר, ביינתים השאר רוצים להשמיד אותי.
אנונימי
אפשר לפתור את זה בדרכים אחרות ולא בהרס טוטאלי יש שם גם בני אדם
שואל השאלה:
בעיני צריך להחזיר את המקום לתקופת האבן ולהגלות אותם למצריים תוך כדי השתלטות על המקום רק הבעיה היא הסכמי אוסלו המפגרים האלה שגרמו לכול הטרור הזה ועוצרים אותו במקום.
אנונימי
אין לך זכות לשפוט את הסכמי אוסלו מכיוון שהם לא הושלמו במלואם
שואל השאלה:
ועד שהם הושלמו ? נתנו לפלסטינים נשקים, יצאנו מיהודה ושומרון ונתנו לכאוס לחלחל לשם. הנשקים האלה הופנו נגדנו באינתיפאדה השנייה והדם של הידיים של חותמי ההסכם. בכול מקרה התכוונתי להסכם ההתנתקות מהרצועה. נתנו לפלסטינים אצבע והם רצו את כול היד.
אנונימי
הדבר היחיד שלא נעשה טוב ההתנתקות מרצועת עזה לא נעשתה בתיאום עם הראשות הפלסטינאית
שואל השאלה:
אוי נו באמת, פשוט אפשר להגיד - העם הפלסטיני לא יכול להתבסס יש בו כאוס אחד גדול של ארגוני טרור ואזרחים פשוטים מעורבבים. הראשות הפלסטינית קרסה לידיים של חמאס והוכיחה לישראל שאין לתת מקום לעם הפלסטיני להתבסס לבדו.
אנונימי
שואל השאלה:
ראה ערך - הלינץ ברמאללה, למרות ה"מחווה" שעשינו בהסכמי אוסלו בתקווה שיבינו שאנחנו נותנים להם להתבסס ויוצאים מהשטחים שלהם הם בתמורה שחטו 2 מהחיילים שלנו. ומה עשינו ? פוצצנו בניין עייריה ריק במקום לפוצץ את כול הישוב.
אנונימי
כל דבר שיכול לעזור לביטחון שלנו. אנחנו קודמים קודם כל. חפים מפשע שם - לא חפים מפשע. לא מעניין .