2 תשובות
לדעתי לא כדאי לך לפתח ציפיות, יכול להיות שהוא סתם משחק עם הרגשות שלך ויכול להיות שהוא באמת רוצה אותך אבל משהו מונע ממנו להיות איתך.
לא משנה מה הסיבה את צריכה להיות מוכנה נפשית ולהיות חזקה, לא לתת ללב שלך להיסחף, שמרי על הלב שלך, אל תתלהבי ישר כי מצפייה גדולה עלולה להיות אכזבה גדולה.
אני הייתי מציעה לך להתרחק ממנו, כי ברגע שאת רואה שהוא מכניס אותך לתסביכים אז עדיף להתרחק כי התסביכים האלו עלולים להכאיב לך בסוף כי הם רק יגדלו.
אבל קודם כול תנסי להבין מה הקטע שלו, הוא ניפגש איתך ואת מתרשמת ממנו שהוא כן בקטע שלך אבל יום אחרי הוא אומר שהוא לא רוצה קשר, מה ניסגר איתך אחי? אתה לא יכול לשחק ככה בבנות, תשבי איתו על זה ודברי איתו על זה, תנסי להבין מה הקטע שלו, אם את רואה שהוא ממשיך לחרטט אותך אז תעיפי אותו כי בסוף זה עלול סתם להכאיב לך, כול עוד הוא לא סגור על עצמו אז הוא לא יכול להראות משהו אחר כי זה סתם יבלבל אותך, הוא צריך להיות כנה איתך ולא לשחק בך. אני הייתי עושה לו את השיחה של "יחסנו לאן" ומנסה להבין מה הולך איתו ואז מתרחקת ממנו אם אני רואה שהוא ממשיך לתסביך אותי.
בהצלחה לך❤
אהה וחשבתי על עוד משהו, לא רוצה לאכזב אבל יש מצב שאחרי שניפגשתם הוא ראה שזה לא מתאים והביא איזה תירוץ כמו "אני לא בנוי לקשר רציני".
אבל יש מצב שזאת סתם השערה, את פשוט צריכה לדבר איתו להבין מה הקטע שלו ותבקשי שיהיה כנה איתך.