20 תשובות
עדשות צבעוניות. תוכלי לקנות בחנויות האופטיקה. אבל קחי בחשבון שזה בדרך כלל לא נראה טיבעי. וגם צריך בדיקה שאת לא רגישה מידי בעין ויכולה לשים עדשה.
אנונימי
עדשות צבע, את יכולה להשיג באופטיקה (=
אפשר לשנות את צבע העיניים לכאורה רק כששמים עדשות צבע, אני מנחשת שאת צעירה, שורף לשים אותן , וזה לא הכי נוח. לא ממליצה לקנות חודשיות, אם את רצינית בקשר לעניין שנתיות עולות בין 4000-5000, נורא יקר אבל נראה טבעי, למרות שאני אישית ממש לא ממליצה !
האמת שיש עוד שיטה מלבד עדשות, וגיליתי אותה כשהסתכלתי ביוטיוב בסרטון של איפור של לידי גאגא, ושם ראיתי שהנערה המאופרת מטפטפת 2-3 טיפות שקופות לתוך העיניים, וכעבור כמה דקות הצבע עיניים משתנה באופן משמעותי, ואם חושבים על זה, תודה שהזכרת לי את זה, גם אני רציתי לברר אם מוכרים את זה בארץ. אני חושבת שהיום אלך לסופר פארם בשביל לשאול זאת.
אעדכן אותך אם אמצא.
יש לי שאלה לגולשת לתפארת אמרת ששמים 2-3 טיפות שקופות ושזה משנה את צבע העיניים אז לאיזה צבע זה משתנה אחרי ששמים? וכמה זמן זה לוקח עד שזה משתנה?
ים-*
תשמעי למה את רוצה לשנות את זה אלה העיניים זה עובר בגנים אי אפשר להילחם בזה ותשמחי שיש לך עיניים גם אני רוצה אבל אני אמרתי לעצמי דניאלה די תשמחי שיש לך עיניים!
היי,
רציתי לדעת אם מישהי מצאה את הטיפות האלה?
היי
אפשר לשנות את צבע העיניים בעזרת ניתוח לשינוי צבע העניים אבל זה מאד מסוכן ו5% שאת תצאי עיוורת הנה סרטון על זה.. http://www.youtube.com/watch?v=83LuPGpYVBI ועם יש לך עיניים חומות את יכולה לעשות אותם בהירות יותר בעזרת שקיות תה את תובלת את שקיות התה במים ושמה על העיניים ניסיתי את זה כמה פעמים וזה באמת שינה לי את צבע העיניים מחום כהה לצבע דבש אפשר גם לשים עדשות מגע צבעוניות אבל זה לא נוח וקשה לראות בקיצור אני לא ממליצה לך לשנות את צבע העניים אבל את יכולה לעשות אותם בהירות יותר עם שקיות התה כי זה בריא מאד לעיניים ומאד זול מקווה שעזרתי ♥
אנונימי
אני רוצה לנסות את זה. שקיות התה צריכות ליהיות טבולות במים חמים או קרים?
ולמשך כמה זמן שמים אותן על העיניים?
עושים זאת לתקופה מסויימת? למשל יום, שבוע, שבועיים חודש וכו'

וגם יש לי עוד שיטה לשינוי צבע העיניים, אפשר לקחת שקית קרח ולשים אותה על כל עין 20 שניות במשך שבועיים והפיגמנט בעין יורד, והצבע משתנה לצבע בהיר יותר.

חום כהה- לדבש ירקרק
דבש- ירוק בהיר
ירוק כהה- כחול כהה מאוד
ירוק בהיר- כחול ים
כחול- אפור כחלחל
ירדן
יש לי שאלה אל ירדן, צריך לשים את הקרח ממש על העין או לעצום עיין?
אנונימי
את התה והקרח צריך לשים על עין סגורה או פתוח?
אנונימי
תענו
אנונימי
כן
אנונימי
את הקרח צריך לשים על עין פתוחה או סגור?
קורל
סגורה*
קורל
הקטע עם הקרח באמת עובד?
*השיטה עם הקרח
יש סירטון ביוטיוב שאת שומעת את המוזיקה שלו וזה משנה לך את צבע העיניים.
עובד 100% ניסיתי על עצמי
זה הקישור:
https://youtu.be/q8Pye2La9Qo
הקטע עם הקרח עובד!
שינה לי מחום בהיר לירוק כחול
אנונימית
באמת??
אנונימי
באותו הנושא: