7 תשובות
אצל קוסמטיקאית אתה תצטרך ללכת לכמה טיפולים, זה מן סדרת טיפולים כזאת... את התוצאות אתה תראה תוך חודש חודשיים בערך אני מאמינה..
לפני שאתה הולך לקוסמטיקאית עדיף לך לנסות את זה- (אני עושה את זה כל יום ואין לי בכלל חצ'קונים! ) כשאתה מתקלח, תיקח משחת שיניים ותמרח על הפרצוף.. לא הרבה! אם תרגיש שזה שורף טיפה זה מצויין.. תשפשף טיפה את הפנים ותשטוף במים.. אתה תרגיש מין קור כזה.. כאילו העור נושם... אחרי המקלחת יכול להיות שכמעט או אפילו כל החצ'קונים שלך יתפוצצו, וירד מהם דם, אבל זה לא נורא זה קורה רק פעם או פעמיים ראשונות שאתה עושה את זה.. אתה תרגיש מיד את ההבדל.. אחרי שאתה מנגב את הפנים והיידים והפנים יבשות ונקייות תיגע בפנים עם היידים... אתה תרגיש שהעור שלך נהיה חלק..
הסיבה לכך היא בעצם שחצ'קונים נגרמים מעור לא נקי (אפילו שאתה שוטף כל יום חח ) או מאכילה מרובה של שומנים, והמשחת שינים בעצם מנקה את הפנים כך שכל החצ'קונים נעלמים..
מומלץ להשתמש במשחת קולגייט או כל משחה כזו בסגנון... ואגב- תרופת המשחת שיניים היא באישור קוסמטיקאית מוסמכת:)
מקווה שעזרתי, בהצלחה:)
הטיפול היעיל ביותר בפצעי בגרות זה לעבור לתזונה בריאה - מה שיותר מזונות מעולם הצומח, הרבה פירות וירקות, ומה שפחות מזון מטוגן, בוטנים או מה שמוגדר כג'אנק פוד.
כדאי לגשת לייעוץ אצל תזונאית השמה דגש על מזון טבעי.
nomi420@walla.com
נעמי רון מומחית סטיפס
מייד בתום הטיפול תרגיש בשינוי ואם תשתמש בחומרים המתאימים לעורך תקבל שינוי מאוד משמעותי, חשובה ההתמדה, לך לקוסמטיקאית רפואית.
בהצלחה
יהודית
יהודית מורי מומחית סטיפס
טיפול יסודי אצל קוסמטקאית יעזור מאוד העור יוצר הרבה בלוטות חלב הנקבוביות סתומות משומנים העור לא יוכל להכיל את השומנים מפנים לכן חשוב מאוד להגיע לטיפול אצל קוסמטקאית מקצועית שיודעת גם להתאים את החומרים הנכונים כדי לשמר את העור ביום יום יש גם אור שעובד על חידק האקנה אשמח לעזור בפתרון הבעיה. חגית קוסמטקאית מנהלת מכון אחוה בירושלים טלפון 026236036
טיפול אצל קוסמטיקאית הוא מתמשך, עליך לבקר אצלה אחת לכמה שבועות,
חשוב מאד בבית ביום יום להשתמש במוצרי קוסמטיקה שיטהרו את העור ויחסלו את הפצעים.
במיוחד סבון טיפולי שישפר את מצבך.
טיפול באקנה הוא מקיף וכולל תזונה מבוקרת פוסט מקיף שכתבתי אודות הטיפול באקנה מבפנים ומבחוץ.
briza-mey מומחית סטיפס
ישנם מספר טיפולים לאקנה וההבדלים בינהם הוא לא רק בסוג הטיפול אלה גם בתכשירים שהקוסמטיקאיות משתמשות. השוק מוצף בתכשירים על בסיס טבעי ורפואיים לטיפול באקנה. מומלץ לבדוק טוב לפני הצחלת הטיפול באם המטופל אלרגי יש להתייעץ עם רופא או קוסמטיקאית פרא רפואית
קליניקת עמק הזיתים- טיפולי ספא וטיפולי יופי לנשים וגברים:
מגוון עיסוים לבחירה, טיפולי פנים מגוונים, פדיקור, הסרת שיער בשעווה, הסרת שיער בלייזר. חווית פינוק במחירים אטרקטיבים והזולים בארץ.
כתובת: עמק הזיתים 14 חיפה
טלפון לקיעת תור: 0528983282
באותו הנושא: