11 תשובות
מי זה כולם? כולל המשפחה שלך? איך את ניראת האם את שמנה מידי רזה מידי איך השיער נראה? קשה לתת לך הנחיות מבלי לדעת איך את ניראת, אולי את יפה וחכמה ופשוט מקנאים בך.
בחור רגיש
שואל השאלה:
אני רזה ויש לי שיער חום ארוך עד הטוסיק אני גבוהה ויש לי עיינים חומות ופצעי בגרות.

רק הילדים מבית הספר ומהסביבה אומרים לי את זה שאני מכוערת.
אנונימי
זה לא משנה מה הסיבה שלהם, זה הם ולא את. תהיי בטוחה בעצמך ואל תשימי על מה שאומרים לך.
את מרגישה לא יפה? אם כן, את צריכה להחליט לאהוב את עצמך. כל יום לעמוד מול המראה ולהגיד לעצמך שאת נראית טוב, בסוף זה יקלט (:
אם זאת לא הבעיה, ואת חושבת שאת יפה, זאת בעיה אצלם ולא אצלך. אל תפגעי ואל תשני את עצמך לפי התנאים שלהם. בקרוב את עולה לחטיבת הביניים וכל מאזן הכוחות החברתי ישתנה.
תני לזה זמן (:
בפיצעי הבגרות נתן לטפל אם זו הבעיה, יש לי תחושה שמקנאים בך. היכן ניתן לראות את תמונתך? יש לך תוכנת מסרים כלשהי?
בחור רגיש
את בטח מאוד יפה., לפי התיאור שלך את נשמעת מאוד יפה, לפחות כמו שאני רוצה להיות.. תבדקי: אולי תעברי סידרה של טיפולי פנים בחצ'קונים? כי זה נשמע הדבר היחיד שלא משהו אצלך..
רק רוצה לעזור
אם זה רק מבית הספר אז זאת בעיה שלהם, לא שלך
אנשים היום (ובכלל) קנאים ומחפשים לפגוע, את רק בתחילת החיים שלך ועוד הרבה שינויים צפויים לפנייך, נפשיים וגופניים. כל אדם הוא יפה בזכות עצמו, מכוער או לא, זו כבר החלטה שלו ולא של אלו שמסתכלים. טיפ נחמד שאני יכול לתת זה לעמוד מול המראה ולנסות תסרוקות שונות עם השיער, זה תמיד כיף לנסות דברים חדשים. תוכלי גם לקנות בגדים חדשים או נעליים חדשות, להסתפר אחרת, כל דבר שאת חושבת שיגרום לך להרגיש יפה יותר עם עצמך, ואני מדגיש, עם עצמך בלבד! כשתרגישי טוב עם עצמך אנשים מסביב ירגישו גם את האווירה החיובית שלך. את גם לא חייבת להסתפר, או לקנות חולצה יפה, אלא פשוט להבין שאת זו את, וכולנו בני אדם בסוף, יפים ומכוערים בדרכנו שלנו. אין לך מה להתרגש מאחרים, תרגישי טוב עם עצמך, תחייכי, אין סיבה שתרגישי רע! בהצלחה
Hai
זו יכולה להיות גם קנאה, רצון למשוך תשומת לב ושעמום וחלק מהטבע האנושי.
אם לדעתך יש מה לשפר, אין סיבה שלא כמו טיפול בפצעי בגרות. את יכולה לשנות לבוש או סגנון שיער אבל אל תעשי את זה כי אומרים לך שאת מכוערת. זה צריך להיות רצון שלך.
מסכימה עם כל התגובות שמעליי, אין מה להוסיף (:
רק רציתי לשאול אולי יש מצב את מעלה תמונה שלך? שנראה איך את נראת ואם יש משהו שאפשר לשפר ושתראי יותר טוב.

אנונימי
אל תיתיייחסי !
שיגידו מה יגידו, תהיה שלמה עם מה ומי שאת, כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה. יאללה שיייקפצו לך !
מי אמר לך כזה דבר, אם את כן או לא זה לא משנה. מה זה חוסר הרגישות הזאת? יש לנו ילדה בשכבה אז היא מכוערת מעצבנת ומטומטמת אבל אף אחד לא יגיד לה את זה או משהו כדי שהיא תשמע אנחנו לא עד כדי כך חסרי רגישות. תשני משהוא בעצמך רק אם את מרגישה צורך בכך אבל בלי השפעת אחרים תתנתקי מהם לרגע ותחשבי על עצמך בלבד בליעדיהם. מה את אוהבת בעצמך ומה לא. ורק אז תשני אם את רוצה את לא חייבת. אם את רוצה פשוט תתפחי את עצמך יותר תתפלי בחצקונים, שימי קרם לחות ותסדרי את השיער בצורה שמתאימה לך ואל תחששי לספר את עצמך אני עשיתי את זה ואני עדיין מקבלת מחמאות וזה היה מלפני 3 שבועות ח.. טוב אז בהצלחה והכי חשוב שתרגישי טוב עם עצמך!
מפלצת איומה