4 תשובות
אי אפשר סתם ככה לגרום לו לרצות את זה. בקשי ממנו לבלות איתו, תתחבבי עליו והוא כבר ירצה ברגע המתאים
שואל השאלה:
תודה רבבבבבבבבה 3
אנונימי
איך לגרום לו להתחיל איתך?
אם אתם בכלל לא מכירים אז את צריכה בשלב הראשון פשוט לפתוח איתו בשיחה. את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם בשביל להתחיל לדבר איתו.
רוב הבנים בכלל לא חושבים כמו בנות והוא לא יחשוב שאת מנסה להתחיל איתו, לא יתחיל לנתח את המהלך שלך, הלבוש שלך. הוא באמת יחשוב שאת מתעניינת בדעה שלו או צריכה עזרה במשהו ובכלל לא יקלוט שזה רק תירוץ בשביל להתחיל לדבר איתו.

דרכים להתחיל לדבר איתו?
אתה חושב שקר בחוץ?
אתה יודע אולי איזה אוטובוס מגיע מכאן לקניון?
אתה יכול לעזור לי לפתוח את הבקבוק? (ואז את מושיטה לו בקבוק קולה)
אם את לומדת איתו אז את יכולה בקלות לשאול משהו על החומר בלימודים.
אם את עובדת איתו אז להתחיל לדבר על סיטואציה בעבודה או סתם שאלה על תפעול הקופה, מחירים, מחלקה אחרת..
אם אתם ליד מכונת שתיה אז תשאלי אם יש לו כסף לפרוט לך 20 ש"ח?
אם אתם במועדון או פאב את יכולה לשאול אם הוא יודע איפה השירותים? (ואז בדרך חזרה מהשירותים לעבור לידו שוב ולספר לו משהו מוזר שראית שם)

יש עוד המון דוגמאות אבל בעיקרון כל מה שאת צריכה בשלב הראשון זה לפתוח איתו בשיחה, את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם שלא יהיה. המטרה שלך היא להתחיל בשיחה איתו ולמשוך את השיחה, ככל שהשיחה הראשונה תהיה יותר ארוכה כך יהיה לו יותר זמן לפתח רגשות כלפייך ולהתחיל להימשך אלייך ולרצות להכיר אותך טוב יותר.

תגרמי לו לדבר, תקשיבי לו ותגרמי לו להרגיש חשוב, תכניסי במהלך השיחה מחמאה קטנה בשבילו (אתה צודק, וואו ממש לא חשבתי על זה ככה, רעיון מעולה – מחמאות קטנות עובדות על גברים כמו קסם).
בנוסף, גברים הם עם ויזואלי, ככל שההיכרות הראשונית תמשך יותר זמן יהיה לו יותר זמן לבחון אותך פיזית ולהתחיל לפתח משיכה אלייך ולהזיל ריר.
שזה יקרה יקרה
אנונימית