11 תשובות
זו דרך לבקש עזרה, כי בדרך אחרת לא שומעים אותם
אנונימית
שואל השאלה:
בטח שישמעו אותם. יש יועצי בית ספר יש מחנכים שלרוב עוזרים וברגע שיבקשו עזרה זה החוק שאומר שחייבים להקשיב להם.
יש עזרה. אבל כנראה שהם מעדיפים ללכת למקום שיעשה להם יותר רע.
עזרה אפשר למצוא בכל מקום. בכל מקום.
השאלה אם אתה באמת רוצה אותה
אנונימית
לא כולם יודעים איך לפנות , או מפחדים
אני מסכימה איתך שזה לא נכון שהם מפרסמים בשרת חברתית דברים כאלו, אבל מצד שני ,אם היה להם מקום אחר שהיה מקבל את זה ונותן להם עזרה ,קשה לי להאמין שהם לא יעשו את זה ..
אנונימית
שואל השאלה:
וואו. חח זה התחיל בלענות לי על הפוסט ואז התעצבנת על המערכת. ממש קסום :)
אני בת 17 ואחותי בת 12 היא בכיתה ו. הגיוני שיהיה לה אינסטגרם. אבל היא לא צריכה להיות חשופה לזה.
סבבה אנשים צריכים עזרה וחופש הביטוי וכל זה.
אז למה לא ללכת לשים שירותי פורנו בכל מסעדה ובכל קניון בעיר רק כדי להנעים את זמנם של חלק מהאזרחים? יש דברים שלא צריכים להגיע לילדים קטנים (וגם מבוגרים.) וזה אחד מהם.
חופש הביטוי.אחלה. לא שילדים פוגעים בעצמם וחושבים שזה בסדר להראות לנו מה קורה להם בידיים ובגוף. מצטערת בשבילם והלוואי שיקבלו עזרה ויהיה להם טוב. אבל אני לא צריכה לחשוב על זה. או אחותי. או את. או כל בן אדם שעושה לייק לדבר המטורף הזה.
אנונימית
קראת בכלל את מה שכתבתי שככה את עונה? חח. "ממש קסום." ובקשר למה שכתבתי על הנאמנים, נתתי את זה בתור דוגמא אם לא הבנת. את יודעת מה זה דוגמא? הדגמתי לך מה יקרה אם כל אחד יהיה צריך לישוב על ההשלכות של מה שהוא יעלה.
ואחותך בכיתה ו? אז על מה את מתבייכנת בדיוק? היא כבר מספיק גדולה בשביל להחליט על החיים שלה, היא מספיק גדולה בשביל לטעות ובשביל לחיות. עזבי אותה בשקט ותני לה לחיות את החיים. תאמיני לי מתוקה שלי, שאחותך לא תחטוף מחלה נפשית בגלל פוסט באינסטגרם. מחלות נפשיות זה לא דבר מדבק.
ובשביל לצדוק*
שואל השאלה:
אה אוקי אני אתן לה לראות דברים כאלה.
אני מבינה שאין לך אחים או אחיות קטנים.
לא משנה שיהיה לך יום טוב :)
אנונימית
קודם כל אני חושבת שהתבלבלת, אנחנו בלילה עכשיו. ויש לי 3 אחים קטנים. בכיתה א, בכיתה ג, בכיתה ז. תאמיני לי שאני יודעת טוב מאוד מה זה אחים קטנים. ועוד שאני הבכורה.
במקום להתבכיין ולשפוט ולהאשים את כל העולם, תחסמי את העמודים האלה.
ברצינות, פשוט תחסמי אותם וסלמאת, במקום להתבכיין ולכתוב את כל הנאום על זה על כמה שהם אשמים ונוראיים ומגעילים, תפטרי מהם.
שואל השאלה:
חפרת
אנונימית
כל הכבוד, מאוד בוגר מצידך. תמשיכי לעשות לי מינוסים לכל התגובות שלי, ותדווחי עליי שוב, ככה תגיעי רחוק. אני לא חברה שלך, אל תגידי לי חפרת, אם את לא מעוניינת לדבר איתי למה התחלת את הריב הזה מלכתחילה? היחידה שחופרת פה זו את, נדבקת לילדה בפאקינג כיתה ו ומתייחסת אליה כילדה בכיתה א, חושבת שהיא קטנה שלא מבינה כלום מהחיים שלה אבל תאמיני לי שאני בטוחה שהיא מבינה טוב מאוד. מחלות נפשיות זה לא דבר מדבק מותק שלי.