6 תשובות
כמה ימים
ודרך אפליקצית נוהג ולמדתי איזה חצי שנה אבל לא עשיתי הרבה שיעורים בגלל זה היו שבועןת שלא הייתי קובע שיעורים קיצור זה נמרח קצת ולא קשה זה תלוי בך
ממתין לטסט.
למדתי לתיאוריה 4 ימים מרוכזים, למדתי דרך אפליקציה נוהג, פשוט תרגלתי הרבה מבחנים.
כמן זמן זה ממש משתנה, יש כאלה שמתקתקים 4 שיעורים בשבוע ועוברים טסט ראשון ומסיימים בחודשיים, ויש כאלה שעושים 2 שיעורים בשבוע ועוברים שלישי אז לוקח להם שנה. זה תלוי בקליטה של התלמיד, בכמה שיעורים אתה לוקח וכאלה.
כמה קשה להוציא רישיון? צאי לכביש. רואה את כל המכוניות האלה? סביר להניח שכל מי שנוהג בהם עבר טסט ועשה רישיון, אז זה אפשרי מאוד. כל אחד והזמן שלו.

בהצלחה.
למדתי 3 ימים בערך באפליקציה של תרגול שאלות ואתר עברתי
זה לדעתי הדרך הכי טובה, כי באתר יש סיכום של מה שצריך לדעת מרוכז והכל ובאפליקציה בוחנים את עצמך
המבחן לא קשה
למדתי נהיגה 3 חודשים
טסט 1
לא היה כזה קשה.. פשוט להתמיד וליישם הערות מהמורים ולמצוא מורה טוב עם המלצות
התהליך לקח לי כמעט שנה כי תאוריה עשיתי בדצמבר והתחלתי ללמוד נהיגה יותר מ חצי שנה אחרי (כי הייתה את השביתה הגדולה ואז כשנגמרה חיכיתי שכל מי שחיכה לטסט יעשה ואז התחלתי ללמוד)
ובתכלס התהליך לא נגמר בטסט כי אז יש את החצי שנה ואז מקבלים רישיון בכרטיס אמיתי ואחרי עוד שנה וחצי שנגמר הנהג חדש מקבלים רישיון קבוע יותר ל5 שנים
למדתי 3 ימים לפני דרך אתר עברתי, פשוט קראתי את כל החומר שלהם ובדרך לבחינה עשיתי כמה מבחנים, עברתי תיאוריה ראשונה עם טעות אחת.
36 שיעורים ועברתי טסט שני (ניגשתי לראשון ב28 ונכשלתי בגלל שמישהי ירדה לכביש ולא בלמתי בזמן)
זה מאוד קל להוציא רישיון לפחות לפני ההפרטה (עברתי במרץ)
הכל תלוי בך ובריכוז שלך על הכביש. יכול לקחת חודשיים ויכול לקחת גם מעל שנה, תלוי כמה שיעורים עושים בשבוע. (ממליץ לעשות רק כפולים)
למדתי כמה ימים, לדעתי הכי טוב לעשות מלא מבחנים כי השאלות דומות למה שיש במבחנים באפליקציות.
השיעורים לקחו לי משהו כמו 3-4 חודשים, עשיתי 32 ועברתי ראשון