7 תשובות
תקשיבי, בהתחלה שהתחלתי עם המבחנים של התאוריה באפליקציה הייתי מגיעה ל13-14 טעויות אבל ככל שאת עושה יותר ויותר מבחנים את כבר יודעת בעל פה את השאלות והתשובות ואני יכולה להגיד לך שזה בול כמו המבחן האמיתי, לקח לי שבוע בדיוק ללמוד הכל בעל פה ועברתי תאוריה ראשונה עם טעות אחת:)
עברתי על הראשונה על טעות אחת..בלי תירגום ספונטני הזרימו אותי
שואל השאלה:
זה נכון, אני יודעת שזה ככה, פשוט מתי הבנת שאת מוכנה? שהיה לך 0 טעויות על כל המבחנים או שהרשת לעצמך לגשת שהיה לך 3-4?
אנונימית
שהיה לי בגג 2 טעויות החלטתי לגשת, הרגשתי כבר ממש מוכנה.
אני חושבת משהו כמו 4 טעויות אבל אני פשוט למדתי כמה ימים ממש הרבה והחלטתי לפני שלמדתי שאני ייגש ביום מסויים ולא משנה כמה טעויות היו לי פשוט הייתי שלמה עם עצמי כי כמו שאמרו לפניי המבחן ממש חוזר על האפליקציה ועשיתי הרבה מבחנים ואני ממליצה לך לעשות גם ואפילו להגיע ל-0 טעויות ואז לגשת.
ודרך אגב עברתי בתיאוריה הראשונה עם 0 טעויות.
בהתחלה הייתי מגיעה ל15 עד 20 טעויות. לא ידעתי כלום ואת הרוב ניחשתי. אחר כך התחלתי ללמוד קצת מעבר, נגיד חוקים שיש בצמתים כמו מתן זכות קדימה ותמרורים. אחר כך המשכתי לעשות עוד ועוד ועוד תיאוריות באפליקציה ושילבתי גם מבחני תרגול, וירדתי ל6 עד 8 טעויות. אחר כך המשכתי והגעתי למצב שאני במשך שבוע עושה כל יום בערך 20 תיאוריות באפליקציה ולא נכשלת באפילו אחד. שם כבר הבנתי שהגיע הזמן לגשת, ועברתי תיאוריה ראשונה עם 0 טעויות.
שואל השאלה:
עברתי היום על אפס טעויות! תודה לכולםם, חחח היה לי 2 טעויות על המבחנים ופחדתי לגשת לא הרגשתי בטוחה מספיק עד שיהיה לי קהוע אפס
אנונימית