10 תשובות
אם אתם שונאים את הערבים תפסיקו להשתמש במספר ה0 במתמטיקה, תפסיקו לאכול חומוס וכל הדברים האלה וגם תפסיקו להשתמש במילים ערביות גם.

וואי תפסיקו להטפס על קטנות זה מעצבן, נו אז מה?? שיעשו מה שבא להם
שואל השאלה:
אני מבינה למה המספר 0 מייצג את הערבים
אנונימית
אתם הקיצוניים תמיד מנסים להסיט את כולם, דיי עם הגזענות!
קודם כל 0 שייך להודים.. כל מערכת הסיפרות שייך להודים וערבים מוסלמים לקחו על זה את הקרדיט... הם לא המציאו את זה ותבדוק.
ותאמין לי לא היה לי בעיה להחרים חומוס אם היה לזה בכלל משמעות אבל חומוס זה צמח שלא מוסלמים המציאו אז..... ואני בסדר גמור אם להפסיק להשתמש במילים ערביות תאמין לי.

וכן אני מסכים. הצביעות שלהם חוגגת אין גבול.
לשואלת השאלה, אם הם באמת שונאים אותנו אז שהם יפסיקו להשתמש בטפטפות ובוויז וכדאי שהם יזרקו את הלפטופ שלהם לפח או שיוציאו את המעבד מהמחשב הנייח שלהם כי אינטל היא חברה ישראלית (לפחות כרגע) וגם כדאי שישברו את האייפון ואת האייפד שלהם כי סביר להניח שהמעבד שבהם תוכנן במשרדי אפל ישראל, הרצליה. וגם אם מערכת ההפעלה שלהם היא ווינדוס XP או ויסטה, אז כדאי שיחליפו גם אותה דחוף כי XP וויסטה גם נוצרו בישראל (וגם כי זה מערכות הפעלה ישנות)
בדיוק. קיצר , יחזרו לתקופת האבן.
ואם הם רוצים באמת להשמיד את תל אביב, רק שלא ישכחו שתל אביב היא נחשבת לאחת הערים החשובות ביותר בעולם מבחינת ההייטק והיא נמצאת בעשירייה הפותחת של אזורי ההייטק המובילים בעולם
ותל אביב הייתה נחשבת לפני כמה שנים לעיר השנייה בהובלתה ברשימת ערי הסטארטאפ כשבמקום הראשון הייתה עמק הסיליקון, כרגע אנחנו נמצאים ברשימה הזאת במקום השישי והמאוד מכובד כשלפנינו יש במקום הראשון את עמק הסיליקון, בשני ניו יורק, בשלישי לונדון, ברביעי בייג'ינג ובחמישי בוסטון
יהודים הם הבעיה אה?? :)
ושלא ישכחו שאלברט איינשטיין היה יהודי
ושמנכלי אלפאבית, חברת האם של גוגל, סרגיי ברין ולארי פייג' גם יהודים, ככה שלא ישכחו להסיר כל דבר שקשור לגוגל (שזה בעיקרון אומר, להפסיק להשתמש בגוגל, בגוגל כרום, ביוטיוב, בגוגל דרייב, בגוגל דוקס, בגימייל, בגוגל מאפס, באנדרואיד, ובעוד לא מעט דברים)
וגם מארק צוקרברג, מייסד ומנכל פייסבוק הוא יהודי ככה שיפסיקו להשתמש בפייסבוק, אינסטגרם וwhatsapp
וגם אילון מאסק, מייסד spacex, טסלה וPayPal הוא יהודי ככה שבבקשה שיפסיקו להשתמש בPayPal שאיתו אנשים קונים המון דברים
בוא נסכם שיכבו פשוט את האור ויחגגו שהם לא תומכים בדברים שקשורים ליהודים וישראלים - שיראו את הניצחון שלהם וההיגיון!