4 תשובות
חינה לא יקרה מידי בדרך כלל, למרות שבהחלט תלוי איפה היא נקנית, מאיזה משווק, כמות וכו'..
חינה ממש לא מזיקה לשיער, נהפוך הוא - היא אפילו מועילה ומעשירה בויטמינים ומינרלים. אני יכולה לומר מנסיון שאצלי היא נשארה לתקופה של חודש וחצי לערך ובמהלך התקופה הזו השיער קיבל גוון אדמדם-חום וברק יפה. אני מניחה, לפי התיאור שלך, שהשיער שלי מעט יותר כהה. כך שאם אצלי ראו שינוי - אצלך בטח יראו תוצאות.

שימוש בחינה אפילו מומלץ מספר פעמים בשנה אבל כמו בכל דבר, אני לא חושבת שמומלץ להפריז בכמות השימוש. בעבר לכך שזוהי טרחה גדולה, זה חומר שבא בצורת אבקה וצריך לערבב אותה עם מים ולהמתין עד לקבלת המרקם הרצוי. היא ריחנית מאוד אבל לא בהכרח ריח טוב, ועלייך להשאיר אותה זמן רב על השיער לקבלת תוצאות (אני השארתי אותה שעה אבל אפשר להשאיר יותר. אומרים שזה משפיע יותר אבל לא נראה לי שבצורה משמעותית מידי) זה מאוד מכביד את הראש ונותן הרגשה מאוד מוזרה. כך שזה נתון לשיקולך, השתמשי פעם אחת ולאחר מכן החליטי על המשך השימוש.

אני במקומך הייתי פונה לאשת מכירות של סופר פארם ושואלת על מה היא תוכל להמליץ. לכל משווק יש "הבטחות" שונות בנוגע למוצר כך שגם פה העניין נתון להחלטתך, כמובן גם בכמה כסף שתהיי מוכנה להוציא על החומר.

אני חושבת שכיסיתי הכל, בהצלחה ותהני!
משתמש אנונימי
שואל השאלה:
זה יוצא לכיוון חום- אדום או חום- כתום, איך עושים לכיוון הכתום? כי אני רוצה את זה בכיוון הג'ינג'י ולא אדום. הזמן שהחינה על השיער משנה את הבהירות? זה יתאים ולא יהיה צבעוני מידי, נכון?
היי תמר !

בדרך כלל ניתן לרכוש חינה מחנויות של תבלינים (לא כולם) מחזיקה לפחות חצי שנה יש גוון שחור או מעט אדמדם, לא ניתן לאחר מכן לצבוע בצבעים אחרים או חומר כימי.
אבי קיי מעצבי שיער מומחה סטיפס
שואל השאלה:
שטיפה צמחית עדיפה? אני רוצה להגיע לגוון שבין מה שיש לי עכשיו לג'ינג'י.
באותו הנושא: