20 תשובות
אנורקסי
אנורקסית, כי עם הגנים שלי יהיה קל לי להשמין..
מישקל תקין, בריאה וחטובה
שמנה. אנורקסיה זה לא בריא וקשה להחלים מהמחלה הזאת. אם אהיה שמנה אוכל לרדת במשקל. אם אהיה אנורקסים לא אוכל לעלות במשקל כי זה קשה אחרי שאתה לומד לאכול קליפת מלפפון ביום.
אנורקסית
שמנה.
אנורקסיה זו מחלת נפש, לא משקל.
מה זאת השאלה המפגרת הזאת??? את צריכה פסיכולוגית.
אנונימית
שואל השאלה:
אני שואלת שאלה נורמטיבית מאוד כי יש אנשים עם חילוקי דעות את יודעת.
אנונימית
שמנה. אני בעודף של 10 קילו ירדתי כבר 5 אז.. אעדיף להיות שמנה כי פעם הייתי אנורקסית-בולימית סוג של (אותה צורת חשיבה מעוותת ולפעמים מקיאה) אבל ברוך ה כבר לא ואני בדיאטה נכונה ובריאה עכשיו. להיות אנורקסית זה ממש לא כיף ולדעתי יותר קשה לצאת מזה
אנונימית
השאלה שלך לא במקום, אנורקסיה זה לא = רזה, אנורקסיה היא מחלה נפשית לחלוטין שמשפיעה על הגוף שלך עקב המחשבות הטורדניות והאמצעים שאת נוקטת בהם לרדת במשקל בצורה לא בריאה. גם שמנים יכולים להיות אנורקסים.
אנורקס ואז לאכול את העולם גלידה תספיק לי ליותר זמן . גם לא אבזבז הרבה כסף בלאכול בחוץ
אנונימי
אנח באמת לא מבינה אנשים דאומרים שאנחרקסים יכולים להיות שמנים כי אם הם שמנים והם חושבים שהם שמנים שטם דבר לא מאוות פה ודרך אגב בטור משהיא עם הפריות אכילה אנשים מקצועים אמרו לי שהפראות אכילה מתחילות מ18 ומטה שזה תת משקל
אנורקסיה זאת ליטרלי מחלה... זה ממש קשה

שמנה הייתי מעדיפה להיות, חוץ מזה תמיד אפשר להוריד במשקל עם מספיק כוח רצון, למה שאני אתקע בתוך מחלה שקשה ממש לצאת ממנה? לעלות במשקל זה נראה לי טיפה קשה יותר במיוחד כשזאת מחלה.
אלא אם כן התכוונת לרזה בצורה של אנורקסית אבל לא למחלה, טוב אז גם אז אני אבחר בשמנה.. לפחות גם תהיה לי מוטיבציה לספורט חח סתם. אבל כן באמת מעדיפה את מה שאמרתי..
למרות שלשני מבני הגוף האלה יש דברים רעים בהם.. אבל בין כך אנשים תמיד ימצאו על מה לצחוק ומה לשנוא לגבי עצמם או לגבי אנשים אחרים.
שמנה
Wcw
מפחידה אותי המחשבה על להיות עם מחלת נפש אעדיף ללכת לחדר כושר כל יום ולאכול סלט
Wcw
אנורקסית הייתי כבר ואני מאובחנת כבולמית אז..וואטאבר בולמיה יותר מזיק מאונורקסיה ככה שזה לא משנה כבר
אנורקסיה זה בראש למי שלא יודע ואשמח אם מישהי תבוא לפרטי
אנורקסית כאילו דא