4 תשובות
ידוע לך אולי על להקה שהוא אוהב במיוחד? אז תקני דיסק שלה ותביאי לו
הוא שם איזשהי שרשרת של חמסה את יכולה לקנות לו שרשרת חדשה
את יכולה לתת לו איזשהו חוט אדום נגד עין הרע (זאת לא בושה שבנים עונדים את זה)
את יכולה לקבוע איתו באיזשהו מקום רומנטי כמו מסעדה קטנה תעשו ערב כזה סולידי ושקט
אתם יכולים ללכת לסרט ביחד
יש מגוון רחב של רעיונות
תקחי אותו למסעדה שקטה ורומנטית. תבקשי מהמלצר מקום פינתי (שתזמיני מראש, ישמרו לך) מקום שקט, שתרגישו שזה רק את והוא. תשימי כמה בלונים, את יכולה להזמין אצלם עוגה, עם זיקוקים (הם עושים זאת הרבה..) ולאכול איתו סעודה רומנטית. את יכולה לבקש מהם לשים שיר שהוא אוהב במיוחד (יש מקומות שנותנים ויש שלא, תנסי). תתני לו איזו מתנה מיוחדת, לא חייבת להיות גדולה ומושקעת, העיקר שתראה אהבה ומחשבה.
שיהיה במזל טוב!
נ. ב. הצעה שלי, מנסיון, תלכי על מסעדה על הטיילת, כך אתם קרובים לים, האוירה יותר רומנטית, תוכלו אחרי הארוחה לטייל בטיילת, אולי גם לרדת קצת לחוף.. תהנו:)
את יכולה לסדר לו את החדר בצורה רומנטית ומרגשת בלי שהוא ידע כלומר הפתעה
תשימי מלא נרות - בנוסף לנרות המפוזרים בחדר תכתבי על הריצפה בעזרת הנרות
לדוגמא - "i love u" או כל דבר אחר,
אם לא לכתוב עם הנרות אז את יכולה לכתוב גם בעזרת העלים הצבעוניים היבשים האלה
ששמים בדר"כ במתנות. (כמובן כשהוא יכנס לחדר האור יהיה מכובה- יהיה חושך בחדר ורק הנרות יהיו דולקים וככה יראו מה שכתבת )
על המיטה את יכולה לשים בלונים בצורת לב אדומים, ולעשות צורה של לב על המיטה בעזרת העלים, בנוסף את יכולה גם להניח על המיטה מתנה שתקני לו
לא חייב משהו מושקע מידי, את יכולה קופסה עם כל מיני מתנות סמליות כאלה
כמו נגיד מלא שוקלודים בפנים, וכל מיני דברים יפים קטנים כמו נגיד מגנט שכתוב בו שאת אוהבת אותו, או בוקסרים כאלה עם הקדשה, או בושם, או בגדים - נגיד חולצה מכופתרת או משהו בסגנון שהוא אוהב,
אם בא לך להשקיע ממש ולא אכפת לך הכסף, ואתם הרבה זמן ביחד והוא עונד שרשרת נגיד אז את יכולה לקנות לו שרשרת עם תליון של מגן דוד נגיד, או העיגול הזה של ה"שמע ישראל" ולחרוט לו על זה את השמות שלך ושלו או רק את האותיות שלכם (זה מה שאני עשיתי לו, אחרי מלא זמן ביחד נגמרים כל הרעיונות חח)
בנוסף תכתבי מכתב ארוך ממש כמו "מגילה" שאת כתבת לבד! מהלב שלך שבו כתוב מה שאת מרגישה אליו (זה מאוד מרגש לקבל מכתב שכתבת לבד)
- רעיון נוסף למתנה (בנוסף לסידור החדר) זה "תיבת האוצר" את יכולה לקנות תיבה מעץ כזו בצורה של תיבת אוצר (זה לא עולה בכלל הרבה כסף, בסביבות ה20 שקל יש גם בפחות תלוי בגודל) בתחתית התיבה תדביקי מראה, מעל המראה המודבקת תשימי מלא מלא שוקולדים בצורת מטבעות זהב ובצורת לבבות, שימלא ממש את כל התיבה, במיכסה התיבה תכתבי "כשתגיע לתחתית התיבה תראה את האוצר שלי " ואז שהוא פותח את התיבה זה המשפט שהוא רואה, הוא ירים את כל השוקולדים ואז יראה את המראה, וכאלו הוא יראה את עצמו במראה וזה האוצר שלך - כלומר הוא.
- רעיון נוסף, את יכולה לקנות מיסגרת של תמונה -בנונית - ולעשות לו קולאג' של תמונות - כלומר תקחי כל מיני תמונות שלך ושלו ביחד מכל מיני זמנים (אם אתם הרבה זמן ביחד, אם לא אז פשוט תמונות שלך ושלו ביחד) ותדביקי אותם בתוך המיסגרת בצורה יפה ומעוצבת כזה, תקשטי את זה ותעצבי יפה, -את יכולה לגזור בצורות וכאלה. זה מאוד יפה.
אם לא מסגרת של תמונה אז את יכולה לעשות את אותו הרעיון על לוח שעם.
עצה שלי, שסידור החדר מוסיף המון, זה מאוד מרגש ומראה על השקעה וחשיבה, כל מתנה קנויה שתביאי לו תיהיה עם יותר ערך כשאת הכנת את המתנה ולא סתם הלכת וקנית, בלי מחשבה.
ועל המכתב אל תוותרי, הכי כיף לקבל מכתב ארוך מבן\ת הזוג, שהוא יראה שבאמת השקעת וישבת וכתבת עם מחשבה והכל
בקשר לאיפה לחגוג, אם את עושה לו את הסידור של החדר והכל אז אתם יכולים באותו המקום- רצית מקום שקט רק את והוא בלי החברים
אתם יכולים גם מסעדה שקטה, או בים:), או סרט, יש המון רעיונות היכן לחגוג פשוט תלוי איפה את גרה..
בהצלחה לכם :)
אנונימי
היי ילדה!: ) רציתי לומר לך שאני מבינה מאוד בזוגיות והדבר הטוב שיש לי לומר לך זה שתקני לו משהו מהלב משהו ששניכם אוהבים שיש לכם במשותף ותשתשאלי חברים שלו מה הוא הכי אוהב ובנוסף תקחי אותו לסרט ואז שם אולי ייפתח משהו מעבר למה שהרגשתם לפני את יודעת למה אני מתכוונת אולי אתם תוכלו להיות יותר בקשר ואם לא אם הוא לא יאהב אז לא צריך לא תמיד צריכים להיות נדיבים כל כך את יכולה לקנות לו מצעים (שמיכות) עם תמונה מודפסת שלך ושלו: ) את גם יכולה לארגן משהו עם ההורים שלו שירגש אותו ולהכין לו מצגת עם אתם הרבה זמן ביחד ולשים תמונות שלכם ביחד ; )
אסתר (: