11 תשובות
למרבה הצער אין הרבה דברים בארץ שיש ביפן
וזה באסה
ובקשר למונית, אולי אין מספיק אנשים שמבקשים שהנהג שלהם יסע לאט, בעיקר בישראל, מקום שכולם רוצים להגיע לכל מקום במאית שניה
מה? למה יש דבר כזה?
אם כבר צריך מונית פאסט
כי אנשים ממהרים למקומות אין להם זמן לקחת את הזמן
כי אין לזה ביקוש בארץ
בשביל מה צריך את הדבר הזה אז תלך ברגל
שואל השאלה:
לדעתי תשובות לא חכמות ומפותחות
למה ציפית בדיוק? גרף היצע מול ביקוש של תחבצ בפילוג מהירויות או סקירה על עוינות ישראלים לצבים ואיגואנות? פשוט אף אחד לא מעוניין בשירות הזה, אנשים בישראל לא דומים לאנשים ביפן, thats it
שואל השאלה:
קודם כל השירות לא נפוץ ביפן. שנית עם כל ריבוי התאונות השאלה למה כאן זה לא תופס. ומעבר. למה אין מחויבות לשים מצלמה בכל מונית שמחוברת למשטרה וזה על מנת שהשוטרים יוכלו לעקוב ולקנוס נהגים בעיתיים במיוחד.

באוטובוסים פעם לא היו מצלמות ותהיתי לגבי זה ואז בשלב כלשהו שמו.

העיקר שהוידאו יישלח לחברות מעכב או למשטרה על מנת להוריד את הנהגים האלו מהכביש.

אם אתה לא חושב כמוני אז אל תבוא בטענות כשיש תאונות

וכמובן אני רואה את התגובה שלך ככזאת שמתעלמת מהבעיות שיש בכבישים.
אבל אתה לא מסוגל כעת ליותר אז נסלח לך
"לא מסוגל ליותר אז נסלח לך". יש לך את זה ביותר מתנשא?
יש כל מיני פתרונות שאפשר להציע, מוניות צב זה לא פתרון קסם ואנשים לא ישתמשו בשירות הזה אם הוא יהיה קיים ככל הנראה, כי זה פאקינג רעיון גרוע.
יש כל מיני דברים שאפשר לעשות, לשים רמזורים חכמים שמשנים את ההתנהגות שלהם ביחס למהירות הרכב, לשפר את המיגון בצדי הכביש, לסמן את ההתחלה של מעקה הבטחות ולהתקין מעקות סופגים אנרגיה, לשים שילוט יותר טוב להתראות על אירועים מסוכנים, ובמקום לשים מעט מצלמות ממוגנות לשים הרבה מצלמות פושטות ככה שיישמר מקטע נסיעה מתונה לאורך קטע רציף. גם אם המשטרה תעמוד בנקודות סיכון ולא בנקודות שעושים בהם כסף יהיה שיפור. לצלם ולנטר כל רכב בעייתי לכל תנועה שלו? מעבר להיות הרעיון אוטוריתני להחריד ומתאים למשטרים קצת פחות דמוקרטיים, הוא רעיון יקר ולא יעיל, אנשים פשוט ירמו את זה כי זה יחסוך להם כסף.
אני בהחלט יכול לא לחשוב כמוך ולבוא בטענות כשיש תאונות, מה לעשות שאדוני הוא לא מומחה התחבורה הבלתי מעורער והרעיונות שלו בינוניים ומטה. צא מהסרט שאתה חי בו.
חוץ מזה, מוניות הצב הן מוניות שלא מיועדות לשמירה על הבטיחות אלא לזקנים ולנשים בהריון שמוכנים לשלם כסף בשביל נסיעה איטית ורגועה. בנוסף לזה שבארץ פחות סביר שיהיה לזה ביקוש, המוניות מתנהגות כקרטל ותהיה חייב מספרים ירוקים בשביל זה. אבל אתה בטח כבר מודע לזה כי אתה סופר מבין בנושא יותר מכולם נכון? אז בבקשה, לך תקנה כמה מספרים ירוקים ותקום את חברת "מוניצב", ותראה אם הרעיון שלך עובר את מבחן המציאות.