16 תשובות
כנראה באמת שהוא שכח או שפשוט לא היה לו כח. תדברי איתו מחר כבר
בטח היה עייף ששכח. תכתבי לו מקווה שאתה בבית לילה טוב
בקטנה כנראה הוא שכח או משהו
תרשמי לו לילה טוב ואם הוא לא עונה לך תדברי איתו מחר
כנראה ששכח או שאולי הוא כבר נרדם.
בכל מקרה, תכתבי לו שאת הולכת לישון ושתדברו מחר
שכח/עייף/נרדם אני בטוחה שיש סיבה תדברו מחר כבר לא צריך להיכנס לסרטים על כל דבר, להכל יש הסבר הגיוני.
שואל השאלה:
ואתם חושבים שזה בסדר שהוא שכח? כי אנחנו כבר לא דיברנו יומיים
אנונימית
שואל השאלה:
חחח וואו אני בשוק הוא העלה עכשיו סטורי שהוא רואה סרט
אנונימית
זה בסדר את לא יכולה לצפות מימנו ככה שיעדכן על כל נשימה יש לו גם חיים, היו לי כל מיני חברות בזוגיות שככה תפסו את החבר שלהן מהצוואר (לא אומרת שאת כזאת) וזה הוביל בסוף לפרידה לפעמים צריך לדעת מתי לעצור, אין בעי שתדאגי לו ותצפי לטלפונים ועדכונים אבל עם גבול. אם הוא פספס לדעת לקבל את זה ולחכות לטלפון של מחר.

אם הוא רואה סרט את מוזמנת בעצמך ליזום הודעה או שיחה ולראות מה קורה, אולי הוא שכח והוא צריך זמן לעצמו? לא יודעת תבררי לפני שאת מתחילה לכעוס.
יש סיבה לזה שאתם לא מדברים יומיים? רבתם או משהו?
שואל השאלה:
עכשיו הוא שלח לי הקלטה שהמנהל שלו באה עליו והם ישבו עם עוד כמה חברים ורק עכשיו הוא התפנה ושהוא גמור. ושאל על מה רציתי לדבר. אני לא יודעת מה לרשום לו כבר אין לי עוח באלי להפגש ולדבק איתו. אבל אני מפחדת לצאת נואשת כי תמיד אני זאת ששואלת אותו מתי יש לו זמן להפגש. וכבר לא נפגשנו שבוע.(הוא גר שעה נסיעה ממני)
ולא לא רבנו או משהו פשוט תמיד אניזאת ששולחת לו בוקר טוב או משהו כזה ועכשיו לא שלחתי אז הוא לא שלח כלום
אנונימית
שמעי, הייתי במערכת יחסים כזאת וזה פשוט לא הלך.
אם לא שני הצדדים מראים אכפתיות ורצון להישאר בקשר ולהיפגש... אין מה להישאר במערכת יחסים הזאת.
אני נשארתי והמשכתי להיות בקשר הזה וזה בסוף כל כך פגע בי.
אנונימית
שואל השאלה:
זה לא שהוא חא מראה אכפתיות או רצון פשוט הוא עובד כל יום איזה שבע שעות לפעמים משמרת בוקר לפעמים ערב וכשהוא עובד משמרת ערב אנחנו לא יכולים להפגש כי אני בלימודים והוא גם מתאמן 5 פעמים בשבוע
אני חושבת שהמרחק הזה של השעה מאוד מפריע לנו בזוגיוץ
אנונימית
תנסי לדבר איתו על זה, שאת לא מרגישה בנוח עם עצמך ולהציע לו גם ליזום כדי שתרגישי שאכפת לו ושיראה את זה כי הדדיות חשובה לך. תגידי לו שתנסו להתגבר ביחד על המרחק, אם לא מדברים יש המון אי הבנות ומריצים תסריטים בראש וחבל על הדאגות והמחשבות האלה סתם.
שואל השאלה:
כדאי לי לרשום לו עכשיו לא משנה ואז כזה לשאול אותו באיזה שעה הוא מסיים יום רביעי או חמישי? ואם הוא יסיים בשלוש אז אנחנו נוכל להפגש בערב. וחשסתי אולי לקנות לו מארז ממתקים כזה חמוד לכבוד ראש השנה. מה אתם אומרים? כשהיה לי יומולדת לפני שבועיים הוא קנה לי מתנה ב200 שח ולקח אותי לסרט
אנונימית
תעשי מה שנראה לך אל תחשבי יותר מדי אין פה בסדר או לא בסדר אין פה חוקים, אני פשוט מציעה שתדברי איתו בלי קשר על כל מה שמפריע לך את אמורה לשתף אותו ולהגיד לו מה שיושב לך על הלב אל תפחדי מזה זה יעשה לשניכם טוב.
שואל השאלה:
הוא עובד עד עשר באלי למות
אנונימית