13 תשובות
אדם כזה הוא ממש לא אחד אלא אפס,את צריכה אדם שידע על קיומך כל הזמן ולא יזכר ברגע ספציפי.
ErO
לבוא אליו בקטע של לשכב או לדבר?
שואל השאלה:
אין לזה תשובה האמת .
אנונימית
תחשבי דקה במקום שלו. את מבינה כמה מעליב זה? את הכי לא צריכה לכעוס עליו, כי את זו שעשית לו סרטים. אין פלא שהוא לא שלח לך הודעה.
שואל השאלה:
דווקא היו לי כמה סיבות קטנות שהפכו לסיבה אחת גדולה .. הרגשתי ממש רע באותו הרגע וכמובן שאחרי זה ביקשתי ממנו סליחה על זה ושלא התכוונתי .
אנונימית
אולי הוא רצה שתבואי אליו בקטע של לדבר? אם כן אז את אשכרה רשמת לו אל תעשה ממני צחוק אין לי כוח לזה,זה פוגע ואני מבינה את הצד שלנו שהוא לא שלח הודעה.
שואל השאלה:
למה שאני אבוא אליו ? למה שהוא לא אלי ? אם הוא כזה רוצה לבוא לדבר איתי ? והאמת שדיברתי איתו על אוטובוסים לעיר שלו אבל הוא סינן אותי במשך שעתים והיה מחובר ללוואטסאפ ולאינסטגרם
אנונימית
כשהוא רשם לך "לא התגעגעת אליי?" זה לא עקיצה. הוא ניסה גם לקבל ממך תשובה ש"כן". אבל אני מניחה שמהצד שלו הוא חשב שראית אותו רק סקס ולא מעבר.
רציני אני מבין למה הוא עשה את זה אני לא מכיר את כל הסיפור אבל לפי מה שאת אומרת זה טעות שלך ושיחקת לו בלב
אנונימי
שואל השאלה:
תאמיני לי הורדתי מעצמי בישבילו בישביל להילחם על הקשר הזה .. כי אני הכי רצינית לגביו והוא יודע שאני אוהבת אותו אבל הוא רשם לי אל תזייני לי את השכל
אנונימית
אני אישית הייתי נפגע ממש
אנונימי
היית צריכה לספר את כל הסיפור במקום לדלג על פרטים כמו מה שאת אומרת עכשיו. מה שאת מספרת על כך אני מייעצת ורואה. את בעצמך אמרת שעשית את זה בדרך הלא נכונה, אז איך את מאוכזבת ממנו?
תמשיכי לשכב עם גברים בפגישה הראשונה, תראי לאן זה יביא אותך.
ואיך את יכולה להיות רצינית לגבי קשר אחרי פגישה פאקינג ראשונה?
באותו הנושא: