11 תשובות
כנראה היית צריכה לדווח לנהג, כי זאת חדירה לפרטיות
למרות שהוא היה כנראה אוטיסט
אם יש לו אוטיזם אז לא היית צריך לדווח כי זה לא בשליטתו
זה שהוא חולה לא אומר שהוא יכול להטריד אנשים, הוא אדם רגיל.
כן היית צריך לדווח לדעתי.

זה כמו זתגידו כי הוא חולה מותר לו לאנוס? ממש לא.
אם זה במצב כזה של להטריד אנשים צריך להיות לידו אישה צמודה שתעזור לו
אנונימית
לא. אם עברת למקום אחר והוא הפסיק אז בסדר. אנשים כאלה לא עושים בכוונה, הם לא תופסים את עניין המרחב האישי וצריכים תמיכה ותשומת לב מתמדת. בדרך כלל יש להם סייעים או מלווים אבל כנראה שרמת הפיגור שלו מאוד נמוכה שהוחלט שהוא מסוגל להיות עצמאי במובנים מסוימים.
לא צריך להתרגש מזה. זה קורה, זה לא נעשה מכוונה רעה, כולנו בני אדם, העיקר שכשעברת מקום הוא הפסיק.
לא חושבת לדווח עליו,הסיכוי שהוא מבין הוא עושה קטן...
אבל כן עשית טוב שעברת מקום פשוט.
שואל השאלה:
אני מבין את זה שיש לו בעיה, אבל אחר כך ראיתי שהוא עשה את זה למישהו אחר. הוא ממש נמרח עלי למרות שאמרתי לו להפסיק. אנשים אחרים הסתכלו ולא אמרו כלום. זה הרגיש לי ממש לא נעים.
אנונימי
בעניי היית צריך לדווח, זה לא נעים.
הוא לא מבין. אמרת לו להפסיק אבל הוא מצידו לא מבין. שוב, לא צריך להתרגש. צריך לגלות הבנה. ברור שאם זה היה קיצוני ומוגזם יש לך כל זכות לגשת לנהג ולבקש עזרה בעניין. אבל עברת מקום והעניין נפתר אז זהו, הכל בסדר.
שניצל זה טעים! אני כלל לא מסכימה זה ממש לא אותו דבר יש לו אוטיזם פשוט אומרים די ואם הוא לא מפסיק הולכים לשבת במקום אחר זה חלק מהמחלה הוא לא אשם בזה..
זה אתה אמרת לו להפסיק והוא הלך למישהו אחר זה לא אומר כלום כי בשבילו זה לא ישנה כלום הם לא מבינים את עניין המרחב האישי ושדברים כאלה לא עושים לכן צריך לקבל אותו. צריך לקבל להבין ולא להתרגש הוא לא נגע לך במקומות פרטיים אם הוא היה אז אני חושבת שזהה מקרה שצריך לדווח או שלאחר שהחלפת מקום הוא בא אליך שוב והמשיך להציק..
אחרי שעברת הוא עבר שוב והתיישב במקום החדש שלך?
שואל השאלה:
לא
הוא עבר ליד מישהו אחר
אנונימי