13 תשובות
להשאר איך שאת,אל תשתני בגלל אנשים
מבינה אותך לגמרי, זה משהו שמתשנה עם הזמן
תנסי להיות קצת יותר קשוחה, אל תסכימי לכל דבר ותלמדי להגיד לא אם את לא רוצה לעשות משהו (:
תחשבי קודם על עצמך
כן אני מזדהה איתך. תראי, זה באופי שלך. אבל תנסי לזהות את האנשים שלא מגיע להם יחס כזה ממך. אל תתני לאנשים לנצל אותך. כשאת רואה את זה, תפסיקי את זה ותשני את היחס.
תתנהגי כמו שמתנהגים אליך
שואל השאלה:
אני לא משתנה בגלל אנשים,הכי לא
זה פשוט דופק אותי בכל כך הרבה דברים
נגיד אני הכי נחמדה שיש למישהו ואז הוא פשוט דורך עליי ומתייחס כמו אל זבל ואני גם לא עונה ולא כלום בגלל שאני פשוט בן אדם מאוד רגוע ושקט אז אני לא אומרת שום דבר
ולא בא לי שזה יישאר ככה שאני נחמדה ואנשים מזלזלים אחרי זה
אנונימית
תמשיכי להיות נחמדה
אבל פשוט תשימי לב לאנשים שאת נחמדה אליהם, ואלו שמנצלים את זה.
אנונימית
שואל השאלה:
יש גם את הבנות האלה שהן שונאות אותי ברמה מטורפת בלי שעשיתי כלום,משחקות אותה חמודות ואני יודעת שהן חרא אליי
ובכל זאת אני פונה אליהם הכי נחמד וחברי שיש ומתנהגת כרגיל ואני אפילו לא יודעת למה זה ככה...מי שמתנהג אל בן אדם חרא יקבל אותו כבוד..אז למה אני נחמדה מאוד לאנשים שהם זבל אליי?וואי
אנונימית
הם אלה שצריכים להשתנות, לא את. פשוט תתרחקי מאנשים כאלה... זהו
אנונימית
גם אני כמוך..
אני גם כזאת.אבל באיזשהו שלב לומדים להיות פחות נחמדים לאלו שלא מעריכים את זה\מנצלים אותך.
אני מבינה אותך לגמרי ומזדהה):
אני באופי שלי נורא חיובית ונחמדה לאנשים ותמיד אני מקנאה באנשים האדישים האלה שהם יודעים מתי להיות נחמדים ומתי להיות סוג של "קשים להשגה". מה שכן אני יכולה לומר לך שלמדתי שזה האופי שלי וזה הדבר הכי יפה וטוב שיש לי, להיות בן אדם חברותי ונחמד זה מאוד חשוב ואולי עכשיו זה נראה לך כאילו הילדים האלה שלוקחים אותך מובן מאליו הם אלה שהכי יאהבו אותם וירצו להיות איתם אבל זה הכי להפך:)
בסופו של דבר בן אדם ירצה להתחבר לבן אדם שיגרום לו להרגיש הכי טוב ויתייחס אליו הכי טוב. ואלא ששונאות אותך והן צבועות איתך כמו שהזכרת פה זה 100% מקנאה. הם מקנאות בזה שאת נחמדה ונעימה עם אנשים וככה רואים אותך באור חיובי. תאמיני לי.
יחד עם זאת אני באמת ממליצה לך להזכיר לעצמך כל יום שיש לך אופי מיוחד ושאנשים נמשכים לאופי כזה. אל תתני לאנשים לדרוך עלייך וכשזה קורה תחייכי. זה הורג אותם מבפנים.
מקווה שעזרתי