12 תשובות
זה ממש לא בסדר מה שהוא עשה. בדרך כלל הייתי אומרת תתלונני לנהג והוא אמור להוריד אותו אבל לפי מה שסיפרת הנהג לא עשה כלום. את יכולה להתלונן על אותו בן אדם. לדעתי את אותו אדם כמו כולם ואם תרצי לדבר אני כאן
וואי איזה רוע...אני מצטערת בשמם ,באמת..לא משנה שאת נוצרייה את בן אדם לכל דבר, הידיד הכי טוב שלי נוצרי ואני מסורתית, אני מחשיבה אותו קודם בתור בן אדם.
איזה גועל נפש.
להרביץ?הם לא שומריי נגיעה?
זה פשוט זוועה לאן הכל עוד ידרדר?
דיי שיפסיקו עם הכפייה דתית הזאת מי שרוצה להיות דתי שיהיה גתי.
ומי שלא,ורוצה ללכת עם קצת זה בסדר,לא צריכים להרוג בנאדם בגלל זה.גועל נפש אין לי מילים םשטא
וואו אין להם זכות בכלל אנחנו משלמים מיסים שמגיעים אליהם בסופו של דבר, מה הבעיה לסתום את הפה זה לא שעשית משהו רע. מבינה אותך זה נורא מלחיץ כולם נגד אחד
נ.ב למה לא יצאת מהאוטובוס בשלב מוקדם עם זה הגיע למצב הזה
קשה להבין חרדים, הם אנשים עם ראש בקחר והיגיון פסול, בתור חילוני יהודי אני לא סובל את החרדים האלו, בדגש על חרדים נוקשים ולא דתיים רגילים.
אבל איך הוא הסיק שאת נוצריה?
שואל השאלה:
כי אמרתי גיזס.
ישו זה גיזס
אני תמיד פולטת גיזס וישו כי אני תמיד אומרת את זה...
ואני לא יצאתי כי אני גרה באזור חשוך ומפחיד זה או למות באוטובוס או למות בחוץ חח
לא מבין למה לא נתת לו בעיטה בביצי...
בן אדם נוראי הלוואי שהייתי באוטובוס רק כדי לרדת עליו, איש טיפש עם דעות קדומות. בושה לדת פשוט לא מגיע לאנשים כאלה להיות רבים פשוט נוראי ומזוויע לא מכבד בשיט.
כרגע אין כל כך מה לעשות תנסי כמה שיותר לשכוח מזה ותתנהגי כאילו כלום לא קרה אף אחד שהיה באוטובוס לא יזכור איך את ניראת או מי את. אז את לא צריכה לדאוג מזה לפחות.
אנונימי
נמאס כבר מהדתיים המבריחים האלה המדינה נהרסת בגלל הכפייה המפגרת שלהם שילכו הביתה ויישמרו את זה לעצמם אם כואב להם לראות נשים בחשוף שלא ייצאו מהבית כי אנחנו באמצע הקיץ תודה ושלום
חילול ה', תקשיבי, רב אמיתי לא אמור להתנהג כמו שסיפרת, כך שאין לך מה לחשוב רע על הדת או על החרדים האמיתיים בגלל אותו אדם.
נ.ב. לא כל מי שהולך עם חליפה ומגבעת הוא רב, אני לא מדבר על כך שיש היום בדורנו הרבה רבנים שהם באמת רשעים, אבל זה לא קשור לדת עצה ולדתיים האמיתיים, חס ושלום.
שואל השאלה:
זה לא בן אדם אחד!!!
זה השכנים.
זה אנשים ברחוב
מספר הפעמים שהרביצו או ירקו או זרקו אבנים... זה בלתי ניתן לספירה...
דיי זה לא אחד! זה לא חד פעמי וזה לא משהו נדיר.
זה קןרה על בסיס יומי.
וזה הרבה.
וזה ממש נמאס.
כי הם קופים פרימיטביים מה אפשר כבר לחשוב, בפעם הבאה תנסי להשיג מונית באובר או גט טקסי או אוטובוס אחר... את גרה בישוב חרידי?
מה אכפת להם לעזאזל הם לא מכירים אותך אז שלא יפנו אלייך אוף כמה רוע יש בבן אדם איזה גזענים מה הם רוצים? מה?!
שגם אנחנו נהיה דוסים ונלבש כיפה?