11 תשובות
לא מכיר את הדגם הזה. אבל לפעמים הצטברות של קרח בצינור הניקוז חוסמת את פעולת פיזור הקור. יש לנתק את המקרר מהחשמל ולאפשר לכל הקרח להפשיר לגמרי. במידה ולדגם זה גב פתוח וניתן לראות את צינור הניקוז יש לוודא שהוא אכן משוחרר משאריות קרח. אפשר ''לעזור'' להפשרה עם מייבש שיער, אבל בזהירות. בקיצור, תפשירו את המקרר לגמרי, וייתכן שהבעיה תיפטר.
בהצלחה! -אושר -
היתה לנו את אותה הבעיה בדיוק שבוע שעבר היה אצלינו טכנאי, הוא עשה בדיוק מה שאושר אמר- צריך לרוקן את המקפיא ולהפשיר את הקרח בעזרת מייבש שיער. מאחורי המקרר אמור להיות כמין רשת כזאת שניתנת לפירוק, הוציאי אותה ותשתפי מכל האבק שהצטבק, ותנקי את מה שאת יכולה שם מהמקרר עצמו.
במידה ומדובר במקרר קירור יבש יתכן מאד ומפזר האוויר נחסם בקרח, צריך להפשיר את המקרר, סיבה נוספת חור בלוחות צנרת הגז.
אתר הקניות ביג אלקטריק
תקלה במערכת ההפשרה יצתברות קרח אינה מצב תקין במקרר המקרר אמור להפשיר את הקרח כול 6 - 8 שעות ישנה מערכת הפשרה האחראית לכך אחד הגורמים במערכת ההפשרה פגום - גוף חימום, טיימר, קליקסון או רגש הטמפ' הזמן איש מקצוע לתיקון.

שלמה טכנאי מוסמך קירור ומיזוג אוויר שרות יעוץ ותיקונים 0542345129.
שלמה טכנאי מוסמך קירור ומיזוג אוויר שרות יעוץ ותיקונים 0542345129.
היי דן

צינור ניקוז מים סתום או מערכת הפשרה תקול.
בקיצור מערכת ההפשרה תקולה.
אשמח לעזור
קובי0523436330
טכנאי מוצרי חשמל
היי הייתה לנו את הבעייה הזאת ולאחר שהפשרנו את הקרח הטכנאי המליץ לנו שלא יהיו שקיות פתוחות במקרר. צריך לסגור את כל השקיות בשביל שלא יפריעו לפתחי האוורור.
מלי
קיימת בעיה במערכת ההפשרה האוטומטית. אם תפשיר את הקרח כמו שאמרו חלק מהמגיבים שלפני זה יפתור את הבעיה ליומיים עד שלושה ימים ואח''כ הבעיה תחזור על עצמה. צריך להזמין טכנאי שיבדוק מה גרם לכך שמערכת ההפשרה אינה תקינה ויחליף את החלק הפגום.
היתה לנו בעיה כזו פעם.. במקרה שלנו (אני מקווה שלא שלך) זאת היתה תחילת הגסיסה של המקרר הזה למרבה הצער. אבל שלנו היה יותר ישן. אינני יודע כמה עולה תיקון אך כיוון שאני בכל זאת רוצה לעזור במשהו אומר שידוע לי שיש כרגע יריד מוצרים לבית של טרקלין חשמל בנתניה ובחדרה שנכללים בהנחות שלו בין היתר גם מקררים- אם תצטרכו ולשיקולכם כמובן. בהצלחה
תודה לכולם על העזרה... חשבתי שיהיה נכון לשתף בתוצאות:
ובכן כל מה שנדרש כפי שהציעו הוא הפשרה של המקרר...
לאחר מכן, החזרתי את התקע לשקע ובאורח פלא המקרר חזר לעבוד.
חששתי שמדובר בשיפור זמני אבל היום חמישה חודשים אחרי אני יכול לומר בביטחון שלא היה צורך ביותר מכך.
תודה, חסכתי מאות שקלים בהזמנה של טכנאי...
דן
דן ברזילי
שואל השאלה:
תודה לכל המשיבים!
בעצת הגולשים הפשרתי את המקרר ובאורח פלא הבעיה נפתרה.
חלפה שנה והמקרר עובד נהדר ולא צובר קרח.
מסקנה- לפני שפונים לאיש מקצוע ומבזבזים כסף מיותר על עבודה וחלקים, נסו את הפתרון הפשוט להוציא את השקע מהחשמל (ובמקרה זה גם לחכות) ולהחזיר.
באותו הנושא: