7 תשובות
יכול להיות שאף אחד לא אומר לך שהוא אוהב אותך. את תיארת אדם מדהים שכנראה ממש קל להתאהב בו. אני ממליצה לך לעשות את הצעד הראשון אם את מאוהבת או משהו.
אל תשתני, זה יגיע יום אחד.
מבין אותך, גם אצלי זה ככה ואני כבר בן 20, זה יגיע מתישהו פשוט צריך לתת לזה עוד קצת זמן :)
אני מאמין שבסופו של דבר את תמצאי את האחד שלך
אני בטוחה שיש לפחות אדם אחד שאוהב אותך, גם אם את לא רואה את זה, אנשים נוטים להסתיר. ואת לא צריכה לשנות את זה בשביל אף אחד, תשני כי את רוצה, לא כי אחרים לא אוהבים. אני בטוחה שיש בך מלא דברים חיוביים וחבל שהם לא רואים את זה. אני פה בשבילך אם את רוצה.
אל תשני את עצמך בשביל אף אחד! חשוב לי להגיד לך את זה כי עברתי ככ הרבה כדיי להגיע למסקנה הזאת. ואני רוצה שתדעי את זה גם את כי גם אני הייתי במצב. יגיע מי שיאהב אותך, החיים עוד לפנייך ואין לך מה לדאוג לגבי זה. אני מבינה שיש רגעים של חולשה כזאת אבל אני מבטיחה שזה יגיע ברגע הכי לא צפוי.
שואל השאלה:
אז זהו, שהרבה אנשים לא מבינים שהדרך שלי להביע חיבה זה להיות סרקסטית, מאוד. זה להיות מוזרה, לעשות שטויות כי אני לחוצה. והרבה פשוט רואים את זה כאילו אני "מנפנפת" אותם או שאני "סנובית" אבל הם פשוט לא מבינים שזו הדרך שלי להביע חיבה..
אנונימית
מבינה אותך, אני כמוך בדיוק. יש אנשים שלא מבינים ומקבלים את זה אחרת.
שואל השאלה:
ואני לא באה להיות מגעילה או משהו באמת שלא, אבל מאיפה לכם שאני "מדהימה" אתם לא מכירים אותי... אף אחד לא אוהב את האופי שלי, לא בצורה רומנטית.....
אנונימית