7 תשובות
זהו שאל תשימי עליו וזה ימשוך תשומת לב.
תיהיי את! ואל תנסי למשוך תשומת לב ולעשות רושם-כי זה הרושם שתראי
תחייכי אליו, תצחיקי אותו, תהיי קרובה אליו..:)
תהיי את ואל תנסי להשתנות בגללו
תיהי את. קודם כל. תתקרבי אליו, תחייכי המון, תתכתבי איתו מידי פעם,..
תחייכי עליו תיצחקי תשבי תדברי איתו קצת...:)
-חיוך? לא נראה לי-
צלצלו מחנות הDVD וביקשו שתחזירי את הסרט שאת חיה בו! אנחנו לא חיים בסרט אמריקאי ואת צריכה להבין זאת. יש מן מיתוס כזה שאם תחייכי אליו, הוא ישבה בקסמיך. אבל תנסי שניה להיכנס לנעליו: את חייה את חייך. פתאום, ילד שבקושי הבחנת בקיומו מחייך אליך. אני הייתי חושבת שהדביקו פתק על הגב. אז תחשבו טוב! לפלרטט זה נחמד! אבל כשיש תיקשורת.

-להתבלט-
לא בולטת? זו אחת הסיבות שהוא אולי לא שם לב אליך. זה מאוד קשה לעשות זאת ולכן צריך אומץ וביטחון.
אלו דרכים יש להתבלט? כישרון יוצא דופן (לא לחטט באף, זה לא כישרון!), מקצוע שאת ממש חזקה בו בבצפר, להקצין ולהחצין תכונה טובה שיש בך כגון: נדיבות, הומור, אדיבות, שמחה.
רצוי גם להיות פעילה חברתית ולהיות אקטיבית.

-הומור-
הומור זה דבר שמושך אנשים באופן טבעי. הוא נותן הרגשה טובה.
נניח ולא ניכנת בחוש הומור מפותח, אז מה עושים? אפשר להסתובב עם מישהו מאוד מצחיק, ככה שתהיו חלק משיחה שכוללת הומור.
ונניח שיש לך יציאה/בדיחה ממש טובה, תדאגי שהוא יישמע אותה! בכל מחיר!
אבל בתנאי שהיא לא פוגעת במישהו בצורה נוראית. ולכן כדאי לספר בדיחה על משהו נייטרלי כמו: מורות, טלוויזיה, בצפר...

את לא מקובלת? תגידו שזה מיתוס, תגידו שזה קיים רק בסרטים, שזה שטויות... אבל ברור שישנם שני עולמות שונים בבית ספר אחד.
זה בדרך כלל המחסום המרכזי בינך לבינו. זה יכול להיות גם הפוך אבל בואו שניה נהיה בצד הדחוי. אני לא יודעת אם זה יעזור שתהפכי ליותר מקובלת, אבל אם תראי נטרליות וגישה טובה לדברים, אולי הוא לא יראה אותך כעוד איזו ילדה דחויה ולא מקובלת.
תנסי לצאת מהכתה בהפסקה ולדבר עם ילדים, תצאי מהקונכיה!:)

הוא לא שם לב אליך, ולכן הוא לא רואה את הצדדם העמוקים שלך. כאן, המראה החיצוני נכנס לתמונה. מה לעשות, ככה זה החיים. אפשר להתחסד ולומר שאפשר להסתכל רק על האופי, אבל זה קשה עם החלתם מילה רק על משחק מחשב. אז עכשיו אני אומר לכם משהו על מראה חיצוני יפה. ישנם שני סוגים שונים:
1. יופי טבעי. הפנים היפות הן מהממות באופן טבעי! עצמות לחיים גבוהות, עיניים מדהימות, אף עם צורה ישרה, פנים חלקות. קיצור! יופי טבעי! הפנים היפות יכולו להיות עם שיער ליפה ובגדים מוזנחים. אבל שום דבר לא יעשה פגם ביופי הטבעי!
2. צורה יפה. הצורה היפה היא דבר שיותר מבחינים בו מרחוק. למשל-פעם ראיתי מישהי. היה לה גוף ארוך ויפה, שיער בלונדיני חלק ומסודר, בגדים יפים שישבו עליה טוב. היא נראיתה מושלמת! פתאום ראיתי את הפנים שלה והיא הייתה כונפה.
כמובן שכל אחד יפה מטבעו, לא משנה מה. אבל אם זה באמת חשוב לכן, אתן יכולות לטפח את הצורה הכללית שלכן. לסדר את השיער, לשים בגדים שמחמיאים לך, כבר את תיראי קורנת. כמובן שהמראה לא יחפה על הכל! אם תהיו רק מטופחות ועם אופי של אננס... זה כבר יהיה סיפור אחר.

~אהמ חפירה~