18 תשובות
היי קודם כל תאילנד מדהימה את הולכת להינות מניסיון אני אומר לך , בתור מישהו שהיה בבנגקוק ובפוקט (; . אז ככה , יש קניון אחד שיש בו אדידס ונייק אבל שכחתי את השם אבל אני בטוח שיהיה כתוב לך בגוגל לפי מיקום תמצאי (: . יש את הקניון הגדול ה-mbk בבנגקוק , את תמצאי שם בעיקר חיקויים אני חושב . קניתי משם סטן סמית שעלו 500 שקל יעני 50 שקל (: . תיהני ❤
תשובה קצת דבילית אבל בשווקים זם יש מלא חיקויים שנראים בול. וגם בבנגקוק יש קניון ענקי שקוראים לו mbk ויש שם מלא קומות וכל קומה יש לה נושא אחר ויש קומה שלמה של חיקויים הייתי שם זה מטורף שווה ללכת
^ מי את בדיוק שתגידי לי שיש לי תשובה דבילית ? ועוד מילדה בת פאקינג 14 שלא כזאת חכמה כמו שהיא חושבת . את ענית פה בדיוק מה שכתבתי רק שהוספת שווקים , אז באמת אנא ממך תהיי בשקט אם אין לך משהו טוב להגיד (:
דיברתי על התשובה של עצמי. כאלו שדווקא בשוק ימצאו נעליים טובות. אפילו לא קראתי את התשובה שלך
אל תתנפלי על אנשים לפני שאת מבינה ב100% את הסיטואציה. ואגב תאמיני לי שאני חכמה מילה שלי, מוזמנת לבדוק את כל תעודות ההצטיינות שלי ולשאול את כל המורים והחברים שלי.
ועוד ממישהו שהתיאור שלו זה שדעה זה כמו חור של תחת. ואני לא חכמה במיוחד
מתוקה שכמותך , אני גבר לא בחורה . התעודות הצטיינות שלך יכולים להיכנס לי את יודעת לאן (: ציונים זה לא הכל בחיים , אני לא אתפלא שאת בוכה שאת מקבלת 99 במבחן חחח . פעם הבאה תהיי יותר ספיציפית אז אנשים לא יתנפלו עלייך (: . ואני חכם מאוד , אני אפילו לא אוכל להסביר לילדה קטנה שכמותך שזה משפט גאוני , אם את לא רואה את זה אז כנראה שהבעיה אצלך חמודונת (: . בהצלחה עם ההתמודדות של לחיות עם עצמך , אני לא יודע אם הייתי יכול (:
היית מת להיות רבע מהציפורן שלי בזרת.
פעם הבאה תוודא את המצב לפני שאתה מתנפל ואל תאשים אחרים בכך שהם לא היו ספיציפיים. הרבה יותר קל להיות נחמד מאשר ישר לתקוף תנסה את זה :)
והיית רוצה חצי מהחיים שיש לי כי אני חיה כמו מלכה תאמין לי. כלכך הרבה היו מתים להיות אני. ותאמת שלהפך, זה קצת משפיל שנער בן 18 שאמור להיות לו חיים וצבא רב עם ילדה בת 14 שנמצאת בחופש גדול בסטיפס. אה ושנער בן 18 לא מבין שהמשפט הזה מפגר וילדה בת כמעט 15 כן. אז תפסיק כי אתה מביך את עצמך.
חחח אמאלה אני בוכה פה מכמה שאת מסכנה , הייתי רוצה להיות בן 15 קטין מסריח ? ברור זה חלום של כל ילד ? ככה אני בתור בן אדם יש לך בעיות ? את מוזמנת להתחפף. כבר מהתגובה שלך אני רואה שיש לי פה עסק עם ילדה מפונקת , הייתי רוצה להיות את באמת ? לא מתוקה , אם היית יודעת מי מדבר איתך מאחורי המסך . את היית רוצה להיות אני באחריות . ומתוקה זה לא עניינך אם אני בצבא או לא , אל תתערבי בחיים שלא שלך . אני לא מביך את עצמי חמודה , אני אומר לך שלהבא תהיי מוכנה שאנשים ייצאו עלייך כי את לא ספיציפית מספיק (:
חחחחחחחחחחחחח אתה מבין שאתה לא יכול לצאת על מישהו כי אתה לא יודע מה זה הבנת הנקרא לך תעשה משהו עם החיים שלך אולע תחזור לתיכון להשלים בגרויות או משהו ולעבוד על יחסי חברה
אולי אני בת 15 קטינה מסריחה אבל אני עושה דברים עם החיים שלי
בת 15 שמתעסקת ברפואה לעומת בן 18 שלא עושה כלום עם החיים שלו
ואני מסכנה
אני עושה יותר מכל אחד בחיים שלי , אני עובד יום יום כדי לחסוך לי כסף ללימודים אם את כל כך רוצה לדעת , והולך לסטודיו למשחק בין המובילים בארץ . בקשר לבגרויות , יש לי בגרות מלאה אז ממש לצערי אני לא הולך להשלים . יש לי יחסי חברה מצוינים , את יכולה לשאול את הסובבים אותי . שזה בעצם אממ כולם ? (: אני אצא על מי שאני רוצה ובפעם הבאה את יכולה לכתוב , אולי התשובה שלי דבילית . שאנשים יידעו , כי לא רק אני ייצא עלייך אלא אנשים אחרים . אני מכין אותך (:
אף פעם לא יצאו עליי כי לא עשיתי שום דבר שהיה דורש את זה!!
ועדיין לא הבנת שכתבתי על התגובה של עצמי שהיא דבילית?
לא אני לא הבנתי , מה שאני הבנתי זה כאילו תשובה קצת דבילית כאילו התשובה שלי . אני טוב מאוד בהבנת הנקרא אפילו שנכשלתי בלשון ועברתי על 55 (: , אבל כשאת כותבת משהו תוסיפי אולי שייכות ? התשובה שלי דבילית ?
חשבתי שזה ברור זה היה פתיח לתגובה שלי
ואני יודעת לנסח תשובה בצורה ברורה עפ המורה שלי ללשון כי הציונים שלי לא יורדים מ95 ואני ממש משקיעה בלימודים.
ואגב אני גם ממש לא מפונקת אני עובדת לבד בעבודה קריעת תחת וכל מה שאני קונה אם זה בגדים או טלפון הכל מהכסף שלי
יותר דומים ממה שאנחנו חושבים (: אני מצטער . בהצלחה ברפואה .
חחחחחח גם אני מצטערת קצת נסחפתי
בהצלחה במשחק
חחח תודה רבה (: אגב ( אני מעלה כרגע נקודות אמינות והולך להגיש בקשת נאמן אז אם את צריכה משהו שזה יקרה חחח את מוזמנת (: .
חחחחחחחחח אני פתחתי משתמש אתמול אז לא הכי הבנתי את הקטע של האמינות
אבל תודה בכל מקרה חחחחח