13 תשובות
על כל מיני דברים מוזרים
סתם סליחה אין לי מושג
מצטרפת לשאלה
על ילדים צעירים, שחבר שלהם נחטף והם פוגשים ילדה עם יכולות מוזרות, והיא עוזרת להם למצוא את חבר שלהם ויש יצורים מוזרים בדרך ועוד.
קיצר אני ממליצה על הסדרה ממש!!
עלילה של עונה אחת: בן ה-12 נעלם לאחר שיצור מסתורי מתקיף אותו בביתו. חבריו מייק, לוקאס ודאסטין יוצאים לחפש אותו ונתקלים בילדה מגולחת ראש, מפוחדת ורטובה עד לשד עצמותיה. הם אוספים אותה לביתו של מייק, שם היא מסתתרת במרתף ומצטרפת למאמצי החבורה. הילדה מציגה עצמה כ-"11", בהתאם למספר המקועקע על זרועה, והיא זוכה לכינוי אל (קיצור של "אילבן", 11 באנגלית). אל מתגלה כבעלת כוחות על-טבעיים, בהם היכולת להשפיע על חפצים ועל בעלי חיים בעזרת המחשבה בלבד. היא נמלטה ממעבדת מחקר ממשלתית הסמוכה לעיירה, בה הייתה כלואה לצורכי ניסויים.

מתברר כי ויל לכוד בממד אחר ("העולם ההפוך"), ואמו מצליחה לתקשר איתו דרך אותות שהוא מעביר על ידי שימוש בנורות חשמל. לאחר שלכאורה גופתו של ויל מתגלה במחצבה הסמוכה לעיירה, מסרבת האם לקבל את הבשורה המרה ומתעקשת כי בנה עדיין חי. מפקד המשטרה המקומי שהיה בתחילה ספקן לגבי טענות אלו, חושף קנוניה בה מעורבים אנשי מעבדת המחקר הממשלתית. במקביל ממשיך היצור להטיל אימה ולפגוע בתושבים נוספים בעיירה. הוא תוקף את בארב, חברתה של ננסי, אחותו של מייק.

חבורת הילדים, ננסי וג'ונתן (אחיו של ויל), אמו של ויל ומפקד המשטרה מאחדים כוחות במטרה להציל את ויל, להילחם ביצור, ולהתחמק מסוכני הממשלה הרודפים אחר אל.
ErO
אני אנסה לספר ממש רק על הפרק הראשון כדי לא להרוס אם בסוף תחליטי לראות..
יש חבורת ילדים (4) ומתישהו ילד אחד נעלם פשוט וכולם מחפשים אותו ואין להם מושג איפה הוא. בו זמנית מגיעה ילדה חדשה שקוראים לה אילבן (11) ומשם כל העניינים מסתבכים...
זה די מדע בדיוני אבל אני לא רוצה לפרט יותר מדיי שלא יהרס לך חחח
חחח לא משנה כבר רשמו פה מה שלא רציתי לרשום קיצר כן יש לה כוחות כאלה
סדרה ממש טובה ממליצה
שואל השאלה:
אני בן אבל תודה הבנתי ששווה לראות חח
זה דיי סידרת אימה,מדע בדיוני.
מדבר על חבורת ילדים שיום אחד חבר מהחבורה נחטף על ידי משהו, הם הולכים לחפש אותו, על זה בעיקרון מבוססת העלילה אבל כמובן שיש סיבוכים וסיפורים ועוד שקשורים לדמויות בסידרה.
חח סורי
וואו סדרה מעולה ומומלצת בטירוף
לא קלילה מידי לא כבדה מידי, עלילה שתשאיר אותך בבינג' ל13 שעות מינימום עם טעם של עוד
לא נמאס
סדרה מושלמת
פשוט תנסי לראות