10 תשובות
כן , גם אני חושבת עלזה לפעמים
גם אותיי זה מבאס קצת האמת
אנונימית
חושב על זה הרבה מאוד . די מבאס ):
שואל השאלה:
מבאס אותי מאוד... מה שאנשים כבר עושים,נערים,אני אתחיל לעשות רק בגיל 21 שזה לדעתי כבר די מבוגר. ממש מעציב אותי,באמת.
אנונימית
בזמן שאת במשך שנתיים תתבגרי יותר, תביני מה זה לעבוד ומה זה לתרום למדינה, תהי אחראית. האמריקאים לדוגמה, ימשיכו להיות ילדותיים, לא יבינו מה זה לעבוד בכלל, כל מה שיש להם בראש זה מסיבות, ורואים את זה.
לא יודעת אם את מכירה את תגלית, אבל את יכולה לראות שם שהם שונים מאיתנו משמעותית בבגרות. הילדותיים אצלנו בוגרים יותר מהם (כמובן שיש יוצאי דופן). הם ילדותיים בטירוף, וזה משהו שכנראה היה קורה גם לנו אם לא היה את הצבא באמצע הדרך.

סתם שתדעי, רבים מהם מתחילים לימודים ישר אחרי בית ספר, בלי לדעת בכלל מה הם רוצים ללמוד.
למשל, הם לומדים שנה כלכלה, והם בכלל לא בטוחים שבזה הם רוצים לעסוק. כלומר, סתם הלכה להם שנה על משהו שהם בכלל לא רוצים, רק בשביל שהם יוכלו להגיד שהם לומדים. זה גם מדגיש את חוסר הבגרות שלהם וחוסר ההחלטיות, שאיתם את לומדת להתמודד בצבא

אגב, זה שאת נכנסת לצבא, לא אומר שאת לא יכולה ליהנות מהנעורים שלך..
לכי תהי ג'ובניקית שעושה יומיות, צאי כל ערב עם חברים. לכי תבלי עד השעות של הלילה, כי בקטנה להיות עייפה יום למחרת, גם ככה את תחזרי הביתה ותישני.
שואל השאלה:
אבל זה לא קשור,מה הקטע לבזבז שנתיים מהחיים שלי סתם בלהיות ג'ובניקית וללא אפשרות לטוס בעולם ולהגשים את החלומות שלי? וכן זה די אומר שאני לא יכולה להינות מהנעורים שלי, כי בשבילי להינות מהנעורים שלי זה לא ללכת למסיבות, זה דברים יותר גדולים ויותר קטנים.
אז סבבה מתבגרים, אבל זה מה שיפה שבן אדם בגיל 18,19,20 לא צריך להיות בוגר,הוא צריך להינות מהחיים.
אנונימית
אבל אפשר להיות בוגר וליהנות מהחיים.
הם ילדותיים ברמה מפחידה גם בגיל 26. זה ההבדל.
גם כשאת ג'ובניקית את יכולה לטוס. אז לא תטוסי לחודשיים, תטוסי לפחות זמן. אז הגשמת החלומות בחו"ל תידחה בשנתיים.. מה זה לעומת הלוחמים שדוחים את החיים ב3 שנים ואף יותר, וחלקם אפילו לא זוכים לדחות את החלומות?

אני מאמינה בלב שלם שכל אחד צריך לתרום קצת לצהל בדרך שלו, כי יש כאלה שמקריבים את עצמם למעננו. גם אם את לא לוחמת, את יכולה להיות בתפקיד שאת עוזרת ללוחם (בין אם זה לדאוג שהוא יקבל כספים שמגיעים לו, או לעזור לו להתמודד עם מפקד שמתנכל לו)
תגידי סוג של תודה את אישה את עושה שנתיים
גברים צריכים לעשות 2.8 ו 8 חודשים זה לא קצת בכלל
אנונימי
לא ממש לא מבאס אותי... צריך לתרום למדינה שלי אחרת לא תיהיה לי מדינה אני עוד 5 חודשים אלך לצבא בגאווה שאני חייל ומעניין לי תתחת כמה קשה יהיה
^חחחחחח מלשב חכה תגיע לצבא אתה רק תרצה לברוח משם
אנונימי