25 תשובות
תאמרי לה שאומנם זה נוגד את התנ"ך אבל יש אנשים שטוענים שהם נולדו ככה,לכל אחד יש את החופש לבחור.
ולפי התנ"ך לאדם גם אסור לעשות פירסינג וקעקועים ועדיין עושים וזה בסדר,זו סך הכל נטייה וכולנו בני אדם בסך הכל.
לא משנה אם היא מסכימה או לא-לכל אדם חייב יחס שיווני ואני אישית רוצה לחיות במדינה שלא מונעת מאנשים את הזכויות שלהם,אם העולם מתקדם והביא פיתרון לזוגות להטבים להקים משפחה כמו כל אחד אחר ולהפיץ עוד קצת קסם בעולם העקום הזה,למה לשלול מהם את זה?
ErO
צריך לכבד את דעתה אך להסביר לה בקצרה שזה לא בסדר להפוך את הדעה של מישהו אחר לשגויה..
יש הוכחות מדעיות ומקרים של הומוסקסואליות אצל בעלי חיים, זה דבר טבעי לגמרי וצריך לתת להם לחיות בכיף ובשוויון, זה לא פוגע באף אחד אז פשוט למה לא לתת להם את מה שהם רוצים?
היא צודקת.
היא לא סתרה את עצם הקיום שלהם בניגוד למה שאמר/ה למעלה.
וזה שיש ראייה מאנשים חילוניים שכן עושים נגד התורה כדוגמת פירסינג וקעקוע לא משמש עדות בעליל.
המדינה קודם כל יהודית, עצם העובדה שאדם בא ורוצה לשנות את זה זה חתירה לשינוי אופי המדינה. לא מונעים מהם זכויות, פשוט לא נותנים להם להתחתן בארץ יהודית, הם רשאים ללכת להתחתן בחו"ל מה גם שהם אינם יכולים להביא ילדים ו"להקים משפחה". הכי קרוב זה לאמץ, משהו שנראה לי לא הוגן בעליל ואנוכי. (והמבין יבין)
אנונימי
למי אכפת אם זה נוגד את התנך או לא. אנחנו ב2018, צריך להתקדם, לא ללכת אחורה. אם זה כזה לא טבעי אז מחשב וכל מה שיש לנו היום זה טבעי? שום דבר לא יכול לטפל בזה וזאת ממש לא בעיה נפשית. מה הבעיה לעזוב אותם לנפשם ולתת להם לחיות בשקט עם הזכויות הבסיסיות שהם צריכים לקבל כמו כל בן אדם? : ))
הומואים ולסביות זה טבעי ונולדים ככה. זה מוכח מדעית.
תגידי לה שדוד ויונתן היו הומואים נראה מה היא תגיד על זה
"צריך לכבד את דעתה" - למה?! אין צורך לכבד שום ביטוי של גזענות ואפלייה.
שואלת השאלה, רשמו לך פה דברים שניתן לומר לה, ואוסיף עוד אחד לגבי הטענה של מחלת הנפש - אם זו אכן מחלת נפש, מהי האבחנה הרפואית, והיכן היא מוגדרת (ישנם שני ספרי הגדרות למחלות הנפש, שתבדוק בשניהם)? מהו הטיפול? האם פסיכיאטרי, פסיכולוגי, סוציאלי שילוב שלהם? מי מטפל בפועל במחלה? האם ישנם פסיכולוגים המציעים טיפול? האם ישנם אשפוזים בבתי חולים פסיכיאטריים המטפלים בהפרעה? והכי חשוב - האם יש מישהו שקיבל טיפול כזה ו"הבריא"?
תגידי לה שאנשים נולדו ככה כי ברור שהם לא רוצים את זה או בוחרים. זה סתם חיים קשים להיות קשור לקהילה הגאה.
ואם הם בוחרים, זה משנה משהו? מדוע שלא יבחרו את הזוגיות שמתאימה להם?
תגידי לה שהתנ"ך שיקרי פרמיטיבי וחסר משמעות ושאין לשום דבר משמעות ושאין דבר כזה נכון או לא נכון ואנשים בוחרים את זה לעצמם ולכן זה לא משנה משום בחינה אם לחלק יש נטייה מינית שונה מהרוב. כי גם לרוב אין משמעות.

מצטער אם זה אתאיסטי מידיי חחח
גם בתנך היו הומואים ..
תגידי לה שתדחוף את התנ"ך לתחת שלה
אנונימי
מי זו
אנונימית
דוד המלך היה ביסקסואל/פאנסקסואל
אנונימית
אין מה לרשום לאדם אטום שכזה, היא פרמיטיבית, ואלה עובדות בשטח שקיימים גם דברים אחרים כמו גבר שאוהב גבר ואישה שאוהבת אישה וכו וכו וכו וזאת לא בעיה בראש.
היא רושמת דעה מאוד ברורה, ואחרי זה מבקשת הסברים אחרים - איפה ההיגיון?!
פוסט צומי (שלה לא שלך) ולא יותר מזה, אנשים צריכים להבין שהדעות שלהם לא מעניינות.
תכתבי לה בפרטי הודעה מנומסת ומתורבתת שמטרתה היא אך ורק הבעת עמדה, ללא כל התחצפות, התנשאות, בוז, ושפה לא נאותה.

המורה ללשון יהיה גאה בי אע?
את יכולה פשוט לרשום לה שכמו שאף אחד לא מתערב לה בחיים הפרטיים, בבחירות, בזוגיות ובכל דבר אחר.. אז ככה שגם היא לא תתערב לאנשים אחרים ולא תתן לאנשים אחרים לחשוב שמשהו לא בסדר אצלם..

זה שמשעמם לה בחיים זה לא אומר שהיא צריכה להתערב בחיים של אנשים אחרים

חוץ מזה.. בתנך יש פדופיליה וזה סבבה מבחינתם.. לא כל דבר שרשום בתנך הוא נורמלי והגיוני לתקופת זמן *שאנחנו* חיים בה.. ואם היא רוצה לחיות בתקופה ישנה שיהיה לה בכיף.. אבל רוב האנשים בעולם בתקופה המודרנית וקצת יותר מפותחים ופתוחים בראש
נוגד ונוגד אנשים כמוה צריכים להפסיק לדחוף את האף
אה פתאום היא מלאך שרוצה לעזור לאנשים? מה אכפת לה? אני לא סובלת אנשים כאלה ואו שתחייה תחיים שלה היא חייבים להפיץ שליליות ורוע, חייבת לדחוף תאף שלה
אפשר קישור?
נוגד את התנ"ך? למה שהיא לא תתחיל להעיר לכל הבנות שיש להן חבר ולא שומרות נגיעה? זה גם נוגד את התנ"ך בן ובת מחוץ לחתונה. אסור למישהי לחבק את חבר שלה אם הם לא נשואים זה גם אסור, קודם שתעיר להם ואז תעיר לקהילה הגאה. אנשים עסוקים בלהעיר לקהילה הגאה כשהם בעצמם בזוגיות מחוץ לחתונה ומתחבקים ומתנשקים. קודם שיסתכלו על עצמם ועל כל הבנים והבנות שבזוגיות מחוץ לנישואים. חוץ מזה בין אדם לחברו וכבוד לזולת לא פחות חשוב
מעניין אם יש לה חבר.. אם יש לה חבר והיא לא נשואה תגידי לה שזה נוגד את התנ"ך
אנונימית
תגידי לה שככה הם... וזה יצירה של אלוהים (אני אומנם אתאיסטית אבל ככה פונים למאמינים....) וכשהיא אומרת עליהם משהו רע היא פוגעת ביצר אלוהים ואומרת שאלוהים יצר משהו פגום...
ושכל אחד הוא עולם ומלואו עם תנ"ך והיסטוריה משלו
שואל השאלה:
לא התחברתי כמה שעות ופתאום קלטתי שהיו ככ הרבה נעצים ותגובותXD
אז רק ליידוע, הגבתי לה על הפוסט תגובה מאוד מאוד ארוכה, ואחר כך היא מחקה את הפוסט בטענה שזה שובר לה את הלב לראות אנשים כל כך מתנגדים לתורה. בקיצור, הורדתי עוקב, תודה לכולם
דרך אגב, החשבון שלה פרטי ואני לא רוצה שיהיה עליה שיימינג. יכול להיות שהיא בת אדם מגעילה ועם דעות חשוכות ומפגרות, אבל זה בכל זאת מאוד לא נעים.
אנונימית
שואל השאלה:
עשיתי את מה ש" אין לי כוח לחשוב על שם" אמר/ה
אנונימית