11 תשובות
שואל השאלה:
ניסיתי. ראיתי הכלל היא פשוט פה. אני מפחדת לעבור לייד מראות. אני לא יודעת מה ישלי. אני בחיים לא פחדתי משום דבר!
אנונימית
תנסי לא לחשוב על זה קצת... דברי עם חברות תצחקי הרבה וזה יפרח לך מהראש(:
מומו הפרה? אני שואלת ברצינות כאילו מי זאת
אנונימית
שואל השאלה:
לא מומו הפרה
תכתבו בגוגל momo (ממליצה שלא)
זה וויראלי באינסטגרם.
אנונימית
אה חשבתי זה ספאם.. טוב לא כאילו אני אוותר אני הבן אדם הכי פחדן בעולם
אנונימית
מה זה ואיך צופים בזה?
היא החזיר הכי מכוער שראיתי
זה חזיר? זה אישה? מזה? כאילו אני ממש מסוקרנת אבל אני יודעת שאתחרט שראיתי
אנונימית
אני מבינה את הפחד שלך וגם אני חוויתי משהו כזה אבל בכנות אני יכולה להגיד לך שהדבר היחיד שהעביר לי את הפחד מהדמות שהייתי פוחדת ממנה הוא הזמן, פשוט תנסי לראות כמה שיותר דברים מצחיקים ותשני עם מנורת לילה או עם טלוויזיה דלוקה.
אם זה ממש נורא את יכולה גם לישון עם מישהו בחדר (אם יש לך אחים/אחיות) או לבקש לישון בחדר שלהם לכמה לילות עד שתרגעי טיפה, הכל יהיה בסדר פשוט תתני לזמן לעשות את שלו ולאט לאט תתחילי לפחד פחות ופחות.

אה ועוד משהו, אל תחפשי תמונה שלה, אל תראי סרטונים עליה פשוט אל תראי שום דבר שקשור אליה וזה יגרום לך להעביר את הפחד ולשכוח ממנה יותר מהר.
אני לא יודעת מה זה אבל בתור אחת שיש לי טראומה ממישהי מסויימת מכיתה ב'! לא ישנתי חודש אחרי שראיתי אותה ופתאום בלית ברירה פתאום היא הופיעה בכל מיני מקומות ואני למזלי לא נתקלתי בה בשנים האחרונות.. עם הזמן זה הולך ודועך מהזיכרון ועד אז יש כל מיני שיטות שלא ניסיתי אבל המון המליצו לי באותה תקופה כי באמת הפחד השתלט עלי. ברצינות אומרים לקחת דף, לצייר את מה שזה לא יהיה מהזיכרון שלך כמה שיותר דומה שאת יכולה ולקמט את זה ולשים באסלה ולהוריד. אני מאמינה שזה הרבה בראש וגם השיטה הזאת דורשת אמונה, לא ניסיתי אותה בכל אופן. וגם בכלל יש המון דרכים להתמודד עם פחד תלוי איזה פחד, אם למשל מפחדים מסרט אימה בטירוף מה שקרה לי לא פעם, מומלץ לראות את המאחורי הקלעים של הסרט, זה בדרך כלל ממש מרגיע.
מסכימה עם about a girl
היה לי פחד מאיזה דמות במשך שלוש שנים בתור ילדה קטנה ומה שעזר לי הכי הרבה זה ששכחתי מהדמות לאט לאט (כל הזמן הזכירו לי אותה בגלל זה לא שכחתי ממנה, היא היתה ועדיין נורא מוכרת) ובסופו של דבר ראיתי את הסרט שהדמות מופיעה בה וזה היה מין סגירת מעגל ומאז אני לא מפחדת יותר מהדמות הזאת
אנונימית