14 תשובות
לא. זה לא מקום לזה
לא. את לא יודעת אם מי שכתוב שבן חצש עשרה באמת בן חמש עשרה. כל תסתכני.
אולי זה אפשרי באתר הזה.
אבל בדרך תעברי הרבה שהם יהיו "לא נורמאלים" להגדרתך...
לכן אני לא ממליץ. אבל זה אפשרי.

את יכולה באותה המידה לנסות להתכתב עם אנשים גם בלי זה ולחפש מישנו עם תחומי עניין משותפים ושכיף לך לדבר איתו. לא חייב תמונה בשביל זה.
הייתי מנסה את לא יודעת מה את יכולה למצוא במקומות...
תשקיעי במראה החיצוני שלך, ובעצמך, שימי את עצמך במקומות הנכונים - לא בבית, ואת תראי שאנשים יבואו להתחיל איתך
זה לא המקום לזה.
זה אולי לא המקום לזה, אבל בהחלט יכולים לצאת מפה קשרים וגם כבר הרבה זוגות יצאו מפה
אני לצורך העניין לא חיפשתי שום קשר כזה עם אף אחת פה, אבל הנה אני מוצא את עצמי מתכתב עם מישהי כרגע ואנחנו מטורפים אחד על השני, אנחנו גם הולכים להיפגש בקרוב לדייט כדי לקדם את הקשר
את גם לא חייבת להעלות תמונה, זה סתם ימשוך פדופילים
אנונימי
שואל השאלה:
בהצלחה ותודה
אנונימית
כנל לגבייך;)
אנונימי
זה תלוי תשימי לב טוב טוב אם הוא סתם חרמן מי שמדבר איתך יש המון כאלה
אפשר,למה לא בעצם?
אפשר למצוא
עדיף שלא, האתר לא נועד למטרות האלו. תצאי למקומות בילוי כמו ים, פאבים, מסעדות וככה תעלי את הסיכויים שתמצאי מישהו
אני לא שולל ולא תומך, אבל כן צריך לעמוד על הדקויות שבהבדלים בין השאלה שלך לחלק מהתשובות שקיבלת כאן - להיות חלק מהקהילה, ותוך כדי להכיר מישהו, לדבר איתו ולקדם את זה הלאה זה דבר אחד, ואין סיבה שזה לא יקרה ויצליח בדיוק כמו שמכירים אנשים בכל מקום אחר שבד"כ אינו מיועד לכך. זה לא אותו דבר כמו להיכנס לאתר במטרה למצוא בן זוג. מכיוון שלא כולם כאן למציאת בני זוג, הסיכוי ל"רמאות" גדול יותר, ואין לך דרך לדעת שמי שפונה אלייך אכן מחפש קשר רומנטי ולא דברים אחרים (אילו דברים? כל דבר שאת יכולה להעלות בדעתך לטוב ובעיקר לרע, את לא מכירה כאן אף אחד, ולא יודעת מה מניע אותם). אז המלצתי היא לא להצהיר על כוונה למציאת בני זוג, תפתחי פרופיל עם מעט פרטים אמיתיים שלך (למשל גיל ותמונה), אך לא כאלו שיחשפו אותך מחוץ לאתר למי שלא מכיר אותך. תחפשי שאלות בנושאים שמעניינים אותך ו/או תשאלי שאלות בנושאים שמעניינים אותך. כך תוכלי לראות משתמשים שיש לך נושאים משותפים איתן, ואת יכולה לפתח איתם שיחות, גם פרטיות. אולי זה יתפתח ואולי לא.