7 תשובות
לא, הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים.
זה דווקא שיפר לי את השיער ולא הרס אותו.
כן כי כל החלקה שלא עשיתי לא עבדה
אנונימית
כן כי עכשיו השיער שלי חצי חלק חצי גלים וזה נראה לא טוב והוא שרוף ואין לי ברירה אחרת אלא לחכות שהוא יחזור להיות כמו שהיה .
ממש ממש ממש מצטערת
אנונימית
תקשיבי יש סוגי שיער שאם את עושה להם החלקה הוא ממש ממש נהרס, נשבר בקלות ומפוצל ויבש וכל זה אבל אם יש לך שיער עבה ששורד כל דבר זה בסדר ודווקא עוזר לו.
עוד משהו את צריכה לעשות את זה במקום טוב ומקצועי, זה בהצלחה:)
לי ההחלקה רק שיפרה את השיער
אנונימית
כן. לגמרי כן. עשיתי החלקה לפני 3 שנים. עכשיו, החלקה אולי תחדשי שוב ושוב אבל *מתישהו* בחיים יימאס לך, את לא תחדשי עד המוות, וכבר מהרגע שעשיתי את זה הבנתי שזה תמידי (עד שיצמח מהשורשים) בקיצור, לא חידשתי, וחיכיתי שיצמח כי בקטנה, שיער גדל אם מתחרטים... אז לא! לא בקטנה. אפשר לומר שכל ה3 שנים האלה הסתובבתי עם שיער שלמעלה הוא גלי ולמטה הוא חלק, וזה לא כזה שולי כמו שחושבים כי זה מאוד בר הבחנה.. חשבתי לי שאסתפר עוד איזה שנה וחצי מההחלקה וזה יהיה כזה מאחורי פלוס מינוס, אבל הסתפרתי רק לפני חודשיים כדי שיהיה לי *נטו* את השיער הטבעי שלי ועדיין יש לי את ההחלקה בקצוות למרות שטיפה פחות שמים לב אבל כן, רואים. בקיצור זה תהליך מכוער מאוד, זה נראה ממש רע, ויוצא דופן ושנאתי את ההרגשה שאני יודעת שאנשים תוהים למה השיער שלי נראה ככה, אז אחרי כל כך הרבה זמן ושזה גדל בחזרה- אל תעשי את זה.
אנונימית
לא , בכלל לא