21 תשובות
אתם לא בני 15..?
שואל השאלה:
כן.. הוא נוסע לאילת עם חברים שלו
אנונימית
מאוד עצוב לי שילדים בני 15 הולכים לאילת ו"מזיינים". מילה מאוד גבוהה ומנומסת דרך אגב.
שואל השאלה:
זה האמת מה לעשות
אנונימית
זו*.
דברי איתו. אם הוא יבגוד בך, תיפרדי ממנו במקום.
מי יקבל בני 15 למלון? אי אפשר להיות במלון מתחת ל18 :)
בני 15 מזיינים? ממתי?
תראי, זה נראה לי מוגזם מה שאמרת. יכול להיות שהוא יעשה קצת שטויות במסיבה כי אחרי הכל הולכים לשם בשביל ליהנות, אבל לא בטוח שהיא יבגוד בך. תדברי איתו על זה, תגידי לו שהוא יכול ללכת ליהנות והכל אבל לא "לזיין" כמו שאמרת. כי שוב, זה נראה לי מוזר שילדים בני 15 מזיינים
שואל השאלה:
הייתה הסכמה ביננו עוד לפני שהוא לא נוסע הבהרתי לו את כל הנקודות ובכל זאת כעבור חודש החליט
אנונימית
חוץ מזה אמור להיות בינכם אמון.. תסמכי עליו, ותדעי שאם הוא יבגוד אז כנראה שלטובה שזה קרה עכשיו ולא מאוחר יותר.. פשוט תיפרדי ממנו אם זה יקרה.
שואל השאלה:
אני פשוט צריכה לתת לו ללכת ולהיות עם יד על הדופק שיש סיכוי שיקרה משהו
אנונימית
את לא יכולה ממש להחליט עליו, כן? את לא אמא שלו. את כמובן יכולה לדבר איתו ולהבהיר לו מה את מעדיפה שלא יקרה, אבל בסופו של דבר ההחלטה בידיים שלו מה לעשות עם ההצעות שלך. אם הוא יהיה מספיק חכם, הוא לא יעשה שטויות שיפגעו בכם. אם הוא עשה דברים שלא תוכלי לסלוח עליהם, תיפרדי ממנו.

בקשר רומנטי אמור להיות אמון בין שני הצדדים, תסמכי עליו קצת
לתת לו ללכת את צריכה לאפשר לו כמובן. הוא נער בן 15 שיכול לעשות מה שיתחשק לו, הוא לא צריך אישורים ממך.
לדעתי אם הוא לא מתחשב בך ובכל זאת נוסע.. ולא סתם נסיעה, אלה נסיעה עם *חברים* *לאילת* ועוד ילך ל*מסיבות*.. אזז, משהו לא טוב. שיבין שאת מודאגת, שיבין שאת דואגת לו ודואגת ממה שילך שם..
כמו שאמרו למעלה, הוא מחליט אחרי הכל
שואל השאלה:
תודה ❤❤
אנונימית
למה שלא ילך? זה שהם בקשר לא אומר שאסור להמשיך וליהנות. אם הקשר שלכם מספיק חשוב לו, הוא לא יעשה שיט כמו לבגוד בך. את צריכה לבטוח בו ולהגיד לו את זה.
שואל השאלה:
אני באמת בוטחת בו ושתבינו זה קשר ממרחק עוד והוא מחזיק בתוך המון אמון ביננו אבל אין ספק שזה דבר מאוד מלחיץ שאתה מכיר את הסביבה שהוא מסתובב בה זה זו הסיבה היחידה
אנונימית
ברור שצריך להמשיך להנות.. אבל נראלי טיפה מוגזם לגיל 15 לנסוע לאילת ועוד ללכת למסיבות.. בלי קשר לזה, הגיוני שהיא תדאג לו נכון? שיגיע הביתה חי ונושם.
ובואו נודה, כולנו יודעים מה הולך במסיבות.. בעיקר כאלה של נוער.. הבנות הולכות עם הדברים הכי חשופים בשביל הפוזה לרוב ולמשוך תשומת לב, ובטח גם יהיה שם אלכוהול כי בדוק יהיו כאלה שיצליחו להחליק פנימה. לא חושבים שזה טיפה מלחיץ?
אם הייתם בני 20 אז הייתי מבין, אבל אתם בני 15.

בכל מקרה אם את לא סומכת עליו זו כבר נורה אדומה, מערכות יחסים זה אמון וכנות.
שואל השאלה:
אבהיר לו את הנקודות מחשבה שלי
מקווה שיהיה טוב והדאגה שלי תרד ..
אנונימית
ממליצה לך אולי (כדי שלא תהיה לחוצה ותחשבי רק על זה כל הזמן) לתכנן לתאריכים האלה לאיזה מסיבות או מסיבה תלכי עם חברות, תשתחררי, תהני והכי חשוב תסמכי על חבר שלך.
אנונימית
שואל השאלה:
רעיון ממש טוב תודה ❤
אנונימית
באותו הנושא: