12 תשובות
הייתי מדברת איתה ומנסה לעזור לה.
ממ דבר ראשון בוכה
ואז מנסה לעזור לה
הייתי מדברת איתה ואומרת לאמא
מערב הורים
עוזרת לה ואומרת להורים
שואל השאלה:
איך אפשר לעזור לה?
אנונימית
קודם מסבירה לה שזאת לא הסיבה נכונה לעשות את זה והיא תמיד יוכולה לדבר איתי על הכל ואחרי זה מדברת איתה שואלת אותה למה היא עושה את זה ואז מערבת את ההורים שלי ומספרת להם למה היא עשתה את זה.
מנסה לשמח אותה מעסיק אותה שפחות תשקע במחשבות מחבר לה שימחת חיים לנפש דואג לה מצחיק אותה מה לא
אנונימי
שאלת אותה למה היא עשתה את זה?
עם את רואה שהיא לא עונה לך וזה אז לדעתי תערבי את ההורים וגם תגידי לה שזאת לא סיבה נכונה לחתוך היא תמיד יוכולה לדבר איתך ואת תעזרי לה במה ובכמה שרק תוכלי.
אוי.. הייתי אומרת להורים
קצת בדיליי.. אבל אם זה היה קורא לאחי התאום (אחי השני בן 24 ואין לי אחות) קודם כל הייתי פונה לחברים לשאול אם הכל בסדר (מכירה את כל החברים שלו כי הם איתי בשכבה,,) בלי לפרט מה קרה. ואז הייתי אומרת לו שהכל בסדר ואני איתו בכל מצב, ושרק אם ירגיש בנוח לספר לי למה, אני פה. ברור שהייתי מנסה לקחת לו כל דבר חד שיש בחדר.
עריכה: לא הייתי מספרת להורים מהסיבה שלא הייתי רוצה גם שיספר במידה וזה היה הפוך.. אבל אם זה קורה כמה פעמים הייתי פונה מבלי לחשוב
הייתי מנסה לדבר איתה
אבל סביר להניח שזה לא היה ובד בגלל האופי שלה והיא כנראה לא הייתה נותנת לי לעזור אז הייתי אומר לה שאם היא תנסה להפסיק אני מספר להורים וברור שאומר לה שהיא תמיד יכולה לפנות אלי ושהיא יכולה לפרוק ולהביר לי למה היא עושה את זה אבל אני לא אכריח אותה לספר ואני אשגיח אליה כל יום ואוודה שהכל בסדר ואנסה לגרום לה לעבור את זה
אבל במקרה שהיא פשוט תצעק אלי ושתנסה להרחיק אותי מזה אני כנראה אספר לכולם כי אין אפשרות יותר טובה
והסיבה שאני לא אספר להורים ישר זה כי אני חושב שעדיף לה שלא כולם ידעו והיא תעבור את זה בצורה שקטה