15 תשובות
כן הלוואי
לא.. לצערי .
אבל אגב- מה הבעיה בלהוריד שיער? אני מורידה שיער כי זה לא נעים לי ולא יפה לדעתי , לא כי אני מרגישה לחץ מהחברה על היותי אישה(ויש עוד הרבה כמוני)
האמת שלא חושבת
שואל השאלה:
אופס. בטעות נתתי לך פרח.
לא יודעת, הפמיניזם רק הולך ומצליח..
ולמה שזה לא יקרה? זה יהיה מצויין.
אנונימית
שוביניזם תלוי בחינוך. לצערי בהרבה מדינות מחנכים בצורה פרימיטיבית ויש הרבה שוביניזם סמוי. כמו שגזענות היא נגד החוק אבל עדיין יש המון גזענות בעולם.. יותר נכון לשאול אם בני אדם יפסיקו להיות בורים. מאמינה שכן.
שואל השאלה:
מה הבעיה בלהוריד שיער .
זה מרגיש לך לא יפה ולא נוח בגלל שטיפת מוח של החברה...

המשפט הידוע "אם לא באלך אל תורידי". אני ולדעתי רוב הנשים לא מרגישות שיש לנו בחירה בנושא. יעשו לנו חיים קשים אם פתאום יזהו "גורם זר" על הרגל או בבית שחי שלנו. ינעצו בנו מבטים ויצחקו עלינו. כי אוי אוי אוי הן נשים ויש להן שיער.
אנונימית
איך אני שונא שאלות כאלה
פמניסטית מגעילה
לכי תהיי לסבית
אנונימי
שואל השאלה:
מה קשור פמיניסטית ומה קשור לסבית...
אחי אני לא פמיניסטית אבל כן רוצה שלא יהיה שוביניזם
אנונימית
תראי חשוב להיות אסתטיות ונקיות גם בלי מה שכולם אומרים..
כמובן שצריך לעשות מה בראש שלך
אבל לדעתי להוריד שיער זה עניין חשוב
אז אל תורידי שיער
מה את עושה טובות?
אנונימי
שואל השאלה:
*בחירה להוריד שיער.המשפט הידוע "אם לא באלך אל תורידי". אני ולדעתי רוב הנשים לא מרגישות שיש לנו בחירה בנושא. יעשו לנו חיים קשים אם פתאום יזהו "גורם זר" על הרגל או בבית שחי שלנו. ינעצו בנו מבטים ויצחקו עלינו. כי אוי אוי אוי הן נשים ויש להן שיער.
*גברים תמיד יאהבו וימשכו, אהבו ונמשכו, אוהבים ונמשכים לנשים. גם עם השיער שלהן וגם עם כל מיני דברים אחרים שהם פי אלף יותר גרועים. ברוב ההיסטוריה של האנושות לאף אחד לא היה אכפת, מה קרה? אין מה לצוד אז מסתכלים על זה שיש שיער בבית שחי?
אנונימית
אז אין בעייה
מעכשיו כל הגברים לא יתגלחו
ויגדלו זקן
גם בפנים וגם בזין
במקום להתקלח נלקק את עצמנו
מה רע? זה טבעי ככה החיות עושות!
אנונימי
מה הקשר שוביניזם?
אני לא עושה את זה בשביל אף אחד חוץ מעצמי. זהיותר אסטתי ככה
הבעיה שלי נגיד אין לי זמן וכוח להוריד שיער בבית שחי לא ברמה של המון שיער אלה קצת שיער שבולט אבל אני חייבת בגלל שזה רגיל ונשי אז למה לגברים יש אפשרות לשיער בבית שחי אבל שאני מרימה את היד ורואים לי שיער זה נחשב מגעיל וקרא שילדה אמרה להוריד את היד בגלל זה
אהבתי את כל הרעיון חוץ מהקטע שבנות יפסיקו להוריד שיער, זה ממש לא נשי ולא יפה ומושך איכס אותו דבר על גברים אולי ממש ממש בקטנה אבל לא מעבר