4 תשובות
הם יתגבשו יותר, יתחברו, יכירו חברים
מחנק זה כיף!
במיוחד השירים של השבט שלי שם!
(אללה שורק!)
אז ככה, תגידי להם שיש מקלחות ואוכל טעים
בוקר צהריים וערב
(למי שדואגת)
וכשיהיו לי עוד רעיונות אכתוב לך
שואל השאלה:
תודה !! אם יהיו לך עוד תגיד לי
1. אין מסלולים, לא עושים דברים פיזיים קשים מדי - זה נחשב טיול "קל"
2. הזדמנות חד פעמית לצאת ל5 ימים מחוץ לבית בלי הורים, מורים, עבודות - 5 ימים של כיף נטו וגיבוש
3. הפעולות הכי שוות הן במחנק, הן באווירה שונה לא בשבט בעיר שלכם אלא ביער וזה משהו מיוחד שלא חווים כל הזמן.
4. צורחים כמו משוגעים את המורל של השבט וכולם באטרף, סוף סוף יש מי שישמע את כל המורלים!
5. מכירים ילדים מכל אותו אזור וגם *אשכרה* שומרים איתם על קשר. אחריי המחנק לפעמים אפילו נפגשים בלי קשר לצופים.
6. במשך 5 ימים בטוחח מישהו יחליק פעם אחת, ייפול באמצע שום מקום פעם אחת, יעשה לעצמו פאדיחה מול מישהו פעם אחת, ידבר מתוך שינה פעם אחת... כל החוויות הכי מצחיקות קורות במחנק ואפשר גם לעשות להן סוג של טבלה שהן צריכות לכתוב מי החליק פעם ראשונה, עשה פאדיחה פעם ראשונה וכו'
7. (בעיקר אם הן יחסית צהובות) מקבלים פאצ'ים/סיכות שוות ממש, מושמושים מושקעים
8. מכירים את השבט הרבה יותר טוב, במחנק ז' אני ספציפית הכרתי ח'ניקים שהיום הם שישיסטים וחברים ממש טובים שלי, מה יותר כיף מלבוא לשבט שלך ולהכיר את כולם, לדבר עם כולם ולצחוק איתם בפעולות? (עובד גם ההפך - יותר אנשים יכירו אותך).
9. באמת שהתנאים (יחסית) ממש סבבה. מי שמבשל זה ההורים, כנראה שהאוכל טעים. נכון, השירוכימים והמקלחות זה לא הדבר הכי כיף להיות בו במחנק אבל תמצאו לזה פתרונות יצירתיים ביחד - משחקים שאפשר לשחק במקלחת כדי להעביר את הזמן בכיף, מושמושים לשירוכימים כדי שלא יהיה ככ מסריח
10. עם כל הכבוד לפעולה אחרונה אבל הפרידה האמיתית היא במחנק. ההזדמנות האחרונה להיות עם המדריכים ועם השמיניסטים שעוזבים... (אם זה לא יעניין אותם אפשר באותו עניין להגיד שסיכום של כל השנה ושל הדרך שהן עברו בצופים ומחוץ לצופים השנה הוא בעצם במחנק ושמרתם את זה אליו)
11. פטלל - סיבוב פטל בין כל השבטים, על חלק מהפטלים יורדים ומחלק ממש מתלהבים (תבטיחי להם שתפלחו יחד כל מהמחנק פטל מהשבט הכי טעים).
12. ההזדמנות המושלמת לא להשקיע באיפור ובגדים כי לאף אחד לא אכפת איך אתה נראה במחנק:) מי שבא לה לגמרי יכולה כן להשקיע, אבל איפה עוד בקיץ אפשר להסתובב בלי שכבת מייקאפ קשה על הפנים? בגלל שכולם במחנק מכוערים, אפשר להשיג תמונות פאדיחה של כל השבט. וכל ההנהגה. כולל הצוות הבוגר.
13. תשאלי מה החששות שלהן מהמחנק ותעזרי להן. אפשר למצוא פתרונות יצירתיים להכל! תדגישי שתספקי להם רק כיף במשך כל השהות שלהן במחנה, תסתובבי איתן, תיהי איתן ותדאגי ליצור חוויות, לצלם המון, להעביר פעולות כיפיות ופשוט להנות איתן. את רוצה שהן יבואו כדי שתהני איתן והן איתך.
באותו הנושא: