10 תשובות
כן פשוט תגידי להם והם בטוח יקבלו אותך כמו שאת
אני לא חושבת שהם הכי יקבלו ברגע שתאמרי להם,הם ינסו להשלים עם זה כי בכל זאת הם מאמינים ומסורתיים,אבל בסוף הם ישלימו עם זה.
אני מציעה לך לאמר בכל זאת,את לא תצליחי להחביא את זה הרבה זמן,הם יגלו בסופו של דבר.
אני לא רואה צורך דווקא לנפנף בזה. אם את חיה בסדר ואת לא מרגיש שאת חיה בצביעות וחיים כפולים, אלא פשוט הם לא יודעים אז למה לצער אותם.
כשאת איתם ואת מתנהגת כמוהם, תנסי לחשוב עד כמה זה מפריע לך. אם זה בא מכבוד אליהם או פשוט מהפחד של לחשוף את עצמך והתגובה שלהם. אם זה רק הפחד, אז ממליצה בעדינות לאט לאט פשוט להראות בדברים הקטנים שאת לא כמוהם, ואז לעשות שיחה ולהגיד להם "תשמעו אני לא שומרת, זה לא יעזור, אל תנסו לשנות אותי. כשאני לידכם אני אכבד, אבל אני לא רוצה לשמוע הטפות"
תלוי באופי של המשפחה
תחליטי את לפי איך שאת מכירה אותם
יש כאלה שתומכים ורק מבקשים שתכבדי אותם בבית שלכם (נגיד שלא תאכלי עכשיו בשר ואחרי שעה תשתי שוקו)
ויש כאלה... עם כל הצער בדבר... שמחליטים שלא הבת שלהם יותר וכו.. ויש ריבים

תנסי לבדוק את השטח לפני לדבר עם אמא/ אבא שלך על חילוניים...
אני בדיוק כמוך שואלת השאלה אפשר לשאול משהו בפרטי?
אנונימי
פשוט תגידי שאם הם באמת מאמינים, אז הם בטח יודעים שלשקר נחשב חטא ולכן את לא רוצה לשקר להם יותר, ובגלל זה את מספרת להם, ותגידי שאם את לא מאמינה באמונה שלמה את לא רוצה להאמין בכלל.
גם אני אתאיסטית(:
פשוט תתחילי בהתחלה להוריד את כמות השעות מרחק בין חלבי לבשרי בהתחלה. ואז הם יתרגלו, ואם לא תשימי ***. לי הם ידעו ולא עשו מעבר צעקה אחת או שתיים.
לספר להם, בלי לזלזל בדת. אני בטוחה שהם יבינו ויקבלו אותך. בהצלחה! :)
לי היה משהו דיי דומה אבל אל תדאגי את אומרת עושים לך במשך שבוע פרצופים ואז זה עובר
אני מציע שתגידי להם אני מאמין שהם יקבלו בתכלס המשפחה שלי דתיה ו2 אחיות חרדיות והם קיבלו אותי אבל הכל תלוי בסך הכל בסוג המשפחה
באותו הנושא: