12 תשובות
מואץ
לגמרי הבחירה הכי טובה שעשיתי בחיים שלי!!!!
רגיל ... שיהיה זמן קצת לעצמך
גם במואץ אתה צריך להשקיע הרבה פחות מברגיל . ברגיל יש יותר עבודות ויותר מבחנים והם לומדים גם גרמר ונבחנים על זה מה שאתה לא
ברור שכמה שיותר זה תמיד עדיף. אבל זה גם תמיד תלוי ביכולות שלך
מואץ כל כך
לדעתי רגיל. ככה יש לך עוד שנה שלמה להשתפר באנגלית. אלא אם כן אתה כבר דובר ואז השנה הזו לא קריטית לך, אבל בכל סיטואציה אחרת כגאי לך לא למהר ולחכות שנה כי האנגלית שלך באמת תשתפר בשנה הזו. בנוסף, לרוב האנשים כיתה יא' היא שוק כי זו הכיתה הראשןנה שיש בגרויות, ולמרות שבעיקרון ברוב בתי הספר יש בה פחות בגרויות מיב' עדיין השוק והדיכאון הם גדולים יותר ואתה פחות יודע לתכנן את הזמן נכון וללמוד טוב ולכן להוסיף לעצמך בגרויות ביא' שאתה יכול לעשות ביב' אחרי שאתה כבר רגיל ופחות לחוץ זה לא רעיון הכי חכם.
לעומת זאת, למואץ יש יתרון שאם אתה עושה אותו ולא מוציא ציונים מספקים והציוני הגשה שלך בעיקר לא מספקים אותך.. יש לך עוד שנה שלמה ללמוד מחדש הכל ולקבל ציון הגשה חדש ועדכני ולגשת שוב, אבל אני בספק אם מישהו באמת עושה אתזה כי בטח לאף אחד אין כוח..
בקיצור אני חושבת שרגיל זה הכי טוב עדיף לעשות כל דבר בזמן שלו חבל לדחוף ולהלחיץ סתם, אלא אם כן אתה דובר וכותב אנגלית פרפקט ואז אתה יכול לסיים עם זה בקלות בלי ללמוד בכלל.. (חוץ מלספרות אנגלית). בהצלחה:)
וגם למואץ אין מבחן בגרות של מודול אף
זה לא נכון...בכל בית ספר זה שונה.. אצלנו למשל גם במואץ וגם ברגיל אין בגרות חיצונית של F רק פנימית
לא קשור למואץ בכללי לא הייתה בגרות אף גם לא פנימית. לרגיל הייתה בגרות פנימית
זה גם לא נכון ברוב המוחלט של בתי הספר