148 תשובות
בעד
צריך שיהיה זוג או דמות להטבית ודמות של שמנ/ה
כן
נגד.
זה לא בסדר וזה נותן לילדים לחשוב שזה בסדר
אנונימית
בעד ככה ילמדו הילדים לא לשנוא אחד את השני אם הוא שונה וכול זה וגם יכבדו את הזוגיות הלטבית ויכבדו עוד המון סוגים של אנשים שונים
וואלה צריך האמת לחשוב על זה
לפי מה שהבנתי, נרמז שאלזה/מואנה להט"ביות.
בנוסף, דמויות שעתידות לצאת בדיסני יהיו להט"ביות.
חד משמעית
שואל השאלה:
אני לא יודעת מצד אחד אולי זה פשוט יוריד מסרטי דיסני, וכאלו דיי להכניס ילדים לתוך בעיות פוליטיות בלי לשאול אותם.
מצד אחר זה יכול ללמד ילדים הרבה על קבלת השונה
אנונימית
שואל השאלה:
LapisLazuli
בחיית מה זה השטויות האלה רמיזה שהן היו לסביות. אני לא מדברת על רמיזה קלה שלא קיימת אני מדברת על להראות את זה עובדתית.
אנונימית
בעד! ילדים צריכים לגדול ולהתחנך לתוך הבנה שבחברה המתוקנת יש מקום לכולנו, אפילו אם את נסיכה לסבית או נסיך הומו
נסיך הומו יכול להיות כזה מושלם!!! חייבים ליצור סרט כזה! שהוא יפחד לספר לאבא שלו ואבא שלו מנסה לשדך לו נסיכות ואז הוא מתאהב באיזו מישהו ואז יש עלילה באמצע ובסוף הם מתחתנים וחיים באושר ובאושר עד הסרט הבא
בעד
בעד, בעיניי להטבים זה דבר שצריך להכיר בו כנורמאלי. אני חושבת שחברה מתוקנת היא חברה בה להיות להט"ב זו לא מחלה ולא טרנד. בשביל זה זה צריך להיות כמה שיותר שווה לחיים הטרוסקסואלים ביחס שלנו לזה.
בעד. ולא זה לא יבלבל ילדים על נטייתם המינית. ממש לא, אני מכיתה א ידעתי מה זה ואני סטרייטית לגמרי ובחיים לא שהייתי קטנה אמרתי בוא נהיה לסבית בכוונה כי זה מה שמראים בטלוויזיה. ראש של ילדים לא פועל ככה. משיכה זה מולד, לא נרכש.
בעד. צריך כבר בגיל צעיר לחשוף אותם אל זה וככה זה לא יראה להם מוזר כשיגדלו
אני ביסקסאולית ואני חושבת שזה טוב שיהיה בגלל שזה יכול ללמד וגם בתור אחת שגדלה על דיסני הייתי בטוחה בגללם ובגלל כל הדברים מסביבי שבן צריך להיות עם בת ואז כשהתחלתי להרגיש רגשות לבנות לא הבנתי מה קורה לי וחשבתי שזה לא נכון רק בגלל שהחברה הכניסה לי את זה לראש.
גם להטבי"ת וגם שיעשו נסיכה שמנה כבר ונסיך מכוער
כל הבנות בקטנות בוכות שהל לא מושלמות כמו הנזיכות של דיסני זה מפגר לגמרי
שואל השאלה:
אני אישית לסבית ואני עדיין לא יודעת אם זה כזה טוב לדחוף ככה ילדים קטנים למשהו שהוא כל כך פוליטי.
למרות שאני כל כך רוצה כבר סרט שיהיו בו לסביות, זה כאלו יהיה מתוק ממש.
אנונימית
בעד!!! צריך להראות לילדים ולכולם. שכולנו בני אדם ואהבה זו אהבה גם אם זה נראה שונה. אז מה? אהבה זו אהבה ואנשים לא צריכים ללכת לפי הנורמה , לפי מה שמקובל..אף אחד לא קובע מה מותר ומה אסור...זכותו של כל אחד לאהוב את מי שאוהב ואהבה אי אפשר למנוע ואת מה שבלב (:
קראתי שבמשרד החינוך התנגדו לכך שבבית ספר ירימו את דגל הגאווה ויהיו טקסים לציון שבוע הגאווה וזה .. אבל בגלל שזה בא מהתלמידים עצמם( מופתע שזה מהתלמידים כי כנראה רוב השכבות בארץ הומופובים( בנים לפחות)

דיסני גם שמרנים
20 שנה נסיכות.
בעד בעד בעד
Lapizlazuli בנות יכולות להסתדר גם בלי אהבה וגבר!! בלי קשר ללהט"ב , זה מראה שהן חזקות ומסתדרות מצוין וזה גם מסר שחשוב להעביר...שאנחנו לא צריכות גבר ונסיך על סוס לבן .בשביל שנסתדר..ובשביל שנהיה מאושרות .
שמעתי פעם אחת שלאלזה מפרוזן תיהיה בת זוג בסרט הבא
בסרט זוטרופוליס יש זוג של חיות מהקהילה הגאה(רואים שזה זוג מאותו המין עם כמה שזה מוזר כי מדובר בחיות)
אנונימי
בעד. אי אפשר לשנות נטייה מינית. אם ילדים להטבים יגדלו לראות שיש כמוהם, שמקבלים אנשים כמוהם, הם יגדלו בפחות בלבלה ופחד מהיציאה. אל תטעו, נסיכה לסבית לא תגרום עכשיו לכך שכל הבנות יגדלו להיות לסבית. זה לא פאקינג עובד ככה. ידיד שלי גיי, גדל על סרטים של דיסני ואתם לא רואים אותו סטרייט עכשיו.

להיות גיי, לסבית, בי, טרנס, אין בזה שום בעיה. זה טבעי וזה הגיוני וזה קורה וזה הוכח מדעית שזה דבר שנולדים איתו. צריך לקבל את זה ולהתייחס לזה כהכי נורמלי שיש וחלק מהאוכלוסייה שלנו.
אנונימית
תעשו לי מינוסים כמה שתרצו ותצאו עליי אבל אני לא חושבת שזה מתאים הרבה אנשים מכירים בזה שגם קיימים עוד מגדרים ותומכים בזה ויש גם אנשים שלא וזה גם בסדר ולא חייב לשנות כל דבר אני מצטערת אבל אני חושבת שכל עוד שיש את זה ואתם מאמינים ומודעים לזה וכך גם אנשים אחרים אפשר לחיות ככה בלי לשנות גם דברים אחרים.
אנונימית
את האמת שדיסני עושים רמזים על הקהילה הלהטבית (היפה והחיה החדש נגיד)
אני נגד
לפני שאתם יוצאים עליי, זה לא כי אני לא תומכת בקהילה, אני פשוט חושבת שזה בגלל קהל היעד, לפי דעתי זה גיל צעיר מידי לחשוף בפני ילדים קטנים את קהילת הלהט"ב הם עדיין לא מבינים כל כך בגיל הזה
אומרים שאלסה תהיה לסבית בלשבור את הקרח 2 ושהשיר הזה let it go זה רמיזה ליציאה מהארון כי בסופו היא כזה סוגרת את הדלת מאחוריה וכל השיר הזה וגם כל הנושא בכללי שהיא מסתירה את מי שהיא ומתביישת בזה והכל...

למרות שלא ניראה לי שיעשו את זה...
לדעתי אלסה תישאר רווקה וגם זה צעד חשוב שיראו נסיכת דיסני שלא צריכה אהבה והיא עצמאית וחזקה.
אנונימית
היה נחמד אם היה באמת סיפור של נסיך לדוגמא שהביאו לו המון נשים והוא היה צריך לבחור למי להינשא, ואז היה לו כזה מסע נפשי שהוא אוהב רק גברים ובסוף היה מתחתן עם חבר שלו או משהו.
אבל לפי דעתי זה יכול טיפה לבלבל, ילדים בגילאי 3-7 שרואים את הסרטים של דיסני ורואים ממש נסיך הומו כנראה יקבלו השראה וירצו להיות הומואים. זה לא דבר רע כמובן, פשוט יכול להיות שהם לא באמת הומואים והם ישקרו לעצמם (מה שיכול לקרות עם סרטים רגילים גם)
^ נימוק חסר היגיון
אם יהיה נסיך עם שיער בלונדיני אז כל הילדים שרואים את הנסיך הזה ורוצים להיות כמוהו ירצו לצבוע את הראש לבלונד? לא שמעתי שמשהו כזה קרה.
ואתם מתייחסים פה לילדים כאילו הם אנשים שאתה יכול להראות להם כל דבר והם ישר יחקו אותו או כאילו הם לא מבינים כלום. ילדים הרבה יותר חכמים ממה שאתם חושבים.

גם "לא יבינו" זה לא תירוץ. זו בדיוק ההזדמנות להסביר כדי שהם כן יבינו.
אנונימית
נגד ,
אין לי שם דבר נגדם אבל לילדים קטנים זה לא מתאים להיחשף לתוכן שכזה זה סתם יבלבל אותם הם לא יבינו מה הם אוהבים בנים או בנות וחבל לעשות להם את זה בגיל כל כך צעיר
ואנונימית זה קורה אני אחרי שראיתי כמעט מלאכים או כמעט כל סדרה שאהבתי רציתי לעשות שיער כמו שלהם
אנונימית
אני לא בעד ולא נגד, מצד אחד זה ילמד את הילדים לקבל את האחר ומנקודת מבט אחרת זה יכול לבלבל אותם כבר בגיל צעיר ולחשוב שכל העניין של בן ובת ביחד זה טעות.
אנונימית
שיער בלונדיני זה לא נטייה מינית, נטייה מינית זה משהו הרבה יותר רציני.
אם דיסני ישתמשו בקהילה הלהטבית בסרטים שלהם, הם צריכים לעשות מינון בין הקהילה לבין סטרייטים.
אמ מה אם אנדי? סיירוס יצא מהארון
אני בעד
קואלות שוות^
נכוןן
איזה שטויות,
אז לשמור אותם בבועה?
כאילו ילדים הם טיפשים ועיוורים ולא מודעים לכלום והחשיפה היחידה שלהם לעולם זה דרך סרטים.

לא הגזמתם? כולה גייז, זה לא שזה יעשה למישהו נזק פסיכולוגי או טראומה.

מה אז בואו גם נוציא את כל הילדים הקטנים מתל אביב כדי שבחודש הגאווה הם לא ישאלו מה זה הדגלים הצבעוניים...

אם כבר אז זה רק יעזור לילדים שמרגישים שהם דלוקים על ילד מהגן ולא על ילדה ויבינו שזה בסדר ושהם נורמליים.
אנונימית
בלשבור את הקרח 2 רוצים להביא לאלזה חברה והגיע הזמן זה בדיוק כמו להראות נסיך ונסיכה מתחתנים
לגמרי בעד.

יש סדרה שאני מכיר שהכניסו בה גם בלונדינית, גם שחורה ושמנה, גם גיי, גם לסבית, גם לטינית וגם עשיר מפונק.

כל הדמויות הן סטריאוטיפיות, ואני מקווה שירבו עוד סדרות כאלה.
לגמרי לגמרי לגמרי בעד
אני בעד, אבל בספק אם זה יעזור לקבלת השונה
כי דבר ראשון - נטייה מינית אחרת לא הופכת מישהו לשונה, ואין הבדל בין בחור שנמשך למישהי לבין שני גברים שנמשכים אחד לשני או שאר סוגי הנטיות המיניות.
וגם צריך לחנך בבית הספר, אם הילד בא ממשפחה הומופובית למשל, אני בספק עד כמה סרט על שתי נסיכות בכלל ישפיע על משהו.
כשאנשים גדלים וחוקרים בעצמם, קוראים, שמים ספק במה שלימדו אותו ומנסים לגלות מה הדעה המתאימה להם - רק אז אפשר להכניס את הלמידה על הקבלה של כולם, ורק אז יהיה שינוי לטובה.
נגד כי זה מוקדם מדי אפשר אולי בגיל יותר מאוחר להסביר על זה הם עוד ילדים
#תנו_לגדול_בשקט
אנונימי
לכל אלה שאומרים שזה יבלבל אותם ודברים כאלה גם אותנו (להטב"ים) אתם בלבלתם אם זה שגרמת לנו לחשוב שזה לא בסדר שאנחנו אוהבים מישהו.
יש בסדרה אנדי את סיירוס שהוא הומו בערך
ממש לא
הילדים לא אמורים לקבל חינוך כזה
סוואנה צודקת
סיירוסס זה מה שאמתי מישהו נזכר סוף סןף
מאוד חלוק.
יש את עניין קבלת השונה שזה מאוד חשוב, ויש את העניין שילדים יכולים לחשוב שככה זה צריך להיות ואז הם יכריחו את עצמם בלא מודע לחשוב שגם הם כאלה.
אני מתלבטת כי מצד אחד הם באמת צריכים לדעת לקבל תשונה
אבל מצד שני נשיקות בין בנים ובנות?זה רק יגרום להם להתאכזר אליהם יותר תחשבו על זה...היום כל ילד משתמש בזה כקללה
אנונימית
מה אם זה שילדים עלולים לחשוב שסטרייט זו הדרך היחידה. אתם כאילו צוחקים עלי העניין שילדים צריכים לחשוב שככה צריך להיות. כאילו ומה עם זה שיש רק הטרו. זה לא מסית גם
זה מאוד קשור את יודעת כמה ייסורים עברתי עם עצמי בגלל שחשבתי שאני לא בסדר ושאני אמורה לאהוב בנים ושאני צריכה למות וחשבתי ככה רק בגלל שאף אחד לא טרח לבוא ולהסביר לי כשהייתי קטנה שזה בסדר אז האם זה כל כך נורא שאני רוצה למנוע ממישהו אחר את כל השנאה העצמית הזאתי?
נכון שזה לא סרט, אבל בגרוויטי פולס יש שוטרים שהם גייז וממש התרגשתי כשהם אמרו שהם יחד זה היה כל כך חמוד :) וזה גם של דיסני
מה הקשר פוליטי? מדובר פה על משיכה למין שלך לעזאזל! מה הקשר בין מיניות לפוליטיקה???
אנונימי
לפי דעתי זה רעיון יפה, אבל דיסני זה דיסני, ולדיסני זה פשוט לא מתאים. אני מאוד תומכת בקהילת הלהטבים, אבל זה פשוט לא מתאים לדיסני ספציפית. וזה שאמר שצריך גם מלאים, הרעה מבת הים הקטנה מלאה.
סרטי דיסני מאוד קלאסיים... כל סרט בערך זה הנסיך בא להציל את הנסיכה והם חיים באושר ועושר. אני חושבת שהגברת
המודעות חשובה וצריך לתת לילדים להבין שהכל בסדר אצלם וזה לא משהו שהוא לא בסדר אבל אני חושבת מצד שני שצריך לשמור על סרטי דיסני הקלאסיים,הקלאסיקות.
לא שאני בעד תמיד שהנסיך בא להציל את הנסיכה אבל לפעמים פשוט צריך להבין שפשוט צריך להניח לזה להיות כמו שזה.וזה טוב ואוהבים את זה.
מגבירים את המודעות בדרכים עקיפות,כמו פרוזן למשל,מראה שאישה היא חזקה והיא לא צריכה אף אחד, כלומר את יכולה לעשות מה שבא לך ולהיות מי שבא לך,אז את בעצם כן יכולה להיות לסבית למשל לפי המחשבה הזאת.
אנונימית
כן וגם צריך דמויות שמנות
לא ראיתי עדיין בדיסני, אבל אם אתם מכירים את התוכנית "הרעשנים" תוכנית חמודה כזאת של ילדים (האחים הקטנים שלי רואים כל היום) וההורים של החבר הכי טוב של הדמות הראשית בסדרה הם זוג בנים וממש התרגשתי שראיתי את זהה
לזאת שאמרה שאורסולה שמנה^
ברור שהיא שמנה, כי היא רשעית, צריך גיבור/ה שהוא/היא שמן/ה.
ודרך אגב מואנה זה סרט דיסני והיא מלאה.
זאת הייתה הפואנטה... שמואנה תיהיה מלאה/שמנה
אנונימית
מצטערת, אבל מואנה זה לא מה שנקרא 'שמנה' וגם ישר שהיא שמנה עושים אותה פחות נשית, אין מצב שיעשו סינדרלה שהיא שמנה..
לגמרי
בעד
נגד .
למה צריך ליידע אותם בכל. הנושא של התועבה והרשע הזה ?
פשוט נמשיף להכניס אותם לנושאים שאם את לא רזה כמו נסיכות דיסני את מכוערת כמו האחיות החורגות בסינדרלה, את צריכה גבר שיציל אותך , להכניס עניין של נשיקות ורומנטיקה לבחור שאת מכירה ליטרלי כמה ימים, לקטעי אלימות ומיניות והתמכרות לטלפון וכ'ו
אבל להראות.לילדים המסכנים הלטבים ? זה יקלקל אותם!כל השאר סבבה לגמרי
יש בסדרה אנדי.
שנמשיך לחנך ילדים על פי סרטי דיסני ! אחלה של ערכיםדבר!
בסדר אבל אתם חייבים להבין ששמן זה לא בריא. צריך קצת חינוך בסרטים אתם יודעים...
לשמנים יש יותר סיכוי לחלות במחלות לב,אם יש צורך אני אצרף קישור.
אני אישית לא הייתי רוצה ללמד את הבת שלי שזה בסדר להיות שמנה בזמן שאני מסכנת את הבריאות שלה,יש גבול לכל תעלול.
להיות מלא זה בסדר גמור.
אבל תיהיי מציאותית,דיסני יעשו סרט על מישהי שמנה כמו למשל אורסולה?זה נשמע לך הגיוני?לדעתי זה ממש לא בסדר שילמדו את הילדים להיות שמנים.
אהבה עצמית זה הדבר הכי טהור וכיף שיכול להיות,אבל לא כשזה נוגע לבריאות שלך.
צריך קצת חשיבה קצת למסר שמעבירים לילדים בסרטים,וזה ממש לא בסדר.
אנונימית
אז עדיף לתת בנןת דמויות של נשים שאם הן היו במציאות הן היו בתת משקל או בעלות ניתוחים פלסטים או בעלות מחוך?
זה כנראה מאוד בסדר
אמרתי שזה בסדר?אמרתי שלהיות מלא, למשל מואנה זה בסדר גמור.
למה להכניס לי מילים לפה?
חוץ מזה יש גם נשים רזות בעולם,כמוני.
למה כל מי שרזה היא בתת משקל? אני רזה ואני בריאה נורא ואני אוכלת והכל טוב ויפה.
נמאס לי מכל השטויות האלה של "עדיף שהיא תיהיה רזה ולא מציאותית?" כן יש בנות כאלה אז די.
וחוץ מזה,מה הבעיה בניתוחים פלסטיים?זה נורא נורא מעצבן אותי.
אם מישהי רוצה להרגיש טוב עם עצמה וניתוח פלסטי ישמח אותה,למה שהיא לא תעשה ניתוח פלסטי?מי אנחנו האנשים שבכלל נתערב במי עושה מה!? פשוט בשוק
אנונימית
בעד לגמרי
הם כבר הכניסו דיכאון ואובדן. לא אמורה להיות בעיה להכניס דמות שמנה ודמות להטבית. צריך לחשוף את הילדים לדברים האלו.
גםאני רזה מותק , זה לא קשור
אבל תסתכלי לדוגמא על מימדי הגוף של נסחכות דיסני היותר ישנות,סינדרלה שלגיה,אריאל וכ'ו .
יש הבדל בלהיות רזה ובמשקל בריא ולבין מימדי הגוף שלהן
זאת לא דעה פוליטית זה משהו נורמאלי לגמרי ובאמת אין סיבה שלא יכניסו
כי זה סרט מצוייר אהובה. זה סרט מצוייר! כל הכיף בסרטים מצויירים זה לעשות דברים משוגעים ולא מציאותיים.
די כבר להרוס הכל די! מכל דבר היום עושים ביג דיל, זה פשוט סרט מצוייר שילדים תמימים נהנים ממנו ולא חושבים על הדברים האלה
ילדים קטנים שצופים בזה צופים בזה נטו מהתעניינות
אני מפסיקה את השיחה פה כי נמאס לי שהורסים כל דבר וכל דבר צריך לחשוב עליו מליון פעם וכל פעם מישהו לא מרוצה וכל פעם מישהו בצד.
הכל בסדר. זה סרט מצוייר. אני לא נסיכת דיסני! ממש לא! וזה בסדר,כי זה ציור,זה לא אמיתי,ואין דבר כזה גוף מדוייק של נסיכת דיסני לאף אחת!לאף אחת!
זה פשוט הורס לי את הילדות ואת התמימות כי אני לא יודעת מה איתך אני צפיתי בסרטים כי אני אהבתי את הסיפור והכל היה לי מצחיק והכל היה לי שמח וכשהדמות הייתה עצובה גם אני הייתי,אני לא רואה שום סרט ולא ראיתי שום סרט בגלל הגודל של הדמות.
אנונימית
בעד
אז מה תהיה הבעיה להכניס שמנה או להטבים,?
זו הסיבה שהנסיכות האלה נחשבות ישנות. דיסני כבר לא עושים דברים כאלה.
סרטים כמו מואנה הם אידיאליים בעיניי. הדמות הראשית בסרט לא סטרייטית, אבל גם לא להטבית. אנחנו לא יודעים עליה כלום בהקשר הזה, וכך זה צריך להישאר. הם ילדים, ואם הם לא צריכים להיחשף לזוגות חד מיניים בדיסני, הם לא צריכים להיחשף לזוגות בדיסני בכלל.
יאפ
בעד בעד בעד
אני חושבת שכן
אבל לצערי יש הורים בחול שהבינו שלשבור את הקרח זה סרט שמדבר על בת שאוהבת בת או משהו כזה ואסרו על הילדים שלהם לראות את הסרט או יצאו נגד הסרט או משהו כזה
אנונימית, אבל יש הרבה ילדים שכן מושפעים מזה.
אני אישית הושפעתי.
ושמעתי על עוד הרבה.
שמעתי על ילדה בת 7 שהגיעה למצב של אנורקסיה בגלל סדרות מצוירות וסרטים מצוירים.
אנחנו חושבים שזה לא משפיע, וזה נכנס לתת מודע של הרבה ילדים וכן משפיע בסוף.
זה עדיין משפיע עלי למרות שפחות.
חס וחלילהשיחשבו שאנשים בעלי נטיות מיניות שונות מהם זה בסדר ,למה שלא יהיו הומופובים?
אוקיי אז אמרתי שמואנה זה מושלם גם בעיניי אבל את מתעקשת שצריך מישהו שמן.
ושוב אני ממש לא מסתכלת על המראה של הדמות כי ילדים הם יצורים תמימים שרוצים להנות מהסיפור.
אמי לקד- אז כן אולי קורים מצבים כאלה אבל אני מדברת על הרוב לא על מה שקורה לפעמים. ויותר ממצטערת שחווית משהו כזה :( פשוט אני חושבת שאנשים פשוט עושים טו מאצ' היום ואין להם דקה של נחת, אם אין שמנים אז דיסני לא בסדר.
דיסני בסדר גמור זה סרט מצוייר דמיוני ולא מציאותי וזה מה שהוא ישאר.
אנונימית
יש השפעה של סרטי דיסני על ילדים,אי אפשר להתכחש
למה שלא יהנו אם הדמות הראשית היא שמנה או להטבית?
אם יצא סרט שבו מוצגים: זוג מהלהטב במערכת יחסים, אני לא אקח את הילדים שלי לסרט הזה ואף אקרא להחרמת הסרט.
אני לא מבינה את כל ההומופובים בעולם
למה אתם מתייחסים אליהם כל כך שונה הם רק בני אדם שרוצים אהבה
אבל מה לעשות זה לא הנורמאל,
או שכן, למה סטרייט זה הנורמאל מבחינת אנשים ולהיות גיי זה דוחה ומגעיל?
מה הן כבר רוצים להתאהב לאהוב להתחתן ולגדל ילדים, נשמע מוכר?, כי כל אחד בסופו של יום רוצה את זה פשוט חלק לא רוצים את זה עם המין השני אלא אם מי שהם באמת אוהבים.
ואני גם חושבת צריך להעביר את המסר הזה בעדינות מגיל קטן כי אם לו החברה שלנו תמשיך להתיחס שונים לאנשים שבקהילה הגאה.
ההסבר שלך מלא בעבודה על הרגש - מניפולציות. (~אנונימית~
אני לא אוכל את זה, הבעיה הכי גדולה שלי עם הלהטב זהו התנועה שלהם, אני שמרן לא הומופוב דרך אגב.
אם הומואים ולסביות וטרנסגנדרים היו מתנהגים יפה והיו צנועים בלי דגלים,בלי סמלים בלי מצעדים בלי פרובוקציות ושלא היו מראיינים בחדשות כל הומו שהולך על החוף אז אני דיי בטוח שרוב ההתנגדות שלי אליהם לא הייתה.
ללא ספק נגד.
אתה מוכן להפסיק להיות ילדותי ולהפסיק להשתמש בשם שלי ?
כי כמו שאמרתי-שמן זה לא בריא!יש להם סיכויים הרבה יותר גבוהים לחלות במחלות לב מאשר אנשים מלאים למשל.
מה הבעיה שמלא,כמו מואנה?
שמן זה פשוט לא בריא,אין מה לעשות! גם לזה אי אפשר להתכחש,וזה ממש לא קשור למראה, אם כבר עושים מישהו שמן צריך לחשוב מה עושים! הילד יראה את זה,יבין שהוא נשאר ככ-כלומר שמן ואז כשהוא יגדל הוא אולי(ואולי מאוד גבוהה) יחלה במחלת לב! איזה יופי!נכון?
לא זה ממש לא יופי. קצת מחשבה צריכה להיות מאחורי זה.
אנונימית
אני לא חושב שזה אמור להיות המניע לסרט. זה עלילה נורא שטחית תהיה. אולי שזה פרט אגבי לעלילה מרכזית. אבל אני לא רואה את עצם העובדה שבן אדם מסוים הוא גיי יוצר עלילה מספיק טובה לספר אותה


כמו שהם הכניסו באגב זוגות חד מיניים ברקע בסטאר. זה לא לקח מהעלילה, זה לא הפריע, זה הציג אותם בכבוד. אין לי שום טענות על זה
חח אני אוסיף את שם המשפחה ותיהיה כאן חגיגה חחח (של אלת האש)
סתם לא יש לך את הזכות לפרטיות
כן. ובאמת שלסרט מצוייר אין יכולת להשפיע על המיניות שלא מפותחת בכלל אצל ילדים, כן יכול להיות שאם הם יראו גבר וגבר הם יתנסו בזה בגיל צעיר אבל תאמינו שזה קורה גם בלי סרטים למלא ילדים שלא מבינים פשוט את המהות של מיניות ומתייחסים לאהבה חברית כאהבה רומנטית "כמו המבוגרים", וזה בטח גם קרה לכם ואתם לא זוכרים.
עריכה:לפני שיהיה עליי גל תגובות, כשאמרתי התנסו התכוונתי יגידו "אני חבר של x ואני מאוהב בו" ובסגנון, לא התכוונתי להתנסות מינית, חס וחלילה
פוליטיזציה מיותרת. לא צריך לבלבל את הילדים בגיל הזה ולהכניס להם כל מיני מושגים טיפשיים לראש. ולגבי נסיכה שמנה- מתנגד לחלוטין, אין שום טעם להפוך בעיה בריאותית לנורמה מקובלת שניתן לחיות איתה.
תפסיקו להגיד שאלסה תהיה לסבית דיסני לא אמרו כלום פשוט יש אנשים שהעלו תמונות עם תיוג שיעשו אותה לסבית
בעד מה שבן שפירו אמר
בן שפירו הבן אדם הכי שפוי בארהב אחרי טראמפ!
אני חושבת אני אתעורר בבוקר ואמצא 2000000000 תשובות מהשאלה הזו
מסכים לחלוטין עם בן שפירו על העניין הזה של ההשמנה

למרות השהעניין של אביסת אוכל כן יכול להיות קונספט מעניין לחקור

אבל שה"השמנה" לא תוצג כאידיאל או כדבר טוב


דיסני כבר מזמן הפסיקו להציג את "מודל היופי" של המותניים הצרות בצורה לא טבעית, העור הלבן, הנשיות יתר. כל הדמויות היותר מודרניום שלהם מציגות מראה יותר הרבה יותר הגיוני. אז אני לא חושב שאפשר לבוא אליהם בטענות במקרה הזה


בהחלט לא להציג השמנת יתר כאידיאל
אגב- צריכים להיות מאוד תמימים כדי לחשוב שזה מה שיגרום לילדים "לאהוב את השונה". האדם תמיד יתנכר לאדם ששונה ממנו. זהו תהליך פסיכולוגי-אבולוציוני טבעי שלו. וגם לא זכורה לי, ואני גם די בטוח שלכם, מתי הפעם האחרונה שחשבתי/ם לעצמי/כם "אפילו דיסני לא מראים זוגות הומוסקסואלים ולכן הם סתם סוטים מטומטמים!!!!", כלומר מדובר בעניין מיותר לחלוטין בעיניי שחוץ מלבלבל קטינים לא יועיל בכלום ושום דבר. הדחייה שמרגישה חלק מהאוכלוסייה לקהילת הלהט"ב באה ממקום אחר לגמרי מאשר הסרטים השטחיים של וולט דיסני, עם כל הכבוד(ויש כבוד).
אני חושבת שיש דמות כזאת . בAndi Mack אני לא יודעת אם ככה קוראים לזה בידיים יש איזה ילד שהוא גי
אנונימית
או שהם יכולים להציג דמויות כאלו בלי לגרום לזה להיות קונפליקט. אלא פשוט שהם יהיו.


יש תוכנית לילדים קנדית אשר נוצרה בשיתוף םעולה עם מערכת החינוך של קנדה וניקלודיאון כדי להעביר ערכים מסוימים לילדים בגילאי 6-12 , קוראים לה "the loud house"
אחת הדמויות הראשיות היא בן למשפחה חד מינית


עצם ההומוסקסואליות של המשפחה הזאת מעולם לא הוצג כבעיה. הם פשוט זוג, שאוהבים אחד את השני, ששניהם גברים. התכנית פשוט עוברת על זה ככה. לא כמכשיר עלילה ולא כמוצג קומי.

כמובן שאולי זה לא הכי מציאותי. כי זוגות כאלה כן יהיו דבר מחוץ ל"נורמה" ברוב המקומות ויספגו על זה קונפליקטים (או שיחייו בסביבה שכולה כזאת). אבל להראות לילדים עולם כזה לדעתי זה בסדר גמור. כי זה גורם להם לחשוב "אה הם מאותו מין. זה גם יכול להיות. אין עם זה בעיה"
אני אישית מתה על דיסני ומבחינתי זה המקום הבטוח שלי
אנונימית
וואלה? נגד.
אני חושבת שמה שמשדרים לילדים קטנים במיוחד בתכנים כאלה גורם להם לחקות אותם.
אם ילדה תראה זוג בנות מושלמות בסרט דיסני היא תחשוב שככה צריך להיות ושזה מה שהיא רוצה להיות.
זה יכול לשנות להם את החשיבה
ואני חס וחליחה לא הומופובית ולגמרי תומכת אבל אני חושבת שמי שנמשך לאותו המין צריך להבין את זה בעצמו ולא לחנך את כולם לאהוב את אותו המין כי עובדתית רוב האנשים נמשכים למין השני ואם נגרום לכך שיועברו "מסרים" לילדים כבר מגיל קטן זה יכול לשבש את החשיבה וסתם לבלבל אותם מבחינה מינית

אני בטוחה שיהיו לי מינוסים אבל זאת דעתי
זה זה נראלי , התוכנית הזאת
אנונימית
נגד
זה יבלבל את הילדים לגמרי
לדעתי צריך שיהיה וואי חלום שלי שיהיה שני נסיכים בטח זה יהיה מה זה חמוד והם בטח יהיו מה זה יפים!
אבל אני לא מסכים שצריך שיהיה שמן/שמנה בדיסני מהטובים כי זה מעודד ילדים להשמנה ושלהיות שמן זה בסדר וטוב וזה ממש לא
אנונימי
כן בעד! ויש שמועות שאלזה לסבית אבל יש מצב שזה לא נכון.
ודרך אגב גם בסרט מוצאים את דורי, אז יש שם זוג לסביות בסרט ברקע רואים אותן ממש לשניה, ובסרט זוטרופוליס זה די ברור ששני האיילים האלה הם הומואים ובקיצור אני בעד
מה זה להטבית?
אולי הייתי משלימה עם עצמי יותר מוקדם אם הייתי רואה דברים כאלה
חד משמעית כן
מתה לזוג הומאים בדיסני כבר
אנונימית
בכללי אני זוכרת שיש סרט של דיסני שיש בו איזכור של קהילת הלהטב
במשך כל חיי, מגיל קטן, ראיתי סרטים על גבר ואישה מתאהבים ומתחתנים ונסיכת דיסני מחפשת את הגבר המושלם שלה, ושלא נדבר על זה שגם במציאות ראיתי, ובכל זאת אני הומו. איזה קטע? איך לא הושפעתי? הרי אם הציגו לי זוגות הטרוסקסואלים הייתי צריך לחשוב שזה מה שאני רוצה לעשות נכון?
סמכו עליי אם נטייה מינית הייתה בחירה הייתי סטרייט ממזמן
כן. צריך להראות גם לאלה "ששונים" שהם בסדר. לא צריך ללכת כל הזמן לפי הרוב, דוך בקיר. צריך לגוון. יש מגוון. וצריך להכיל הכל. וצריך לקבל. וזה החינוך שצריך להנחיל. בעד לגמרי.
זה יכול להיות נחמד
אישית לא.
לא הייתי רוצה לראות את זה
אנונימית
אבל לא בסרטים וסדרות מצוירות
כי קטנים רואים אותם וזה יטיל להם ספק
ויראה שזה מקובל מאד
לא שאני באה נגד מישהו
אבל שלא ישנו את הנטייה שלהם בעקבות סרט
כן! אני בעד! בזמננו זה הכי טוב לחנך אותם מגיל צעיר
דמויות שמנות יש כבר.. מאז ומתמיד

ולשאלה, לא.
כל מי שאמר "זה יבלבל אותם", זה לא יבלבל אותם.
עובדתית. מה זה נטייה מינית? זה משהו שאתה נולד איתו, לא רוכש אותו באמצע החיים. כן, זה אולי בהתחלה יהיה להם מוזר לראות משהו ששונה להם, ואולי הם באמת יחשבו בהתחלה "אולי גם אני כזאת", אבל בהמשך החיים הם כבר יבינו לבד מה הם. החשיבה מתפתחת אצל כל אדם, ומה שאדם חשב בגיל 6 הוא לא אותו דבר שהוא יחשוב בגיל 14, הם יבינו מה הם מבלי להמשיך לתהות "מה אני?". בנוסף לכך, אתם לא חושבים שזה דווקא לטובה? שתהיה להם האופציה להפתח לעולם שלא נורמטיבי בחברה שלנו ובאמת לתת להם את האופציה לשאול את עצמם מה הם באמת? מבלי שכולם ישפטו? לתת להם כמה שנים טובות של תהייה מבלי שהם יצטרכו להדחיק את זה ובסוף להכריח את עצמם לחיות את החיים בתור מה שהם לא רק כי הם מפחדים ממה שאחרים יגידו?
בעד מאוד.
לא.
חד משמעית לא.
אנונימית
וואו כמה תגובות
אני נגד.
בעד כי ילדים צריכים לדעת מגיל צעיר שיש נטיות מיניות מלבד סטרייטים. גם שיעשו דמויות שהם מראה חיצוני שונה (צבע עור אחר {כרגע רוב הנסיכות בהירות}, מבנה גוף שונה וכו') ושלא כל נסיכה תרצה רק את הנסיך שלה - שיהיו לה קצת יותר רצונות ועומקים.
יש בדיסני כבר כמה דמויות להטביות ואני לגמרי בעד סרט עם דמויות להטביות.
אם כמו שכולכם טוענים - ילד נולד עם נטייה מינית מסוימת
כנראה שאם הוא יראה לסביות או הומואים על המסך, או סטרייטים הוא ילך לפי מה שהוא נולד איתו אז אל תמציאו שטויות
ולא הייתי רוצה לראות את זה, זה פשוט לא חינוכי וזה יבלבל את הילד מגיל קטן
הדרך אמורה להיות סטרייטים כן אבל בסוף הוא יבחר אז זה לא ככ משנה מה נראה לילד
קיצר אני לא הייתי רוצה שהילד שלי יראה בנות מתנשקות כי זה פשוט מגעיל אותי ותעשו מינוסים אבל זאת הדעה שלי יאללה בי
אנונימית
איןשום קשר נו באמת
זה שילד רואה להטבים בתור ילד קטן לא יהפוך אותו ללהטב
בעד
במיוחד כדי להראות לילדים שזה בסדר ומקובל שיש גבר עם גבר ואישה עם אישה ולא רק אישה עם גבר
אתם יודעים איך עובדת השפעה של סרט על ילד?
אם הוא יראה נסיכה או שתיים מלאות ושמנות, הוא ילמד שזה הגיוני וזה קורה בחברה וצריך לקבל את זה.
אם הוא יראה את כולן שמנות ומלאות, אז הוא יחשוב שזו הנורמה וזה מודל היופי.
אז נכון, משקל עודף לא תמיד בריא, אבל יש גם אנשים עם משקל עודף שהם מאוד בריאים, וסליחה אבל תת משקל יותר מסוכן ממשקל עודף, ואם כל הנסיכות היום היו רזות כמו פעם זה היה מוביל הרבה ילדים לתת משקל בשלב מסויים בחיים שלהם.
ובנוגע ללהטבים, גם פה אני לא רואה בעיה.
לא כל הנסיכות יתאהבו הנסיכים, וגם לא חייבים לעשות סרט על נסיך שהפך לנסיכה. לפחות לא בשנים הקרובות, אולי בעתיד יחליטו שכן רוצים.
חוץ מזה, אתם לא חייבים לצפות.
אבל תחשבו על ילדה שרואה סרטים בהן הנסיכות נמשכות רק לנסיכים, והיא מאוד אוהבת את עולם הנסיכות. אחר כך, בגיל ההתבגרות, היא תגלה שהיא נמשכת לנשים. היא תנסה להתכחש לזה, כי היא חלמה להיות נסיכת דיסני.
ואני לא רואה שום דבר שלילי בנסיכה להטבית. אפילו לא צריך שהנסיכה תהיה להטבית, שההורים של הנסיכה או הנסיך יהיו להטבים.
ואם נראה להם סרטים גם של זוגות הטרוסקסואלים וגם זוגות להטבים, לא תהיה להם בעיה של "רק ככה זה נכון".
ומי שלא רוצה לראות, אל תראו.
ולמה חייבים נשיקות גם ככה?
וגם בנוגע לשמנות, זה לא שהם יעשו דמות של 400 קילו או משהו.
יש פה הרבה משתמשים שחושבים שהם חכמים יותר מהרפואה העולמית.
עדיין לא יודעים אם הומוסקסואליות זה מולד, השפעה סביבתית, שילוב של השניים או שצריך לבחון כל מקרה לגופו. אז אל תצאו לי בהצהרות מדעיות, ואני פונה גם לאלה שבעד וגם לאלה שנגד. יש אינספור טיעונים לכאן ולכאן, לא צריך להמציא דברים.
unreal איזו סדרה זו?
תאמת שאני חושבת שלא. אמנם אבא שלי להטב אבל אני חושבת שלא כדי; הנסיכות של דיסני הן הדמויות להערצה של ילדות קטנות ואם יראו להם שתי בנות ביחד הן יעריצו את זה וירצו להיות כמוהן למרות שהן אפילו לא מבינות מזה זוגיות.
ההפך אני חושב שהסרט יגעיל אותם והם לא ירצו להיות לסביות בלי קשר להערצה
אנונימי
יש אחד כבר, קראתי במגזין לנוער
חלאס עם זה , לא צריך להכניס את זה לכל מקום . המודעות גבוה יותר עכשיו , לא צריך לדחוף את זה לכל מקום , לי אישית אין בעיה עם זה אבל למה לטחון את השכל עם זה???
לדעתי לדיסני יש תפקיד מאוד חשוב בחינוך של היום. כולם רואים דיסני, גם אם לא כל סרט דיסני.
ולהטבים נהיו או לפחות צריכים להיות חלק מהנורמה של היום. לכן זה רק הגיוני שיהיה להם משהו שונה המצעד, שמשאיר על הרבה אנשים רושם רע לפי מה ששמעתי.
תאמינו לי, אם אתם הייתם גדלים על סרטים שבהם מופיעות כל סוגי מערכות היחסים, וגם לא תמיד מערכות יחסים, שהם פשוט מגוונים, הדעה שלכם על העניין היתה חיובית ככל הנראה.
אני מודה, יכול להיות שזה כן יוכל לבלבל ילדים. לא את כולם, אבל חלקם. חלקם יכולים לטעות ברגשות שלהם בין אהבה לחיבה. אבל זה כבר תלוי בחינוך של ההורים, ולא רק משהו שדיסני יוכלו להשפיע עליו. זה התפקיד של ההורים, ולא דיסני, לדאוג שהילדים שלהם ידעו להבדיל בין אהבה לחיבה.
להניח ששתי ילדות בגן, שהן חברות ממש טובות, יושפעו מסרט שבו יש דמות ראשית לסבית.
ונניח שהן יודעות בין אהבה לחיבה, חושבות שהן אוהבות זו את זה.
ומה אנשים שאוהבים זה את זה עושים? מתנשקים.
אז מה, הן יתנשקו? נשיקה קטנה על השפתיים כמו שנותנים להורים נשיקת ביי ביי בבוקר או נשיקת לילה טוב בערב?
זה אותו הדבר כמו שיקרה עם בן ובת, רק 2 בנות במקום.
וסליחה, זה קורה הרבה גם עם בין בנים לבנות. אם זה יקרה לכאלו מאותו המין זה לא משנה.

זה כמו שתגידו שאם דיסני יכניסו דיכאון, זה יעודד ילדים להיכנס לדיכאון. זה ממש לא עובד ככה.
זה פחות ישפיע על ילדים קטנים, כי זה עדיין לא בעולם שלהם. אולי על חלק זה ישפיע לטובה אבל לא בצורה עוצמתית מבחינת היכולת של ההבנה שלהם, פשוט כי חלק מהילדים הקטנים עוברים דברים קשים ולפעמים סובלים גם הם מדיכאון. אבל על בני נוער למשל, זה יוכל להשפיע הרבה יותר.
הם יוכלו להרגיש הזדהות עם הדמות, הם יוכלו ללמוד ממנה.
ובסוף, אם הדמות תתגבר על הדיכאון, זה יתן להם תקווה.
יש סרט אחד של דיסני, Big Hero 6, שבאמת מדבר על זה. הדמות הראשית, הירו, סובל מדיכאון כתוצאה מאובדן של אחיו הגדול. בנוסף, יש בו גם דמויות נשיות חזקות, ואפילו דמות נשית אחת מאוד גבוהה שלובשת עקבים.
והירו עורר תקווה בהמון בני נוער שסבלו מדיכאון, ועזר להם להתמודד.
גוגו, אחת הדמויות הנשיות החזקות, עודדה בנות להיכנס לתחומי הקדמה הטכנולוגית, ועודדה את הכוח שלהן.
האני-למון, עוד דמות נשית חזקה, היא מעל מטר 70. וזה פרט מאוד חשוב שאני רוצה לשים עליו דגש. הרבה בנות גבוהות מתביישות בגובה שלהן. הן גבוהות יותר מהרבה בנים ומתביישות מזה. האני-למון, לעומת זאת, ממש מדגישה את הגובה שלה עם עקבים, במקום להתבייש בעצמה. וזה היה אחד הפרטים הכי חשובים בסרט הזה לדעתי, ואין לכם מושג כמה ביטחון עצמי הוא נתן למלא בנות.
עכשיו, למה אני משווה דיכאון ללהטביות, אם דיכאון הוא משהו שלילי ולהטביות היא ממש לא שלילית?
טוב, כי אומרים פה שלהטביות תשפיע לרעה על ילדים.
סליחה, אבל אם משהו שלילי כמו דיכאון כקונצפט ראשי בסרט השפיע לטובה על ילדים ובני נוער, אז למה דבר שהוא בכלל לא שלילי כמו להטביות ישפיע עליהם לרעה?
להפך. זה יכיר לילדים קטנים את העובדה שדבר כזה קיים בכלל מגיל צעיר, ויעזור לבני נוער מהקהילה לקבל את עצמם.
וסליחה, למה הם יכולים להציג הטרוסקסואליות ולא הומוסקסואליות? שניהם טבעיים, זה שהומוסקסואליות פחות נפוצה לא אומר שלא צריך להתייחס אליה.
לדיסני יש תפקיד גדול בחיים שלנו, אי אפשר להתכחש לזה. כמעט כולם ראו שלגיה, סינדרלה, פיטר פן וכו'. כמעט כולם שמעו על אמיצה, מולאן ופוקהונטס. אין לדעתי אדם בעולם ששמע על דיסני ולא שמע על פרוזן.
ובכולם, או שמערכת היחסים היא הטרוסקסואלית, או שאין מיניות במערכת היחסים.
ואני לא מבקשת יחסי מין בסרט על זוג הומוסקסואלי, אני לא מבקשת אפילו נשיקה אם זה מה שמפריד, רק שיהיו דמויות כאלו.
לחלוטין כן, אבל אני לא חושבת שצריך להוריד מהערך של דיסני או להעביר עליהם ביקורת אם הם לא משלבים להט"בים בסרטים, בגלל שבסופו של דבר כל סרט הוא יצירת אומנות של דיסני וזכותם להכניס או לא להכניס איזה תכנים שהם רוצים. אין טעם להתלונן על היעדר תמיכה בקהילה מסויימת ביצירות שכבר נכתבו ופורסמו.
לחלוטין כן, אבל אני לא חושבת שצריך להוריד מהערך של דיסני או להעביר עליהם ביקורת אם הם לא משלבים להט"בים בסרטים, בגלל שבסופו של דבר כל סרט הוא יצירת אומנות של דיסני וזכותם להכניס או לא להכניס איזה תכנים שהם רוצים. אין טעם להתלונן על היעדר תמיכה בקהילה מסויימת ביצירות שכבר נכתבו ופורסמו.